Michał Wiśniewski o stanie zdrowia Poli. "To był bardzo trudny poród"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska

16 maja media w Polsce obiegła wspaniała nowina. Michał Wiśniewski powitał na świecie kolejnego potomka. Niedługo później pojawił się na oficjalnym spotkaniu prasowym, podczas którego przyznał, że poród jego ukochanej żony nie należał do łatwych. Odniósł się też do pytań o to, czy planuje jeszcze w przyszłości powiększenie rodziny. Będziecie zaskoczeni odpowiedzią...

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska z poprzednich małżeństw mają czworo dzieci. 16 maja na świat przyszło ich wspólne, drugie dziecko co oznacza, że patchworkowa rodzina wspólnie posiada aż dziesięcioro potomków. Muzyk w najnowszym wywiadzie przyznał, czy za jakiś czas ponownie chciałby zostać ojcem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Mandaryna i Ania Świątczak komentują plotki o ich konflikcie
Mandaryna i Ania Świątczak komentują plotki o ich konflikcie Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Wiśniewski o porodzie żony

Michał Wiśniewski ma za sobą cztery związki małżeńskie i aż sześć razy stawał na ślubnym kobiercu. Aktualnie lider Ich Troje jest w szczęśliwym związku z piątą żoną Polą Wiśniewską. Para niedawno poinformowała o tym, że na świat przyszedł właśnie ich syn - Noël Cloé Wiśniewski. Artysta słynie z nadawania nietypowych imion swoim pociechom. Starsze rodzeństwo Noëla nosi bowiem imiona: Xavier, Fabienne Marta, Etiennette Anna i Vivienne Vienna.

Gwiazdor niedawno pojawił się na wydarzeniu branżowym, podczas którego szczerze opowiedział o narodzinach syna i szóstym porodzie ukochanej żony.

"Polcia czuje się dobrze, to był wbrew pozorom bardzo trudny poród dla niej. Ona ma to porównanie, bo to jest jej szósty poród. Mogę powiedzieć, że teraz czuje się bardzo dobrze i mam nadzieję, że za dwa dni wyjdzie do domu" - wyznał.

Michał Wiśniewski zaznaczył, że Pola Wiśniewska zdecydowała się na poród naturalny.

"Bardzo silna matka i bardzo silna kobieta. Myślę, że Marta i Ania były bardzo silne. Zresztą jak każda matka" - dodał na koniec.

Michał Wiśniewski planuje kolejnego potomka?

Michał Wiśniewski wielokrotnie zaznaczał, iż czuje, że Pola Wiśniewska, jego piąta żona, jest tą jedyną, prawdziwą i dojrzałą miłością, której szukał przez całe życie. W wywiadzie dla serwisu plejada.pl lider zespołu Ich Troje odniósł się do pytania dotyczącego planowania młodszego rodzeństwa dla urodzonego 16 maja Noëla. A może chłopiec będzie tym ostatnim synem artysty?

"Myślę, że tak. Nigdy nie planowałem trzeciego dziecka, czwartego, czy piątego. To jest naturalne, jeżeli obydwoje rodzice czują taką potrzebę, a my ją czuliśmy. Bardzo się z tego powodu cieszę i patrzę z dumą za każdym razem" - powiedział wymownie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości