Michał Wiśniewski zdradził imię szóstego dziecka. Jego żona niedługo rodzi

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Michał i Pola Wiśniewscy spodziewają się dziecka

Michał Wiśniewski opublikował na Instagramie zdjęcie Poli Wiśniewskiej w zaawansowanej ciąży. Para już niedługo przywita na świecie swoje drugie, wspólne dziecko. Okazuje się, że małżonkowie już wybrali imię dla najmłodszej pociechy.

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska stanowią jedno z najbardziej zgranych małżeństw polskiego show-biznesu. Zakochani wzięli skromny ślub prawie trzy lata temu, a niedługo potem zostali rodzicami. Teraz małżeństwo oczekuje narodzin ich drugiego, wspólnego potomka. Rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami, a lider Ich Troje zdradził już fanom, jak nazwie swoją najmłodszą pociechę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dorota Wellman długo starała się o dziecko. "Moja mama martwiła się"
Dorota Wellman długo starała się o dziecko. "Moja mama martwiła się" Dorota Wellman w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do problemu bezpłodności.

Michał Wiśniewski zdradził imię szóstego dziecka

Michał Wiśniewski ma już piąte dzieci, a imię każdego z nich jest wyjątkowe i rzadko spotykane w naszym kraju. Jakiś czas temu wokalista wyznał fanom, że marzy o imieniu Cloe dla swojej ewentualnej córki. Niedługo potem okazało się, że Pola Wiśniewska urodzi chłopca. Gwiazdor polskiej sceny muzycznej stanął więc przed niemałym dylematem i zwrócił się w tej kwestii o pomoc do fanów.

"Imię na 'c', byle nie Czesław" - napisał w ramce, w której fani mogli wysyłać swoje propozycje imion dla jego dziecka.

Teraz Michał Wiśniewski ponownie poruszył temat imienia, jakie otrzyma jego najmłodszy potomek. Okazuje się, że muzyk dalej wierzy, że mimo wszystko będzie to dziewczynka i zrezygnował z początkowo wybranego dla niej imienia. Zdradził też, jak będzie się nazywało dziecko, gdy na pewno okaże się chłopcem.

"Razem z Polą nie możemy się doczekać. Ja czekam na Cloë, a Polcia na Vincenta… Szykuje się batalia!" – napisał Michał Wiśniewski, publikując tym samym zdjęcie swojej żony w zaawansowanej ciąży.

Michał i Pola Wiśniewscy tworzą patchworkową rodzinę

Kilka miesięcy temu Michał Wiśniewski i jego piąta żona pochwalili się radosną nowiną. Dla lidera zespołu Ich Troje i Poli Wiśniewskiej będzie to szóste dziecko i jednocześnie dziesiąte w ich patchworkowej familii. Muzyk nigdy nie ukrywał, że chce mieć dużą rodzinę. Ze swoją drugą żoną, Mandaryną, doczekał się dwóch pociech - dorosłych już syna Xaviera oraz córki Fabienne. Niestety małżeństwo Michała Wiśniewskiego i tancerki się rozpadło. Później gwiazdor związał się z Anną Świątczak, która urodziła mu dwie córki: Etiennette oraz Vivienne. Relacja artysty z byłą wokalistką Ich Troje również nie przetrwała próby czasu i zakończyła się rozwodem.

W 2020 roku Michał Wiśniewski powitał na świecie swojego piątego potomka Faco Amadeusa, którego mamą jest jego obecna żona Pola Wiśniewska. Para spodziewa się drugiego wspólnego dziecka - również synka. Małżeństwo chętnie dzieli się ciążowymi chwilami ze swoimi fanami za pomocą Instagrama.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości