Magda Femme pochwaliła się córką. 14-letnia Nel poszła w ślady mamy

Magda Femme pochwaliła się córką
Magda Femme pochwaliła się córką
Źródło: MWMEDIA
Magda Femme zyskała sławę jako pierwsza wokalistka grupy Ich Troje i pierwsza żona jej lidera — Michała Wiśniewskiego. Teraz piosenkarka pochwaliła się córką. 14-letnia Nel świętuje urodziny i jak możemy zauważyć, poszła w ślady znanej mamy.

Magda Femme w latach 1995–2001 była wokalistką zespołu Ich Troje. Wspólnie wydali trzy albumy studyjne: Intro (1996), ITI Cd. (1997) i 3 (1999). W 1996 r. piosenkarka wyszła za mąż za Michała Wiśniewskiego, a ich małżeństwo trwało pięć lat.

NATASZA_KARIERAPRZELOM
Natasza Urbańska o przełomie w karierze i planach na przyszłość
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magda Femme świętuje urodziny córki

Para rozstała się, a lider Ich Troje związał się z tancerką Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Magda Femme na długo wycofała się z show-biznesu, jednak ostatnio po 20 latach od rozstania z Ich Troje wróciła na muzyczny rynek. Prywatnie od 2012 r. związana jest z raperem Michałem Zawidzkim, a w 2008 r. na świecie pojawiła się jej córka Nel.

Teraz dumna mama ma prawdziwy powód do świętowania, bowiem Nel skończyła 14 lat. Z tej okazji piosenkarka dodała post na Instagramie i napisała:

"Wszystkiego, co najlepsze, skarbie. Mamusia kocha" - czytamy.

14-letnia Nel poszła w ślady sławnej mamy

Kilka miesięcy temu Magda Femme wraz z córką gościły w "Dzień dobry TVN". Piosenkarka wyznała, że córka poszła w jej ślady. Powiedziała:

"Nel wychowała się, obserwując mnie i ten muzyczny świat. Śpiewanie to była jej decyzja, nigdy jej do tego nie namawiałam. […] Okazało się, że gdy Nel weszła do studia nagrywać po raz pierwszy, to gdy stanęła przed mikrofonem, to we mnie wstąpiło coś, co nawet nie wiem, jak nazwać. Chciałam, żeby to było perfekcyjne, lepsze niż cokolwiek ja zrobiłam" - powiedziała Magda Femme, która również uczy córkę śpiewu.

Zobaczcie jej utwór "Poplątane myśli":

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości