Małgorzata Rozenek chwali się nowym ogrodem. Jest jacuzzi i egzotyczne rośliny

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Małgorzata Rozenek-Majdan przeprowadziła się do nowego domu

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno przeprowadziła się do nowego domu na warszawskim Wilanowie. Prezenterka powoli kończy urządzać mieszkanie i zabiera się za porządkowanie ogrodu. Stanęły już w nim palmy, a także jacuzzi.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan budują swój wymarzony, rodzinny dom. Willa na razie dopiero powstaje i sama prezenterka nie ukrywa, że prace nad nią potrwają kilka dobrych lat. W tym czasie małżeństwo postanowiło poszukać tymczasowego lokalu, który będzie jednocześnie większy niż ich dotychczasowe mieszkanie. Para wybrała posiadłość na warszawskim Wilanowie i pochwaliła się przeprowadzką w mediach społecznościowych. Małgorzata Rozenek-Majdan zatrudniła do tego celu specjalną ekipę, która pomogła jej w sprzątaniu i układaniu rzeczy. Teraz gwiazda zabrała się za ogród.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się okazałym ogrodem

Pod nowym domem Małgorzaty Rozenek-Majdan stanęła ogromna ciężarówka, w której znajdowała się egzotyczna roślinność do jej ogrodu. Celebrytka nie ukrywała ekscytacji z tego faktu i pochwaliła się wszystkim na InstaStories. Prezenterce w urządzaniu przestrzeni wokół willi pomagała cała rodzina oraz fachowcy.

Małgorzata Rozenek-Majdan pracuje w ogrodzie
Małgorzata Rozenek-Majdan pracuje w ogrodzie Małgorzata Rozenek-Majdan pracuje w ogrodzie Źródło: Screen/ InstaStories Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan ustawiła na tarasie drzewa w doniczkach, spore jacuzzi, a także duży, biały stół z kompletem krzeseł oraz stylową zastawę. Nie zabrakło także miejsca na ogrodową ławę oraz ogromne donice z hortensjami. Gwiazda zaznaczyła, że jej ogród ozdobią także mrozoodporne palmy, figurki oraz świece.

Małgorzata Rozenek-Majdan pracuje w ogrodzie
Małgorzata Rozenek-Majdan pracuje w ogrodzie Małgorzata Rozenek-Majdan pracuje w ogrodzie Źródło: Screen/ InstaStories Małgorzata Rozenek

Celebrytka pokazała, jak zaangażowała najbliższych w prace przy zieleni. Starsi synowie gwiazdy wymiatali resztki wody z tarasu, a także grabili liście. W tym czasie mały Henio biegał beztrosko po trawie. Małgorzata Rozenek-Majdan zamiatała natomiast kostkę.

"ŚOPW". Kamil o przeprowadzce Agnieszki do Włocławka. Czy zrobiłby dla niej to samo?
"ŚOPW". Kamil o przeprowadzce Agnieszki do Włocławka. Czy zrobiłby dla niej to samo? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Rozenek: Zawsze będę perfekcyjną panią domu

Małgorzata Rozenek-Majdan zaznaczyła, że prace w jej ogrodzie trochę potrwają, ale bardzo zależy jej na tym, by wszystko wyglądało idealnie. Gwiazda tym samym nawiązała do programu, który prowadziła przez lata i opublikowała na Instagramie krótki filmik z urządzania domu. Podziękowała także ekipie fachowców, którzy pomagają jej przy roślinach.

"Zawsze będę #perfekcyjnapanidomu. Kocham dbać o dom, układać, aranżować. Najlepiej się czuję w czystej, harmonijnej przestrzeni. Kocham też ogród, ale w nim, mam jeszcze tyle do nauczenia" - napisała w ostatnim poście.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości