Kuba zdradził, co wydarzy się w "HP"? "Będzie mini wojna"

Jakub Mroczka uczestnik 8. edycji "Hotelu Paradise"
Jakub Mroczka uczestnik 8. edycji "Hotelu Paradise"
Źródło: TVN
Kuba Mroczka kilka odcinków temu pożegnał się z udziałem w 8. edycji "Hotelu Paradise". Widzowie bardzo polubili uczestnika, który nadal komentuje wydarzenia, które dzieją się w programie. Ostatnio zabrał głos w związku z kłótnią Natalii i Dominiki. Po czyjej jest stronie?

Kuba Mroczka pojawił się w "Hotelu Paradise" już w trakcie trwania show i nie miał łatwego wejścia, jednak szybko zjednał sobie uczestników. Na początku chciał stworzyć parę z Natalią, jednak z czasem na jaw wyszła różnica charakterów między nimi, wskutek czego ci nie mogli ze sobą dłużej wytrzymać.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Klaudia El Dursi o nowym sezonie "Hotelu Paradise". Jak brak powrotów wpłynął na rozgrywkę?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kuba Mroczka z "Hotelu Paradise 8" o kłótni pomiędzy Natalią a Dominiką

Kiedy tylko pojawiła się okazja na zmianę, Natalia wyznała, że chciałaby stworzyć parę z Michałem, czemu ten nie był przeciwny, a Kuba zaczął interesować się Dominiką. Ostatecznie zarówno Kubie jak i Natalii udało się stworzyć nowe pary, w których wydawali się być szczęśliwi.

Kuba nie ukrywał, że zależy mu na relacji z Dominiką, do której zaczął czuć coś więcej, niż tylko przyjaźń, jednak niektórzy uczestnicy programu, w tym Natalia utwierdzali Dominikę w przekonaniu, że Kuba jest graczem, a jego deklaracje względem niej nie są szczere, a wynikają tylko z chęci pozostania w hotelu.

Dominika dobrze czuła się w parze z Kubą, jednak zaczęła mieć wątpliwości, kiedy zaczęło się pojawiać coraz więcej głosów przeciwnych Kubie. W międzyczasie w programie pojawił się Oskar, który wzbudził sympatię uczestników i również starał się o względy Dominiki.

Ostatecznie podczas Rajskiego Rozdania Dominika miała trudny orzech do zgryzienia, bowiem stanęli za nią Kuba i Oskar. Uczestniczka wybrała Oskara i tym samym wysłała Kubę do domu. Uczestnik nie miał do niej żalu i zapewniał, że to, co mówił, było szczere.

"Hotel Paradise 8". Kuba Mroczka, Dominika Bereś
"Hotel Paradise 8". Kuba Mroczka, Dominika Bereś
Źródło: Materiały prasowe TVN7/Player

Kuba Mroczka z "Hotelu Paradise 8" mówi o "mini wojnie"

Dominika miała wyrzuty sumienia, a w kolejnych odcinkach żałowała swojej decyzji. Niemniej jednak życie w "Hotelu Paradise" toczyło się dalej, a Dominika dała sobie szansę na stworzenie pary z Oskarem. Kiedy wszystko między nimi układało się dobrze, Oskar zaczął wykazywać większe zainteresowanie Natalią, co spowodowało konflikt pomiędzy nią a Dominiką.

Jak mogliśmy zobaczyć w ostatnich odcinkach, Dominika miała za złe Natalii, że wiedziała o jej samopoczuciu i nie powiedziała nic Oskarowi, tylko nadal z nim żartowała. Dominika porozmawiała również z Oskarem, któremu powiedziała o swoich uczuciach.

Teraz głos w tej sprawie zabrał Kuba, który zorganizował na Instagramie serię "Q&A", czyli pytań od internautów.

"Myślisz, że pomiędzy Natalią a Dominiką to tylko sprzeczka, czy przerodzi się w większy konflikt?" - brzmiało pytanie.

Kuba odpowiedział:

"Jeśli nic się nie zmieni i Nati będzie bliżej z Oskarem niż z Domi, to będzie chyba mini wojna" - czytamy.

Kuba z "HP" o relacji Natalii i Dominiki
Kuba z "HP" o relacji Natalii i Dominiki
Źródło: instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości