Maja Hyży zdradziła szczegóły ślubu. Będzie jak w bajce!

Maja Hyży i Kondrad Kozak
Maja Hyży zdradza plany ślubne
Źródło: MWMEDIA
Maja Hyży kilka tygodni temu podzieliła się z fanami wiadomością o zaręczynach. Przyszłym panem młodym ma zostać jej wieloletni partner, Konrad Kozak. Pojawiają się pierwsze domysły w sprawie uroczystości ślubnych. Wokalistka postanowiła postawić strawę jasno. Będą dwie ceremonie?

W najnowszym wywiadzie Maja Hyży opowiedziała o marzeniach związanych ze ślubem. Okazuje się, że są one całkiem sprecyzowane. Podczas gdy obecny narzeczony zwlekał z oświadczynami, piosenkarka miała czas, by wszystko dokładnie zaplanować. Teraz pozostaje tylko zrealizować piękne zamiary.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Maja Hyży o reakcji synów na Konrada
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała, jak jej synowie zareagowali na nowego partnera.
Źródło: Co za Tydzień

Maja Hyży wychodzi za mąż

Maja Hyży zdradziła, że mimo trzyletniego stażu związku z Konradem Kozakiem, zaręczyn w ogóle się nie spodziewała. Okazało się, że wszystko skrzętnie zaplanował już dwa tygodnie wcześniej. Do restauracji zabrał ją menedżer. Tam niespodziewanie pojawił się ukochany z bukietem czerwonych goździków.

"Nie było momentu zawahania, bo czekałam na tę chwilę. (...) Byłam na to gotowa, chciałam być narzeczoną" — wspomina Maja Hyży w rozmowie z Onetem.

Przyszła panna młoda zaznaczyła, że szybkiego ślubu nie ma się co spodziewać. Celebrytka woli nacieszyć się stanem narzeczeństwa i na spokojnie zaplanować uroczystość.

Maja Hyży i Konrad Kozak przez kilka lat mijali się na jednym z warszawskich osiedli. Jak przyznają po latach, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Mimo to w tym czasie Konrad Kozak był jeszcze w czasie rozstania z byłą partnerką. Zanim zdecydował się zaangażować w nową znajomość, postanowił dokończyć sprawy poprzedniego związku. W końcu zdecydował się na pierwszy krok.

"Powiedzieliśmy do siebie tylko 'dzień dobry' i od tego się zaczęło. Jesteśmy teraz w tym miejscu, w którym jesteśmy. Poszliśmy na kawę i Amor strzelił. Ja już mam swoje lata. Jestem po 30-stce. Nie wierzyłam, że można zakochać się od pierwszego wejrzenia. A można" — wspominała Maja Hyży w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Plany ślubne Mai Hyży

Nie wiadomo jeszcze kiedy możemy się spodziewać uroczystości. Szczęśliwa narzeczona przyznaje, że bardziej niż na samą imprezę, cieszy się na jej planowanie. O konkrety zapytał wokalistkę "Fakt".

"Zaczął mi się marzyć ślub na plaży, w ciepłych krajach, na boso, ze zwiewną suknią i powiewającymi włosami. Miałoby to swój klimat. Natomiast stwierdziłam, że nie muszę wykluczać tego, żeby zrobić dwie ceremonie. Polską i za granicą" — tłumaczy.

Lista gości jest zapewne w czasie tworzenia, z pewnością możemy zakładać, że w pierwszych rzędach zasiądzie urocza gromadka pociech państwa młodych. Na początku 2022 roku Maja Hyży ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka Konrada Kozaka. W lipcu niemal dwa lata po narodzinach ich pierwszej córki Antosi, na świecie pojawiła się Zosia. Para wychowuje też 10-letnich bliźniaków z poprzedniego małżeństwa piosenkarki. Z oczywistych powodów formalności weselne musiały więc zostać nieco przełożone w czasie.

"Myślałam, że po narodzinach Zosi (...) uda nam się dopiąć wszelkie szczegóły i formalności. Niestety przeliczyliśmy się. Przygniotły nas domowe obowiązki, bo mamy naprawdę dużą rodzinę. (...) Więc, zamiast na ślubie, musiałam skupić się na ogarnięciu tej gromadki i spraw zawodowych" — tłumaczyła Onetowi.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości