Małgorzata Rozenek-Majdan o wsparciu męża w nowym programie. "Nie bardzo to rozumie" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek-Majdan o wsparciu rodziny
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Małgorzata Rozenek-Majdan stale podejmuje się nowych wyzwań. Nie tak dawno na antenie stacji TVN premierę miał pierwszy odcinek jej programu "Pokonaj mnie jeśli potrafisz". W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz dla cozatydzien.tvn.pl prezenterka powiedziała o wsparciu rodziny.

Małgorzata Rozenek-Majdan rzuciła się w wir intensywnych treningów, długich sesji pływania i biegania oraz wymagających obozów sportowych, które testują granice jej wytrzymałości. To niezbędne, aby odpowiednio przygotować się do sześciu ekstremalnych konkurencji w programie "Pokonaj mnie jeśli potrafisz", który już możemy oglądać w stacji TVN, a także na platformie player.pl.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #19 Kulisy programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza sekrety
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan o wsparciu męża i dzieci

Nasza redaktora Kalina Szymankiewicz była obecna na planie programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" i w cyklu "Tajemnice produkcji" pokazała, jak wyglądały przygotowania Małgorzaty Rozenek-Majdan do różnych konkurencji.

W rozmowie z nami żona Radosława Majdana powiedziała, czy ma wsparcie rodziny. Są z niej dumni?

- Słyszę to każdego dnia, ale to tak naprawdę niezależnie od tego, czy robię triathlon, czy leżę cały dzień na kanapie. Ja mam naprawdę niezwykle wspierającą rodzinę, Radzio wspiera mnie we wszystkich rzeczach, które sobie założę. Czasem z takim większym zdziwieniem, czasem z mniejszym. Teraz jak patrzę na ten triathlon i na to wszystko, co jest wokół programu, to tak widzę, że nie bardzo to rozumie, ale stara się, jak może mi pomóc, a chłopcy są naprawdę zafascynowani i bardzo mi pomagają - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Prezenterka zaznaczyła, że mimo iż jej ukochany nie rozumie wszystkich decyzji, które ta podejmuje, to zawsze trzyma za nią kciuki.

- On bardzo o mnie dba, też stara się, żeby w tym momencie, na tym etapie być całym sobą za tym projektem, a moje dzieci są zadowolone i mój najstarszy syn chce spróbować w ogóle swoich sił, więc to jest taka nasza zajawka teraz - dodała.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Źródło: MWMEDIA

Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"

W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" Małgorzata Rozenek-Majdan wychodzi poza własną strefę komfortu i ściąga płaszcz idealnego wizerunku. Podejmując ekstremalne wyzwania rzucane jej przez mężczyzn, pokazuje swoje prawdziwe ja, "bez filtra".

Mierzy się ze swymi rywalami w wybranych przez nich dyscyplinach. Co ważne, zasadą jest, że zadania te są odległe od ich profesji czy rodzajów uprawianych sportów. Oboje mają więc równe szanse i tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do emocjonującego pojedynku.

Małgorzacie Rozenek-Majdan w programie wyzwanie rzucili: Łukasz Kadziewicz, Kajetan Kajetanowicz, Piotr Głowacki, Kuba Nowakiewicz, Łukasz Orbitowski i Wojtek Łozowski.

Nowe odcinki możecie oglądać we wtorki o 21:35 w TVN.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Łukasz Orbitowski
"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Rozenek-Majdan nie była na to gotowa. Nagle zaczęła krzyczeć. "Nie wytrzymam"
Małgorzata Rozenek-Majdan, Łukasz Orbitowski
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości