Mery Spolsky prowadzącą "Czas na Show. Drag Me Out". Nowy program TVN już wiosną

Mery Spolsky
Mery Spolsky
Źródło: MWMEDIA
Już wiosną 2024 roku na antenie TVN pojawi się program, jakiego jeszcze w historii polskiej telewizji nie było. "Czas na Show. Drag Me Out" to produkcja, w której nie zabraknie kolorów, cekinów, brokatu i świetnej zabawy. W roli prowadzącej zobaczymy cenioną Mery Spolsky! Poznajcie szczegóły programu.

W "Czas na Show. Drag Me Out" zobaczymy aż sześć osób związanych ze światem show-biznesu. Ich głównym zadaniem będzie... odkrycie w sobie "wewnętrznej królowej". Zostaną jednak pod opieką najlepszych specjalistek - wielkich gwiazd polskiej sceny Drag. Tego programu nie można przegapić!

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Czas na Show. Drag Me Out" - na czym polega program?

Program "Czas na Show. Drag Me Out" przybliży nam barwny świat Drag Queens, artystycznego performance’u oraz porwie w wir jedynej w swoim rodzaju zabawy. Główni bohaterowie będą mieli 6 tygodni na to, by poznać nowy świat, pełen ekspresji i niebanalnych wystąpień scenicznych. Ich głównym zadaniem będzie wydobycie z siebie "wewnętrznej królowej" i zaaranżowanie występu na światowym poziomie.

"Trzeba to wszystko robić w wysokich koturnach, co jest bardzo trudne. Ja o tym wiem, bo sama występuję na scenie w jak największych, bardzo lubię taką przesadę. Będzie dużo śmiechu, zadbam o to. [...] Myślę, że ten program dużo zmieni w Polsce" - powiedziała podczas wywiadu w "Dzień Dobry TVN" Mery Spolsky.

Kto dotrwa do finału i zdobędzie nagrodę główną – diadem królowej? Tego dowiemy się już tej wiosny!

Mery Spolsky została prowadzącą "Czas na Show. Drag Me Out"

Zmagania uczestników i ich mentorek w programie będzie oceniało trzyosobowe jury. W rolę prowadzącej dodatkowo wcieli się Mery Spolsky, której barwny styl i kreatywne podejście do świata muzyki doceniły miliony osób. Zobaczcie, jak nowe show opisuje dyrektor kanału TVN, Lidia Kazen.

"Wprowadzamy program, który otwiera drzwi do spektakularnego świata kultury Drag. Świata będącego formą sztuki: ekspresyjnej, wyrazistej, barwnej i inkluzywnej. Chcemy przybliżyć naszym widzom fenomen Drag Queen i ugruntować pozycję TVN jako stacji progresywnej. Po raz pierwszy będziemy towarzyszyć artystycznym zmaganiom Drag Queens w takim wymiarze. Ta przygoda wymaga wyjątkowej odwagi i otwartości naszych jurorów i uczestników. To także program o tym, co najważniejsze – o drugim człowieku. Za każdym kostiumem – kryje się poruszająca historia. "Czas na Show. Drag Me Out" jest ważnym i uzupełniającym nasze cele, elementem wiosennej ramówki" - mówi.

"Czas na Show. Drag Me Out" to pierwszy taki format w historii polskiej telewizji. Mery Spolsky gościła niedawno na słynnych kanapach w studio "Dzień Dobry TVN". To właśnie tam opowiedziała więcej o swojej roli w programie.

"Jestem bardzo dumna, że będę prowadzącą programu, który jest pierwszy raz w Polsce i jest o sztuce Drag Queen. Sześciu panów wciela się w tę rolę pod okiem prawdziwych polskich Drag Queen. To będzie nie tylko czas na show, ale też czas na szał! [...] Będę też mam wrażenie w swojej "erotic erze", bo zamierzam przyodziać koturny i po prostu też tę pewność siebie przekazywać widzom. Mam nadzieję, że wszyscy poczujemy się tak energetycznie" - powiedziała.

Czytaj też: Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości