Meghan Markle ma kolejne kłopoty. Jej firma upadnie?

Meghan Markle
Meghan Markle
Źródło: Getty Images
Niedawno Meghan Markle poinformowała świat, że rozpoczyna nowy etap kariery i otwiera biznes spożywczy. Wysłała nawet kilkadziesiąt paczek prezentowych do najbardziej znanych i wpływowych gwiazd na świecie. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt, że w niektórych z nich darowane artystkom owoce zaczęły gnić. Teraz nad świeżym biznesem żony księcia Harry'ego pojawiły się kolejne czarne chmury.

Meghan Markle i książę Harry oficjalnie zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków i przywilejów wynikających z posiadanych tytułów. Para wyprowadziła się na stałe do Stanów Zjednoczonych, gdzie układa sobie życie z dala od nadwornej etykiety. To jednak nie zmienia faktu, że wciąż miliony osób na całym świecie dokładnie śledzą niemal każdy ich ruch.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Kalendarium choroby księżnej Kate Middleton
Kalendarium choroby księżnej Kate. Kate Middleton ma nowotwór
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Czarne chmury nad Meghan Markle. Chodzi o jej firmę spożywczą

Jakiś czas temu Meghan Markle poinformowała o nowym biznesie w branży spożywczej. Na rynku pojawiła się bowiem jej firma American Riviera Orchard, której flagowym produktem jest... dżem truskawkowy! Na ten moment nie wiadomo jeszcze, jaka będzie cena produktu, jednak market, w którym ma się pojawić, oferuje miód z pasieki jednej z gwiazd za.... 200 funtów za słoiczek. Nie podano również oficjalnej daty wprowadzenia produktów aktorki na rynek.

To jednak nie wszystko. Kilka dni temu na rynku pojawiła się nowa marka nieznanych dotąd osób. Jest to firma sprzedająca kolorowanki dla dorosłych i jawnie podkreślająca antymonarchistyczne poglądy. Jak to się łączy z Meghan Markle? Otóż firma o której mowa... ukradła nazwę firmy Meghan Markle.

Jak informuje "Daily Mail", założyciel strony twierdzi, że nie jest w żaden sposób powiązany z marką Meghan Markle. W opisie na stronie wyraża antymonarchistyczne poglądy, podkreślając, że królewskie tytuły są bez znaczenia. Z bloga można dowiedzieć się, że kolekcja produktów Royal Wealth Reign została stworzona, aby uczcić klasę pracującą, którą uważa za "prawdziwe serce narodu".

Meghan Markle do tej pory nie zabrała głosu w sprawie.

Meghan Markle ma dorosłą córkę?

Niedawno media obiegła informacja, że Meghan Markle jest matką dorosłej już kobiety. Dziewczyna ma mieć 21 lat. Media podają, że ma na imię Sarah bądź Emma, oraz że aktorka zawarła z nią odpłatną ugodę tuż przed ślubem z księciem Harrym w zamian za milczenie.

Nie ma jednak na ten moment żadnych dowodów na to, że słowa rzekomej córki Meghan Markle są prawdziwe. Niektóre źródła informują, że ojciec i siostra aktorki posiadają akt urodzenia dziewczyny i mają zamiar go upublicznić. Jeśli to okaże się prawdą, będziemy mieli do czynienia z jednym z największych skandali związanych z brytyjską rodziną królewską.

Książę Harry miał nie wiedzieć o potomkini własnej żony.

Do tej pory żadne z nich nie zabrało głosu w sprawie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości