Gwiazdy

Mikołaj Roznerski pokazał młodszą siostrę i ogłosił ciążę. "Pękam z dumy"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Mikołaj Roznerski cieszy się z ciąży w rodzinie

Tegoroczna Wielkanoc obfituje w radosne nowiny. Katarzyna Sokołowska spodziewa się dziecka, a Mikołaj Roznerski ogłosił ciążę w swojej rodzinie. Aktor pokazał zdjęcie z ukochaną siostrą, która nosi w sobie dziecko. Mikołaj Roznerski zdradził płeć maluszka.

Wielkanoc to czas radości, spotkań z bliskimi i nadziei. "Cuda się zdarzają" - napisała 49-letnia Katarzyna Sokołowska, jurorka "Top Model", gdy ogłosiła ciążę. To nie koniec rewelacji. Mikołaj Roznerski też ma powód do świętowania. Aktor nie zostanie ojcem, ale wujkiem!

Mikołaj Roznerski pokazał swoją ciężarną siostrę

Mikołaj Roznerski spędza święta z rodziną. Aktor ma bardzo dobre relacje z młodszą siostrą Agatą. Z dumą ogłosił, że wkrótce ich rodzina się powiększy, a on zostanie wujkiem. Gwiazdor filmów i seriali opublikował zdjęcie z siostrą, na którym widzimy, jak przytula się do ciążowego brzuszka. Przy okazji zdradził płeć dziecka.

"Moja kochana siostrzyczka i mały siostrzeniec. Pękam z dumy. A jak wasze Święta?" - czytamy w opisie zdjęcia.

Czytaj dalej. Sprawdź, z jakiego domu pochodzi Mikołaj Roznerski.

Misheel Jargalsaikhan zaskoczona przez tłum fanów w centrum handlowym
Misheel Jargalsaikhan zaskoczona przez tłum fanów w centrum handlowym Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Rodzina Mikołaja Roznerskiego. Przez rozwód rodziców walczył z anoreksją

Mikołaj Roznerski urodził się we Wrocławiu, a wychował się w Rolantowicach, gdzie jego ojciec miał gospodarstwo rolne. Rodzice 13-letniego Mikołaja postanowili się rozwieść. Matka Dorota wyprowadziła się z córką Agatą, a syna zostawiła z ojcem. Nastolatek musiał pomagać w gospodarstwie. Ciągła nauka, praca i przy tym brak czasu na własne życie sprawiły, że miał kompleksy. To odbiło się na jego zdrowiu. Mikołaj Roznerski miał anoreksję.

"Wstydziłem się domu: starego, poniemieckiego, zbudowanego w 1860 roku. Na podwórku stała nyska. Z jej powodu też czułem się gorszy. Kiedy tata zawoził mnie do szkoły, zawsze prosiłem, żeby zatrzymywał się ulicę dalej. W ogóle miałem kompleksy. Do tego wpadłem w kłopoty związane z zaburzeniem jedzenia. Dziś nazywa się to anoreksja, ale wtedy nikt o tej chorobie nie słyszał. Babcia mówiła, że mam jadłowstręt" - wyznał aktor w rozmowie z "Twoim Stylem".

Aktor przyznał, że w pewnym momencie ważył 42 kilogramy. Trafił do szpitala na rok.

"Wbrew pozorom leczenie jest trudne i długotrwałe. Musiałem nauczyć się jeść i przestać bać, że przytyję. Anoreksja zostaje na zawsze. Zmieniłem tylko liczenie kalorii na liczenie przebiegniętych kilometrów albo kilogramów wyciśniętych na siłowni" - dodał w rozmowie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości