Mikołaj Roznerski buduje dom. Pokazał malowniczą okolicę

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski buduje dom w lesie
Źródło: MWMEDIA
Mikołaj Roznerski to znany polski aktor, który obecnie realizuje jedno z największych marzeń – budowę własnego domu. Gwiazdor, który przez lata był obecny na małym i dużym ekranie, teraz postanowił podzielić się z fanami tym niezwykłym etapem swojego życia.

Ostatnio wśród gwiazd zapanowała moda na życie w domach otoczonych przyrodą. To dla nich znakomity sposób na ucieczkę od zgiełku miasta i znalezienie spokoju w otoczeniu zieleni. W ostatnim czasie Mikołaj Roznerski zaskoczył obserwatorów informacją o budowie własnego domu w lesie. Aktor na łonie natury pragnie odnaleźć harmonię i uciec z dala od świateł reflektorów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?
Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?

Mikołaj Roznerski buduje nowy dom w lesie

Chociaż Mikołaj Roznerski jest aktywny w branży aktorskiej i nie brakuje mu projektów filmowych i telewizyjnych, to postanowił pójść o krok dalej i zrealizować pragnienie zamieszkania z dala od zgiełku dużego miasta. Aktor regularnie komunikuje się z fanami za pośrednictwem Instagrama, gdzie publikuje zarówno zdjęcia z planów filmowych, jak i prywatne chwile ze swojego życia. Ostatnio na jego profilu pojawiły się zdjęcia, na których można zobaczyć fundamenty nowego budynku oraz przepiękny las, który go otacza.

Podczas jednej z relacji na Instagramie Mikołaj Roznerski podzielił się swoją ogromną radością i podekscytowaniem związanym z budową domu.

"Kochani, jestem bardzo podekscytowany, ponieważ właśnie jadę do miejsca, w którym spełniam swoje marzenie. Do mojego miejsca. Towarzyszycie mi w wielkiej chwili. Nie patrzę jeszcze po prostu, na razie spoglądam sobie na was. No dobra, kochani, to idę" - powiedział.

Na nagraniu widać, że aktor jest poruszony i szczęśliwy, co w pełni oddaj, jak ogromne znaczenie ma to wydarzenie w jego życiu.

"O kurde, nie spodziewałem się. [...] Buduję dom. Niesamowite uczucie spełnienia" - dodał na miejscu.

Moda na domy na łonie natury

Coraz więcej znanych osobistości zaczyna dostrzegać uroki życia w domach położonych w otoczeniu natury. Nie tylko Mikołaj Roznerski, ale także Agnieszka Dygant, Anna Dereszowska i Iga Krefft wybrały domy blisko przyrody jako miejsce na relaks i wyciszenie.

Agnieszka Dygant postanowiła dzielić się z fanami przygodą związaną z budową nowego domu. Regularnie udostępnia zdjęcia i relacje z postępów prac. Ostatnio zaprezentowała wejście do budynku oraz okno z widokiem na otaczającą go roślinność, które być może stanowi element salonu. Na jej profilu na Instagramie można było również zobaczyć schody prowadzące na piętro i okna na poddaszu. Budowa tego domu jest dla Agnieszki Dygant dużym wyzwaniem, o czym nie raz wspominała.

Anna Dereszowska, choć na co dzień mieszka w Warszawie, w wolnych chwilach odwiedza swój dom na Mazurach. Na Instagramie pochwaliła się wnętrzem salonu w mazurskiej posiadłości, gdzie szczególną uwagę przyciąga stół z dębowego monolitu oraz rozłożyste drzewo stojące w centrum pokoju. Aktorka zakupiła dwa domy — jeden dla siebie, drugi dla gości, które po gruntownym przebudowaniu zyskały nieco różne style wnętrz. W domu Anny Dereszowskiej dominuje styl eko, z obfitością roślinności i surowego drewna. Natomiast w domku dla gości królują biele i szarości.

Iga Krefft, w odróżnieniu od niektórych koleżanek z branży, zainwestowała w domek położony pod lasem, zamiast luksusowego apartamentu w centrum miasta. Na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami i historiami związanych z jej nietypową nieruchomością, która liczy zaledwie 35 metrów kwadratowych i znajduje się pod Warszawą.

Agnieszka Dygant
Agnieszka Dygant pokazała dom w stanie surowym
Agnieszka Dygant
Źródło: Instagram @agnieszka_dygant_official

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości