Monika Miller wzięła ślub? Zdjęcia w białej sukni zaskoczyły internautów [TYLKO U NAS]

Monika Miller z ukochanym
Monika Miller z ukochanym
Źródło: MWMEDIA
Monika Miller fotomodelka, piosenkarka, influencerka i znana osobowość w polskim show-biznesie. Serca fanów zdobyła dzięki wyjątkowej charyzmie i otwartości na tematy związane z życiem codziennym. Gwiazda zaskoczyła niedawno swoich obserwatorów na Instagramie. Młoda artystka opublikowała serię zdjęć, na których pojawiła się wraz ze swoim partnerem w strojach ślubnych. Czyżby para potajemnie zawarła związek małżeński?

Monika Miller jest w szczęśliwym związku z producentem muzycznym Pavlo Moskalenko. To on pierwszy napisał do niej na Instagramie. Dziewczyna stwierdziła, że wygląda na bardzo poważnego i nie chciała się z nim spotykać. W końcu jednak uległa. Na pierwszą randkę zaprosił ją do salonu spa i na basen. Choć mieszkał w Polsce od 10 lat, to nie śledził show-biznesu i nie wiedział, że jego wybranka jest sławna.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem

Monika Miller z ukochanym w strojach ślubnych

Monika Miller słynie z tego, że otwarcie mówi o swoich doświadczeniach życiowych, włącznie z diagnozą choroby afektywnej dwubiegunowej. Na platformie TikTok często dzieli się również zabawnymi filmikami, pokazując dystans do siebie. Ostatnio życie artystki układa się po jej myśli - jest szczęśliwie zakochana i rozwija karierę muzyczną.

Najnowsze zdjęcia opublikowane w mediach społecznościowych przez Monikę Miller wywołały falę spekulacji wśród jej fanów. Na relacjach zamieszczonych przez gwiazdę na Instagramie, możemy zobaczyć ją i jej ukochanego w strojach ślubnych. Co oznaczają te zagadkowe ujęcia? Czyżby para wzięła potajemny ślub? Postanowiliśmy zapytać o to modelkę.

Jak przyznała w rozmowie z nami, fotografie mają związek z najnowszą sesją zdjęciową, w której wzięli udział zakochani. Efekty zobaczymy już wkrótce.

Monika Miller z ukochanym w strojach ślubnych
Monika Miller z ukochanym w strojach ślubnych
Źródło: Instagram

Monika Miller i Pavlo Moskalenko o kłótniach w ich związku

Monika Miller i jej partner Pavlo Moskalenko udzielili niedawno wywiadu Annie Pawelczyk-Bardydze z naszego serwisu. Partner znanej piosenkarki opowiedział o swoim zaskoczeniu, kiedy dowiedział się, że jego dziewczyna jest sławna.

- Wiedziałem, że jest piosenkarką, ale nie chciałem google'ować jej imienia, bo chciałem wszystkiego dowiedzieć się osobiście: kim jest i czym się zajmuje. Nie chciałem absolutnie niczego sprawdzać w internecie - mówił.

Pavlo nie spodziewał się, że jego ukochana jest tak znana. Odkrycie to nastąpiło podczas ich drugiej randki, kiedy nieznajomi zaczęli prosić Monikę Miller o zdjęcia. Mimo zaskoczenia Pavlo nie bał się wejść w związek z gwiazdą.

- Jest bardzo delikatna, jest bardzo kobieca, jest bardzo taka prawdziwa. Nie zachowuje się jak gwiazda kompletnie. W domu to jest normalna dziewczyna - stwierdził.

Monika i Pavlo podkreślili, że w ich związku najważniejsza jest szczerość. Monika Miller ceni w ukochanym bezpośredniość i to, że nawet jeśli ma do przekazania coś nieprzyjemnego, zawsze robi to w sposób delikatny i szanujący drugą osobę. Para zgodnie stwierdziła, że nie kłócą się o drobne sprawy, a nawet jeśli pojawiają się jakieś nieporozumienia, zawsze rozmawiają o nich natychmiast, aby je wyjaśnić.

Przeczytaj cały wywiad z gwiazdami: Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości