Monika Richardson o związku ze Zbigniewem Zamachowskim. "Nigdy mnie nie bronił"

Monika Richardson była żoną Zbigniewa Zamachowskiego
Monika Richardson była żoną Zbigniewa Zamachowskiego
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Monika Richardson udzieliła nowego wywiadu, w którym opowiedziała o Zbigniewie Zamachowskim. Dziennikarka przyznała, że były mąż nigdy nie bronił jej przed hejtem i był bierny w tej kwestii. "Przez 10 lat mój mężczyzna milczał" - powiedziała.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się w atmosferze medialnego skandalu. Małżeństwo z dnia na dzień przestało ze sobą mieszkać, a sama dziennikarka nie szczędziła gorzkich słów wobec byłego ukochanego. Monika Richardson publicznie zarzucała aktorowi między innymi zdradę. Sama również przyznała się do niewierności. Chociaż od rozstania pary minęło już ponad półtora roku, gwiazda wciąż często niepochlebnie wypowiada się na temat trzeciego męża.

czt_ŚOPW_Agnieszka_reakcja rodziny
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Richardson ostro o Zbigniewie Zamachowskim. "Milczał"

Monika Richardson przez pewien czas mierzyła się z hejtem, ponieważ internauci zarzucali jej rozbicie pierwszego małżeństwa Zbigniewa Zamachowskiego. W najnowszym wywiadzie dziennikarka przyznała, że "jej mężczyzna nigdy jej nie bronił" przed takimi komentarzami.

"Przez 10 lat mój mężczyzna milczał. Od początku do końca milczał" - powiedziała w rozmowie z Moniką Jaruzelską.

Po chwili dodała:

"To doświadczenie pozwoliło mi dotrzeć do punktu we mnie, który pozwala mi robić mniej. Pozwala mi odstąpić, czego jeszcze 10 lat temu nie umiałam. Być może było mi potrzebne to doświadczenie ataku kobiet. Bo tu chodzi również o kobiety z bardzo bliskiego kręgu mojego wkrótce byłego męża i jej dzieci itd".

Monika Richardson podkreśliła, że była to dla niej bolesna, ale jednocześnie cenna lekcja życia.

"Być może potrzebowałam tę gorzką pigułkę połknąć, żeby przestać zabiegać o sympatię. Bo mówiłam ci: lubię być lubiana, a najlepiej kochana. A z drugiej strony o sympatię moich najbliższych. Bo jak wystąpię z tym mieczem jak Joanna d'Arc, to przecież on mnie będzie bardziej kochał. Nie tylko nie docenił. Dostałam też bęcki od jego rodziny" — przyznaje refleksyjnie dziennikarka.

Zbigniew Zamachowski napisał o związku z byłą żoną w autobiografii

Zbigniew Zamachowski długo nie komentował rozstania z Moniką Richardson. Aktor po pewnym czasie coraz śmielej zaczął się jednak pokazywać z nową ukochaną i zaczął dementować oskarżenia byłej żony. Do ich związku odniósł się między innymi w swojej autobiografii pt. "Zbyszek przez przypadki".

"Kłopot pojawia się wtedy, gdy ktoś za bardzo chce się tobą opiekować. Monika jest osobą nadopiekuńczą w tym sensie, że tak strasznie chce pomóc, że aż przeszkadza. Walczymy ze sobą o zakres tej opieki, bo czasem sam chciałbym zapiąć sobie kurtkę" - napisał w 2021 roku.

Wtedy też powiedział o powodach rozpadu ich małżeństwa.

"Okazało się, że oboje jesteśmy na życiowym zakręcie, w związkach, którym kończyła się data przydatności. Byliśmy w takiej samej sytuacji, łatwiej nam było się zrozumieć, zakończyć poprzednie związki i zacząć wspólne życie" - dodał.

Monika Richardson i jej były mąż Zbigniew Zamachowski.
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski
Monika Richardson i jej były mąż Zbigniew Zamachowski.
Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości