Mama Sandry Kubickiej zaczyna nowy etap w życiu. "Stała się teraz moją konkurencją"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Mama Sandry Kubickiej działa w branży fitness

Sandra Kubicka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą wzruszająco opowiedziała o swojej mamie, która powoli zaczyna podbijać branżę fitness. Okazuje się, że modelka niedługo chce stworzyć własną platformę treningową, a niektóre z ćwiczeń zamierza nagrać właśnie w towarzystwie swojej rodzicielki. - Zobaczymy, która z nas ma lepszą formę - zapowiedziała.

Sandra Kubicka to jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek. Gwiazda zyskała sławę w USA, gdzie przez wiele lat była modelką. Potem jednak jej sytuacja prywatna sprawiła, że porzuciła karierę i wróciła do Polski. Dziś chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami na Instagramie, którzy niedawno mogli zobaczyć, jak bliskie relacje łączą ją z mamą. Okazuje się, że kobiety nie tylko uwielbiają przebywać we własnym towarzystwie, ale także planują wspólne działania zawodowe.

Mama Sandry Kubickiej podbija branżę fitness

Mama Sandry Kubickiej jest bardzo aktywna na Instagramie. W rozmowie z nami celebrytka przyznała, że pomaga jej w prowadzeniu mediów społecznościowych.

- Doradzam jej. Czasami mówię tu za dużo, tam za mało takich profesjonalnych postów. Natomiast moja mama, jak widzicie, uaktywniła się w świecie fitness i stała się teraz moją konkurencją, ponieważ ja za moment wypuszczam swoją platformę, a ona stała się trenerką fitness... Mówię jej: No i co jeszcze? (śmiech) - opowiadała.

Przy okazji Sandra Kubicka zaznaczyła wyraźnie, że nie jest zazdrosna ani zła na mamę, że wybrała akurat taki kierunek rozwoju.

- Ale to jest super, bo to oczywiście zdrowa konkurencja. Wspieramy się nawzajem i to jest bardzo fajne. Ogólnie wchodząc na konto mojej mamy, widzę tam same swoje zdjęcia (śmiech), więc trochę, jakbym wchodziła na swój drugi profil - dodała.

Mama Sandry Kubickiej wchodzi w branżę fitness. Chcą nagrać wspólny trening
Mama Sandry Kubickiej wchodzi w branżę fitness. Chcą nagrać wspólny trening Sandra Kubicka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą wzruszająco opowiedziała o swojej mamie, która powoli zaczyna podbijać branżę fitness. Okazuje się, że modelka niedługo chce stworzyć własną platformę treningową, a niektóre z ćwiczeń zamierza nagrać właśnie w towarzystwie swojej rodzicielki. - Zobaczymy, która z nas ma lepszą formę - zapowiedziała.

Sandra Kubicka wzruszająco o mamie. Chcę z nią nagrać wspólny trening

Sandra Kubicka nie ukrywa, że to właśnie mamie zawdzięcza wszystko, co osiągnęła w życiu.

- Moja mama jest moją największą fanką od dawna i tak naprawdę, dzięki mojej mamie tu jestem dziś, więc super miło - mówiła wzruszona.

Gwiazda zdradziła, że przy okazji startu jej platformy treningowej chce stworzyć kilka wspólnych ćwiczeń z udziałem jej mamy.

- Mamy w ogóle pomysł, żebyśmy razem z mamą zrobiły wspólny trening na mojej platformie i zobaczymy, która z nas ma lepszą formę. Zdziwicie się wtedy, bo moja mama jest naprawdę silniejsza ode mnie - zapowiedziała.

Sandra Kubicka porównuje sylwetkę mamy ze swoją Źródło: Instagram @sandrakubicka/https://www.instagram.com/sandrakubicka/

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości