"Na Wspólnej" odcinek 3685. Kasia zdradzi Darka? Ulegnie chwili namiętności

Kasia, Czerski, Darek z "Na Wspólnej"
"Na Wspólnej" odcinek 3685. Kasia zdradzi Darka? Ulegnie chwili namiętności
Źródło: x-news
Kasia i Czerski po spożyciu alkoholu ulegną chwili zapomnienia. Kochankowie będą nieświadomi, że ich pocałunek obserwuje Darek. Zdruzgotany mężczyzna postanowi się zemścić. Jakie działania podejmie? Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Kasia zdradzi Darka?

W 3685. odcinku "Na Wspólnej" czeka nas wiele zaskakujących wydarzeń. Kasia zaprosi Mateusza, aby obejrzał namalowany przez nią w pracowni portret. W trakcie kolacji, którą Czerski przyniesie jako podziękowanie za wykonane dzieło, obydwoje wypiją za dużo alkoholu. Wystarczy chwila nieuwagi, a uczucia wezmą górę. Zaczynają się całować, tak skupieni na sobie, że nie zauważają przechodzącego obok Darka.

Darek, będąc świadkiem całującej się ukochanej z Czerskim, będzie zszokowany i zda sobie sprawę, że jego podejrzenia były prawdziwe. Ale nie zostawi tego tak i postanowi się zemścić. Plan, jaki wymyśli w celu wyrównania rachunków z mężczyzną, z pewnością wszystkich zaskoczy.

Czy jego zemsta odniesie skutek?

Kasia, Czerski z "Na Wspólnej"
Kasia i Czerski ulegną chwili namiętności
Kasia, Czerski z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co się wydarzy w "Na Wspólnej"?

W 3685. odcinku "Na Wspólnej" do Kamil wreszcie uświadomi sobie, że wkrótce zostanie ojcem. Mężczyzna stara się skontaktować z Anną, lecz ta nie odbiera jego telefonów. Kamil nie zamierza się jednak poddać i podstępem wdziera się do jej mieszania. Oznajmia, że nie opuści go, dopóki nie dowie się, czy to on jest ojcem dziecka. Anna nie ma siły na kolejne kłamstwa.

W tym samym czasie okazuje się, że tajemniczy pisarz od dawna przebywający w pensjonacie Hofferów jest oszustem naciągającym kobiety. Honorata podejmuje kroki, aby się z nim rozprawić. Po nieprzespanej nocy kobieta dzieli się swoim planem z Romanem i Martą. Rodzina wspólnymi siłami decyduje się zatrzymać przestępcę i dostarczyć go prosto w ręce organów ścigania.

Czy im się uda?

Odcinek 3685. "Na Wspólnej" obejrzysz już w czwartek 07.09.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości