Madonna w szpitalu, Sussexowie eksmitowani, Kevin Mglej udzielił pierwszego wywiadu. O tym było dziś głośno!

Najważniejsze newsy z show-biznesu - podsumowanie
Najważniejsze newsy z show-biznesu - podsumowanie
Źródło: MWMEDIA/Getty Images
Madonna niespodziewanie podczas jednego z koncertów poczuła się źle i trafiła do szpitala. Ukochany Roksany Węgiel udzielił pierwszego wywiadu dla show-biznesowych mediów, a były mąż Dody dostał przedłużenie aresztu. Co jeszcze się działo? Zapraszamy na nasze podsumowanie czwartku 29 czerwca 2023.

Co nowego działo się w polskim i zagranicznym show-biznesie? Redakcja cozatydzien.tvn.pl codziennie przygotowuje dla was newsy ze świata gwiazd. Opisujemy najważniejsze wydarzenia, których nie można przegapić! Poniżej zestaw najważniejszych wiadomości z czwartku 29.06.2023 roku.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dziewczyny zazdrościły stylu Majce Jeżowskiej. "Wszystkie chciały wyglądać jak ja"

Madonna trafiła do szpitala

Madonna 15 lipca miała rozpocząć światową trasę koncertową "Celebration", aby uczcić 40 lat kariery muzycznej. Miała odwiedzić Stany Zjednoczone, Meksyk, Wielką Brytanię, Belgię, Danię, Szwecję, Hiszpanię, Portugalię, Francję, Niemcy i Holandię. Przygotowanie trasy koncertowej, a później same występy w wielu krajach na świecie są potężnym obciążeniem fizycznym dla artystów. Organizm Madonny odmówił jej posłuszeństwa, stąd menedżer gwiazdy poinformował, że trasa została wstrzymana.

W amerykańskich mediach pojawiła się informacja, że Madonna została znaleziona nieprzytomna w swojej rezydencji, a po przewiezieniu do szpitala konieczne było przeprowadzenie intubacji. Przy artystce czuwa jej starsza córka Lourdes Leon .Nowe informacje podał Page Six, który powołał się na przyjaciela wokalistki i przekazał, że Madonna została przeniesiona do prywatnej sali szpitalnej, gdzie nieustannie u jej boku czuwa córka Lourdes Leon. Głównym powodem pogorszenia się zdrowia gwiazdy było skrajne przemęczenie.

Czytaj więcej: Nowe informacje o stanie zdrowia Madonny. Rodzina jest przygotowana na najgorsze

Madonna
Nowe informacje o stanie zdrowia Madonny. Rodzina jest przygotowana na najgorsze
Madonna trafiła do szpitala z powodu przemęczenia. 64-letnia piosenkarka to niekwestionowana gwiazda muzyki pop, nazywana przez fanów "królową". Artystka żyła na najwyższych obrotach, aż w końcu organizm powiedział "stop". Rodzina była przygotowana na najgorsze wieści od lekarzy. W jakim stanie jest teraz Madonna?

Kevin Mglej o branży muzycznej i związku z Roksaną Węgiel

Kevin Mglej w rozmowie z Norbertem Żyłą z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o swojej drodze do sukcesu, współpracy z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej, a także o relacji z narzeczoną — Roksaną Węgiel. Artysta, choć skromnie podkreśla, że jego osiągnięcia nie są jeszcze wielkie, jest inspiracją dla wielu młodych muzyków. Jego recepta na sukces? Ciężka praca, upór i konsekwencja.

Kevin Mglej, mimo iż ukończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim, swoją ścieżkę zawodową skierował w stronę muzyki. Jego talent ujawnił się na pełną skalę w 2021 r., kiedy pod pseudonimem Ratel zaczął tworzyć i wydawać swoje autorskie utwory. Artysta nie ogranicza się jednak tylko do solowej twórczości. Współpracuje z Jeremim Sikorskim i Andrzejem Jaworskim, z którymi założył autorsko-kompozytorsko-producencki zespół Wolf House Production.

Czytaj więcej: Kevin Mglej o branży muzycznej i związku z Roksaną Węgiel. "Miłość nie zna wieku i granic" [TYLKO U NAS]

Kevin Mglej, Roksana Węgiel
Kevin Mglej o branży muzycznej i związku z Roksaną Węgiel. "Miłość nie zna wieku i granic" [TYLKO U NAS]
Kevin Mglej w rozmowie z Norbertem Żyłą z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o swojej drodze do sukcesu, współpracy z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej, a także o relacji z narzeczoną — Roksaną Węgiel. Artysta, choć skromnie podkreśla, że jego osiągnięcia nie są jeszcze wielkie, jest inspiracją dla wielu młodych muzyków. Jego recepta na sukces? Ciężka praca, upór i konsekwencja.

Karol III eksmitował księcia Harry'ego i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle otrzymali prawo do mieszkania w Frogmore Cottage w prezencie ślubnym od Elżbiety II. Teraz natomiast Karol III odebrał im ten przywilej. Ojciec księcia Harry'ego od dawna nie miał dobrych kontaktów z synem, co też zostało opisane w autobiografii "Ten drugi". To właśnie ta pozycja przesądziła o eksmisji Sussexów z ich brytyjskiego domu.

Książę Harry i Meghan Markle oddali już klucze do Frogmore Cottage, a willa obecnie stoi pusta i czeka na swojego nowego lokatora. Małżonkowie, gdy przylecą następnym razem do Wielkiej Brytanii, będą musieli więc wynajmować nocleg w hotelu lub szukać go u znajomych.

Czytaj więcej: Karol III eksmitował księcia Harry'ego i Meghan Markle. Oddali klucze do posiadłości

Karol III eksmitował księcia Harry'ego i Meghan Markle. Oddali klucze do posiadłości
Karol III eksmitował księcia Harry'ego i Meghan Markle. Oddali klucze do posiadłości
Karol III oficjalnie eksmitował księcia Harry'ego i Meghan Markle z ich angielskiej rezydencji. Para dostała prawo do wynajmowania willi w prezencie ślubnym od Elżbiety II, jednak teraz musiała oddać do niej klucze. Nowy król chce, by zamiast Sussexów we Frogmore Cottage zamieszkał książę Andrzej.

Karolina Pisarek była nękana przez stalkera

Karolina Pisarek udzieliła poruszającego wywiadu. W rozmowie z serwisem plejada.pl opowiedziała o tym, że była nękana przez stalkera, który wysyłał listy z groźbami do niej, jej matki, siostry i agencji. Gwiazda przyznała, że nie czuje się bezpiecznie również podczas imprez branżowych, w których uczestniczy.

Karolina Pisarek przyznała jednak, że nie pomimo poczucia niebezpieczeństwa nigdy nie szukała sprawiedliwości w sądzie.

Czytaj więcej: Karolina Pisarek była nękana przez stalkera. "Czasem boję się wyjść do ludzi"

Karolina Pisarek
Karolina Pisarek była nękana przez stalkera. "Czasem boję się wyjść do ludzi"
Karolina Pisarek udzieliła niedawno wywiadu, w którym opowiedziała o koszmarze, jaki przeżywała. Gwiazda padła ofiarą stalkera, który niepokoił ją i jej rodzinę. "Miałam stalkera i to niejednego, ale był jeden taki, który wysyłał listy do mojej mamy, do agencji, do mojej siostry" - wspominała.

Emil S. usłyszał już ponad 90 zarzutów

Emil S. to znany producent filmowy, a prywatnie były mąż Dody. Mężczyzna jakiś cza temu został zatrzymany i doprowadzony do Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Okazuje się, że mężczyzna pozostanie w areszcie tymczasowym do 2 września 2023 roku — taką decyzję podjął Sąd Okręgowy w Warszawie. Informacje na ten temat przekazał serwis plotek.pl, który uzyskał potwierdzenie od rzecznika prokuratury.

Czytaj więcej: Emil S. usłyszał już ponad 90 zarzutów. Sąd przedłużył mu areszt

Emil S.
Emil S. usłyszał już ponad 90 zarzutów. Sąd przedłużył mu areszt
Sąd zdecydował o przedłużeniu aresztu tymczasowego dla Emila S. Decyzja ta została podjęta na podstawie argumentacji prokuratury. Mężczyzna usłyszał ponad 90 zarzutów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości