Gwiazdy

Marcin Tyszka i Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu sprzed 22 lat. Jak wyglądali?

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Marcin Tyszka pokazał zdjęcie z Małgorzatą Kożuchowską. Jak wyglądali ponad 20 lat temu?

Marcin Tyszka opublikował zdjęcie, które stało się hitem w sieci. Oprócz niego na fotografii widzimy Małgorzatę Kożuchowską i Dawida Wolińskiego. Juror "Top Model" wspomina ich wspólny wyjazd z 2000 roku. Spójrzcie, jak byli wtedy ubrani.

Małgorzata Kożuchowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński przyjaźnią się od wielu lat. Aktorka z dumą nosi kreacje zaprojektowane przez Dawida Wolińskiego i chętnie staje przed obiektywem Marcina Tyszki. Jest muzą jurorów "Top Model". Ich wspólne zdjęcie udowadnia, że mają za sobą wiele doświadczeń.

Juror "Top Model" pokazał zdjęcie z przeszłości. Jak wyglądała Małgorzata Kożuchowska?

Marcin Tyszka uwielbia wspominać dawne czasy. Z Dawidem Wolińskim ma bardzo bliską relację m.in. dlatego, że mają okazję jurorować w programie "Top Model". Małgorzata Kożuchowska jest ważną kobietą w życiu obu panów. Marcin Tyszka opublikował na Instagramie zdjęcie z 2000 roku. Cała trójka spędzała wtedy czas w Lizbonie.

"Kto czeka na ciepłe dni i wieczory??? My gotowi na lato! Ulubione zdjęcie z Lizbony rok chyba 2000. I pomyśleć, że byliśmy wtedy na liście najlepiej ubranych" - napisał.

Internauci docenili metamorfozę gwiazd.

"Im jesteście starsi, tym lepiej wyglądacie. Czas jest dla Was łaskawy" - skomentował fan na Instagramie.

"Fryzura Dawida wygrywa!" - ocenił ktoś inny.

Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość?
Qczaj rok temu rozstał się z partnerem. Znalazł już nową miłość? Qczaj w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o życiu po rozstaniu z partnerem. Popularny trener przyznał, że myślał przez chwilę, by zainstalować aplikację randkową i za jej pośrednictwem poznać kogoś spoza show-biznesu. Celebryta nie ukrywa, że to, jak do miłości podchodzą polskie gwiazdy, mocno go razi. - Szczęście potrzebuje ciszy - podkreślił.

Historia przyjaźni Małgorzaty Kożuchowskiej z jurorami "Top Model"

Małgorzata Kożuchowska w dawnych czasach chętnie wyjeżdżała na wakacje z Dawidem Wolińskim i Marcinem Tyszką. Po ich wspólnych przygodach zostały zdjęcia i zabawne wspomnienia.

"Bardzo dużo im zawdzięczam, bo byli przy mnie w trudnych momentach życia. Rozpadł mi się związek i miałam gorsze samopoczucie, a oni wyciągali mnie za uszy, serwując wspaniałe przygody w czasie wakacji w ciepłych miejscach" Marcin i Dawid należą do ludzi niezwykle kochających życie, inteligentnych, dowcipnych i czasami uszczypliwych. Przebywanie z nimi zawsze mi się kojarzy z dużą dawką dobrej energii" - powiedziała aktorka w "Fakcie".

Małgorzata Kożuchowska i Dawid Woliński spotkali się na planie sesji zdjęciowej. Juror "Top Model" pracował wtedy jako stylista. Od razu powstała między nimi dobra energia. Z czasem kontakty zawodowe przerodziły się w przyjaźń.

"Robiliśmy wiele sesji razem. Kiedyś nie było obciachem robić sesje do magazynów telewizyjnych. Na jednej stronie był horoskop, na drugiej krzyżówka, a pośrodku nasza sesja. Gosia zawsze była temperamentna. To jest osoba, która zawsze potrafiła żartować, zawsze wchodziła w role i robiła coś, co interesowało wszystkich na sesji. Czyli jak było 10 osób w studio, to się 10 gapiło na Gośkę. Nie było nigdy tak, że Gosia nie wzbudzała zainteresowania. Albo śmiechem, albo coś odegrała, albo powiedziała dowcip. Zawsze to było coś, co wzbudzało sensację. I tak się poznaliśmy" - wspominał Dawid Woliński w rozmowie z reporterką "Jastrząb Post".

Wisienką na torcie w relacji aktorki i projektanta był ślub! Na ten pomysł wpadł Marcin Tyszka podczas pobytu w Portugalii.

"Mamy z Gosią wiele zabawnych sytuacji. Nawet raz braliśmy ślub z Gosią taki udawany, bo była w Lizbonie tak piękna kapliczka, że Marcin Tyszka powiedział, że musi nam zrobić ślubne zdjęcie. Więc nawet ślub wzięliśmy w Lizbonie. Z Gosią łączy nas wiele spraw. Gosia mi pomaga" - przekonywał projektant.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości