Monika Richardson pochwaliła się córką. Powiedziała o jej egzaminie maturalnym

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Córka Moniki Richardson o maturze

Monika Richardson ma prawdziwy powód do dumy. Jej córka Zofia przystąpiła w tym roku do egzaminu maturalnego i wszystko wygląda na to, że poszło jej bardzo dobrze. Zofia jest szczególnie zadowolona z egzaminu z matematyki.

Monika Richardson często dzieli się z internautami szczegółami z życia prywatnego. O dziennikarce w ciągu ostatnich kilku lat było głośno za sprawą jej związków ze Zbigniewem Zamachowskim i Konradem Wojterkowskim.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?" Zuzanna Gadowska w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Monika Richardson rozstała się z Konradem Wojterkowskim

Związek dziennikarki z aktorem zakończył się w atmosferze skandalu, a dziennikarka w wywiadach często opowiadała o szczegółach rozstania, w przeciwieństwie do Zbigniewa Zamachowskiego, który niedługo później (jak donosiły) media związał się z aktorką Gabrielą Muskałą.

Monika Richardson po kilku miesiącach poznała przedsiębiorcę Konrada Wojterkowskiego, z którym na nowo zaczęła układać sobie życie. Niestety, kilka dni temu w mediach pojawiło się oświadczenie pary, w którym ogłosili swoje rozstanie, jednak zaznaczyli, że pozostają w dobrych relacjach.

Mimo że Monika Richardson nie ma szczęścia w miłości, to zawsze może liczyć na swoje dzieci. Dziennikarka w sierpniu 2001 r. poślubiła szkockiego pilota Jamiego Malcolma, z którym doczekała się 22-letniego Tomasza i 19-letniej Zofii.

Monika Richardson dumna z córki

Dziennikarka często pojawiała się z dziećmi na różnych wydarzeniach, a także chętnie mówiła o nich w wywiadach. Teraz Monika Richardson postanowiła pochwalić się swoją nastoletnią córką na Instagramie, wspominając o jej egzaminie maturalnym.

Zofia Malcolm wybiera się na studia, ale zanim do tego dojdzie, musi poczekać na wyniki maturalne. Jak się okazało, ze wszystkich egzaminów najbardziej jest zadowolona z matematyki, a nie było to takie oczywiste.

"Otóż moja córka, Zofia, twierdzi, że ze wszystkich dotychczasowych egzaminów maturalnych najlepiej poszła jej matematyka… Cóż, mogę tylko chylić czoła przed Panią Kasią, która niestrudzenie, w pocie czoła, nie zważając na tzw. obiektywne trudności, przybliżała Zofii zasady Królowej Nauk. Czyniła to w ramach tzw. korepetycji. I tylko dlatego to działało, bo uwaga nie musiała być dzielona" - czytamy.

Monika Richardson zaznaczyła, że jej córka nie była wybitną uczennicą jeśli chodzi o matematykę.

"Matematyczką Zofia nie będzie — mogę to powiedzieć ze względną pewnością, ale cieszę się, że ten konkretny lęk udało się zneutralizować. Trudno bowiem zaprzeczyć, że matolejemy matematycznie. A to nigdy nie jest dobry znak…" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości