Marcela Leszczak odniosła się do konfliktu z Joanną Opozdą. Jej postawa zaskakuje

Marcela Leszczak i Joanna Opozda
Marcela Leszczak i Joanna Opozda
Źródło: MWMEDIA
Marcela Leszczak udzieliła niedawno zaskakującego wywiadu. W trakcie rozmowy gwiazda odniosła się do swojego konfliktu z Joanną Opozdą. Można odnieść wrażenie, że postawa żony Miśka Koterskiego znacznie różni się od tej, jaką prezentowa jeszcze do niedawna.

Marcela Leszczak jest życiową partnerką Miśka Koterskiego i matką dwójki jego dzieci. Kobieta próbowała w przeszłości sił jako modelka i aktorka. Obecnie skupia się na karierze influencerki.

Joanna Opozda jest znaną aktorką, która może pochwalić się rolami w wielu znanych produkcjach. Prywatnie wraz z aktorem Antonim Królikowskim mają synka. Niestety, pomiędzy niegdyś zakochanymi dziś nie panują najlepsze relacje, a ich rozprawa rozwodowa jest w toku.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

5062023_MAGDAFEMME_SLUB
Magda Femme pragnie wziąć ślub. Zdradziła, jak chce go zaplanować
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Opozda odniosła się do konfliktu z Marcelą Leszczak

Jakiś czas temu Marcela Leszczak skrytykowała Joannę Opozdę za jej postępowanie po rozwodzie z Antkiem Królikowskim. Sprawa dotyczyła tego, jak publicznie prezentuje swoje macierzyństwo. Żona Miśka Koterskiego wyraziła swoje niezadowolenie w komentarzu pod zdjęciami aktorki i jej syna na spacerze.

W swoim komentarzu Marcelina Leszczak m.in. skrytykowała zdjęcia Joanny Opozdy, które wykonali paparazzi, nazywając je ustawką. Na odpowiedz aktorki, ukochana Miśka Koterskiego nie musiała długo czekać. Gwiazda wyznała, że zarzuty modelki są "śmieszne, ale i przerażające".

Teraz Marcela Leszczak odniosła się do całego konfliktu z Joanną Opozda w wywiadzie z serwisem pomponik.pl. Gwiazda nie ukrywa, że żałuje swoich słów.

"Nie powinno to mieć miejsca. Trochę się zapędziłam w komentarzu. To nie jest niczyja wina. To się wydarzyło, może miało się to wydarzyć. Na pewno nie powinnam pisać takiego komentarza" - wyznała.

Joanna Opozda z prokuratorskim zarzutem

Joanna Opozda w swoim niedawnym wpisie na Instagramie przeprosiła swoich obserwatorów za reklamę alkoholu, która pojawiła się na jej profilu. Kontrowersyjna reklama wywołała wiele dyskusji i krytyki, a nawet doprowadziła do postawienia aktorce zarzutów prokuratorskich. "Przede wszystkim chciałabym oficjalnie przeprosić wszystkich, którzy poczuli się urażeni postem, to jest reklamą wina musującego, na moich social mediach" - napisała Opozda. Aktorka tłumaczyła również, że decyzję o publikacji reklamy podjęła na podstawie informacji otrzymanych od agencji marketingowej, z którą współpracowała. Agencja dostarczyła jej dokumenty, które miały potwierdzać legalność promowania alkoholu w sieci.

"Współpracę zleciła mi polska agencja 'friends and brands', która okazała się niewiarygodna i wprowadziła mnie w błąd. Podejmując się działań z tą agencją, zapytałam, czy taka reklama wina na pewno jest zgodna z prawem. Pytałam o to kilka razy, co potwierdzają m.in. moje wiadomości do nich. Agencja [...] wielokrotnie zapewniała mnie, że jeśli dam bramkę wiekową i odpowiednie hasztagi, to nie ma mowy o jakimkolwiek złamaniu prawa czy przepisów" - czytamy w oświadczeniu.

Joanna Opozda wydała oświadczenie ws. prokuratorskiego zarzutu
Joanna Opozda wydała oświadczenie ws. prokuratorskiego zarzutu
Źródło: Instagram Joanny Opozdy

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości