Marcela Leszczak pokazała wzruszające nagranie. "Cieszę się, że Frysiu mógł być na naszym ślubie"

Marcela Leszczak i Michał Koterski z synem
Marcela Leszczak i Michał Koterski z synem
Źródło: MWMEDIA
Marcela Leszczak opublikowała na swoim instagramowym profilu wzruszające nagranie z uroczystości ślubnej. Widać, jak bardzo dbają o nią obaj mężczyźni jej życia. Modelka wprost napisała, jak bardzo cieszy się, że jej syn, siedmioletni Fryderyk, mógł uczestniczyć w tych wyjątkowych chwilach.

Relacja Marceli Leszczak i Michała Koterskiego od początku była pełna zwrotów akcji. Para zdecydowała się na zaręczyny kilka miesięcy po pierwszym spotkaniu, a ich wspólną przyszłość przypieczętowało pojawienie się na świecie syna Fryderyka. Niedługo później ich drogi się rozeszły, a aktor starał się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Szczęśliwie los postanowił ich ponownie połączyć.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Marcela Leszczak i Michał Koterski o synku Fryderyku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcela Leszczak i Michał Koterski wzięli ślub na Florydzie

W ubiegłym roku para ponownie zdecydowała się na zaręczyny, a kilka dni temu ich związek osiągnął kolejny etap. Na miejsce ślubu wybrali tak samo urokliwe, jak i prestiżowe wybrzeże Key West. Nie od razu jednak otwarcie chwalili się samym ślubem. Pierwsze wzmianki pojawiły się na ich instagramowych profilach w postaci bliskich ujęć rąk w obrączkach.

Para dużo chętniej dzieliła się relacją z podróży poślubnej. Trzeba przyznać, że była dość spektakularna.

"Nasza wymarzona podróż poślubna. Polska-Miami-Bahamy-Key West-Meksyk-Polska" - napisał Michał Koterski na Instagramie.

Zdjęcie zdecydowała się skomentować świeżo upieczona żona aktora.

"Między Key West, a Meksykiem było raz jeszcze Miami" - dodała rzeczowo.

"Miami było między każdym z tych miejsc, ale nie chciało mi się już pisać" - wyjaśnił aktor.

Marcela Leszczak na wzruszającym nagraniu

Na szczęście ciekawość tych, którzy zastanawiali się, jak w całej okazałości prezentowali się nowożeńcy podczas ceremonii, w końcu została zaspokojona. Na profilach Marceli Leszczak i Michała Koterskiego pojawiło się wzruszające nagranie. Uchwycono tu zapewne chwilę przed uroczystością, bo oto dwóch najważniejszych mężczyzn w życiu Marceli Leszczak krąży wokół panny młodej, by jak najlepiej ułożyć tren jej ślubnej sukni. Jej przyszły mąż i ich wspólny syn uwijają się jak mróweczki, by przygotować modelkę do jednej z ważniejszych chwil jej życia.

"Jestem bezpieczna i zaopiekowana przez dwóch najważniejszych mężczyzn w moim życiu. I cieszę się, że Frysiu mógł być na naszym ślubie. Niósł nasze obrączki i był taki zaangażowany" - napisała dumna mama.

Nagranie wzruszyło również fanów.

"Jakie to piękne, że synuś dba o dobry wygląd mamy. Dużo miłości dla was"

"Piękny widok. Czysta miłość"

"Cudownie, wręcz idealnie! A sukienka - ogień"

"Och jakież to rozczulające" - piszą obserwujący.

Trzeba przyznać, że w sukni o kroju rybki, z prześwitującej koronki i długim welonem, panna młoda prezentowała się wprost zjawiskowo. Do tego bose stopy i rozpuszczone naturalnie włosy - wszystko się tu zgadza, nie sądzicie?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości