Majka Jeżowska przez dietę wylądowała w szpitalu. Jej życie było zagrożone

Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Źródło: MWMEDIA
Majka Jeżowska na fali przygotowań do letnich występów zdradziła sekrety swojej rewelacyjnej sylwetki. Okazuje się jednak, że gwiazda jakiś czas temu przez dietę wylądowała w szpitalu. Doszło nawet do zagrożenia jej życia.

Majka Jeżowska jest znana na polskiej scenie muzycznej głównie dzięki swoim piosenkom dla najmłodszych. Do jej najbardziej popularnych hitów należą "A ja wolę moją mamę", "Wszystkie dzieci nasze są" i "Marzenia się spełniają".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

22032023_SZAFYGWIAZD_JEZOWSKA_ROZMOWAKANAPA2
#SZAFYGWIAZD Majka Jeżowska o prawdziwym imieniu i wizerunku silnej kobiety
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Majka Jeżowska wylądowała w szpitalu przez dietę

Majka Jeżowska udzieliła niedawno wywiadu reporterce serwisu Jastrząb Post. Podczas rozmowy gwiazda wyjawiła, że pomimo stresu związanego z nadchodzącymi letnimi występami nie przykłada dużej uwagi do diety. Artystka przyznała, że od wielu lat utrzymuje tę samą wagę, nie stosując żadnej specjalnej diety. Jej sekret to po prostu umiar - je mało, zdrowo i dużo się rusza.

"Szczerze mówiąc ostatnio w ogóle bardzo mało jem, bo jest dużo stresu. I generalnie ja się trzymam podobnie od wielu, wielu lat mam tą samą wagę mniej więcej. Nie mam jakiejś specjalnej recepty oprócz tego, żeby, nie wiem, nie chodzę na siłownię, nie uprawiam żadnych sportów. Po prostu w miarę zdrowo się odżywiam, mało jem i dużo się ruszam" - wyznała.

Majka Jeżowska w dalszej części rozmowy wyznała, że kiedyś zdecydowała się wyeliminować mięso z diety. Mimo iż mogło się wydawać, że nie była to dla niej wielka strata, to jednak ostatecznie wylądowała w szpitalu. Doszło do dramatycznej sytuacji, w której było zagrożone jej życie.

"Kiedyś wyeliminowałam w ogóle mięso. To była jedyna rzecz właściwie, której mogłam się tak bez bólu pozbyć, ale wróciłam po wielu, wielu latach. No dokładnie dwa lata temu, kiedy wylądowałam w szpitalu z zagrożeniem życia z powodu skandalicznie niskiego poziomu żelaza. No i to było takie ostrzeżenie" - powiedziała.

Majka Jeżowska o rezygnacji z cukru

W dalszej części rozmowy z reporterką, Majka Jeżowska podzieliła swoimi myślami na temat stosunku do cukru. Piosenkarka wyznała, że nie byłaby w stanie całkowicie z niego zrezygnować, ponieważ nie jest w stanie sobie wyobrazić życia bez słodkości. Przy okazji rozmowy artystka wymieniła kilka swoich ulubionych słodyczy.

"Natomiast nie mogę, nie jestem w stanie wyeliminować cukru. Uwielbiam słodycze, uwielbiam pieczywko, makaroniki, pierożki, naleśniki" - powiedziała.

Reporterka zapytała artystkę również o to, czy aktualnie bardziej zwraca uwagę na to, co znajduje się na jej talerzu. Gwiazda przyznała, że z reguły stara się wybierać małe porcje jedzenia.

"Nie. Nie, muszę zaprzeczyć. Ja po prostu, wiecie co, ja w ogóle nie myślę o jedzeniu. Może to jest jakaś recepta. Ja nie myślę w ogóle o jedzeniu. Ja nie mam apetytu na nic oprócz słodyczy, że nagle mówię, ach, zjadłam coś słodkiego. Ja jem, żeby przeżyć. Przypominam sobie, powinnam zjeść obiad, bo już jest ta pora. Ale nie myślę co. Ważne, żeby coś małego zjeść, rzucić, że tak powiem, organizmowi na pożarcie. Ale nie myślę o jedzeniu, nie planuję jedzenia, nie gotuję. Więc myślę, że może dlatego trzymam tą samą wagę" - podsumowała artystka.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości