Maciej Musiał i Cezary Pazura zapozowali bez koszulek. Emocje w komentarzach sięgnęły zenitu

Maciej Musiał, Cezary Pazura
Maciej Musiał, Cezary Pazura
Źródło: MWMEDIA
Słynny polski aktor młodego pokolenia Maciej Musiał skutecznie podgrzał atmosferę w mediach społecznościowych. Zaprezentował wyrzeźbione ciało w towarzystwie legendarnego aktora Cezarego Pazury. Fotka z planu najnowszego filmu z udziałem obu gwiazdorów rozpaliła fanów. W komentarzach na Instagramie dosłownie "płoną" z zachwytu.

Maciej Musiał zdobył uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą, nie tylko dzięki talentowi aktorskiemu, ale także niezaprzeczalnej urodzie. W piątkowy wieczór postanowił podzielić się z fanami kolejną porcją zdjęć, tym razem z planu sequelu komedii "Fuks". Na zdjęciu towarzyszy mu nie kto inny, jak Cezary Pazura, który również postanowił pochwalić się wyrzeźbionym torsem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Maciej Musiał i Cezary Pazura zapozowali bez koszulek

Maciej Musiał jest uznawany za jednego z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia. Nie tylko zdobywa serca widzów niekwestionowanym talentem, ale również imponuje nienaganną prezencją. Na najnowszym zdjęciu, które wywołało prawdziwą burzę w sieci, aktor prezentuje swoją muskulaturę, a obok niego stoi równie urodziwy Cezary Pazura.

Vanessa Alexander, aktorka z branży, doceniła ich "zmyślność" w ratowaniu przed zimnem.

"Jest zima, zimno, dobrze, że są kaloryfery, dziękujemy chłopaki za to, że jesteście zmyślni i ratujecie nas przed wychłodzeniem, dzięki chłopaki" - napisała.

Raper Bedoes żartobliwie skomentował, że widok ten był ostatnią rzeczą, jaką zobaczył przed "nocą swojego życia".

Internauci również nie pozostali obojętni na spektakularne ciała gwiazd. Komentarze pełne entuzjazmu, zachwytu i humoru zalały profil Macieja Musiała.

"Myślałam, że mi się inna aplikacja otworzyła"; "O Boże, jakie ciasteczka; Ale hot"; "Czarek Pazura bożyszczem polskiego kina niezmiennie od lat"; " Hotówy"; "Ładna forma chłopaki" - nie szczędzili komplementów fani.

Niewątpliwie te mroźne, zimowe dni stały się znacznie cieplejsze, gdy na Instagramie pojawiały się takie "kaloryfery". Zobaczcie sami:

Maciej Musiał i Cezary Pazura w filmie "Fuks 2"

Zdjęcie, na którym aktorzy prezentują nagie torsy, stanowi część promocji najnowszego filmu, w którym wystąpili - sequela komedii "Fuks" z 1999 roku. W obsadzie produkcji nie brakuje również innych świetnych gwiazd jak np. Janusz Gajos czy Maciej Stuhr.

"Fuks 2" miał premierę 12 stycznia. Akcja przenosi nas ponad 20 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Aleks, grany przez Macieja Stuhra, to teraz stateczny pan w średnim wieku. Jego dorosły syn, w którego rolę wciela się Maciej Musiał, dorównuje mu w skłonnościach do wpadania w tarapaty. Na drodze ojca i syna pojawią się piękne kobiety, groźni przestępcy oraz kusząca obietnica wielkiej kasy. Zobaczcie zwiastun:

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości