Partner Małgorzaty Foremniak komentuje doniesienia o rozstaniu. Czy to koniec miłości?

Małgorzata Foremniak
Partner Magłorzaty Foremniak komentuje doniesienia o rozstaniu
Źródło: MWMEDIA
O życiu uczuciowym Małgorzaty Foremniak w ostatnim czasie niewiele wiadomo. Aktorka widywana była z producentem filmowym Pawłem Jodłowskim. Niedawno jeden z tabloidów poinformował o rozpadzie ich relacji. Głos w sprawie zabrał sam zainteresowany. Co na to Paweł Jodłowski?

Małgorzata Foremniak jest polską aktorką teatralną, filmową i telewizyjną, która od lat zasiada w jury jednego z najpopularniejszych programów typu talent show. W "Mam Talent!" podejmuje decyzję o tym, którzy z uczestników zasługują na miano tych wyjątkowych. Pomimo dosyć pokaźnego dorobku artystycznego aktorka wzbudza zainteresowanie mediów ze względu na życie prywatne. Od lat fani ochoczo śledzą miłosne perypetie Małgorzaty Foremniak, jednak ta, nauczona doświadczeniem, od kilku lat stroni od opowiadania o prywatności.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tajemnice Produkcji #6. Kulisy "Mam Talent!". Jurorzy o odcinkach na żywo
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Foremniak — związki. Czy jej serce jest zajęte?

Małgorzata Foremniak dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Pierwszy mąż aktorki Tomasz Jędruszczak zginął w wypadku samochodowym pod Białobrzegami w 2005 roku. Wówczas nie byli już parą — do rozwodu doszło w 1993 roku. W tym samym roku Małgorzata Foremniak na planie serialu "Bank nie z tej ziemi" poznała Waldemara Dzikiego.

Ich relacja początkowo nie należała do najłatwiejszych. Trudno było im się porozumieć. Uczucie wybuchło przy kolejnym wspólnym projekcie. Związek był początkowo bardzo trudny, gdyż Waldemar Dziki, żeby być z Małgorzatą Foremniak, musiał rozstać się z ówczesną żoną, Darią Trafankowską, z którą miał syna. Przyjaźń przerodziła się jednak w coś więcej. Uczucie było to na tyle silne, że w 1998 roku stanęli na ślubnym kobiercu.

"Nasz związek zaczął się od przyjaźni. Najpierw były długie rozmowy, wzajemna pomoc. Dopiero później przyszła miłość" — przyznała w jednym z wywiadów.

Ze względu na liczne obowiązki i nowe projekty małżonkowie mieli się od siebie oddalać. Coraz rzadziej pojawili się razem na branżowych wydarzeniach, toteż w kuluarach aż huczało od plotek o rozwodzie. Te ostatecznie okazały się prawdą, a para dopiero w 2011 roku sformalizowała rozstanie. Mimo rozpadu związki wciąż utrzymywali dobre relacje.

"Bycie w związku, który się rozpada, który nic już nie wnosi, a raczej zabiera, to ten moment, kiedy pojawia się decyzja o zmianie. Dużo razem przeżyliśmy, dużo razem zbudowaliśmy, ale zagonione życie sprawiło, że zaczęliśmy się rozmijać. Na szczęście udało nam się o tyle, że zostaliśmy przyjaciółmi. To wartość" - przyznała Małgorzata Foremniak w rozmowie z magazynem "Olivia".

Toteż gdy w 2016 roku gruchnęła wieść o śmierci Waldemara Dzikiego, aktorka bardzo to przeżyła.

Jeszcze zanim doszło do rozwodu, Małgorzata Foremniak wdała się w gorący romans z tancerzem Rafałem Maserakiem. Zaczął się on na parkiecie, kiedy to aktorka wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". Para długo ukrywała łącze ich uczucie, jednak paparazzi śledzili każdy ich ruch. Po kilku latach, w 2008 roku, relacja się rozpadła.

Małgorzata Foremniak wyciągnęła wnioski z głośnego romansu i od tamtej pory niewiele wiadomo o jej życiu uczuciowym. Jednak od pewnego czasu aktorka ma być szczęśliwie zakochana. Czy aby na pewno? Jeden z tabloidów przekazał informacje, które nie napawały fanów gwiazdy optymizmem.

Partner Małgorzaty Foremniak komentuje plotki o rozstaniu

Odkąd Małgorzata Foremniak zakończyła relację z tancerzem Rafałem Maserakiem, rzadko publicznie porusza temat związków. Niewiele wiadomo o jej życiu uczuciowym, jednak od dwóch lat jest widywana z producentem filmowym Pawłem Jodłowskim. Para miała poznać się na planie musicalu "Chopin musi umrzeć".

W ostatnim czasie jeden z tabloidów poinformował, że również ta relacja aktorki nie przetrwała próby czasu. Powodem rzekomego rozstania miała być odległość, ponieważ Paweł Jodłowski na co dzień mieszka w Londynie. Małgorzata Foremniak, zdaniem tabloidu, ma mieć złamane serce, które próbuje połatać, spędzając czas na łonie natury.

Serwis Plotek postanowił skontaktować się z partnerem aktorki celem zweryfikowania zaskakujących doniesień. Paweł Jodłowski w rozmowie z medium przyznał, że plotka jest wierutnym kłamstwem wymyślonym na potrzeby zysku.

"To są bzdury. Nie pierwszy raz tabloidy piszą o naszym rozstaniu. Robią to tylko po to, żeby mieć klikalność w sezonie letnim" - powiedział Paweł Jodłowski.

Co więcej, dodał, że w najbliższym czasie wraz z ukochaną wybierają się na finał Wimbledonu. W taki oto sposób producent rozwiał wszelkie wątpliwości, a fani aktorki mogą od teraz spać spokojnie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości