"Na Wspólnej", odcinek 3819. Iga otrzyma zaskakującą propozycję. Kamil nakrywa Ulę na czułościach z Natanem

Iga, Kamil z "Na Wspólnej"
Iga, Kamil z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news
W 3819. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się wiele zadziwiających scen. Kamil przyłapie Ulę na czułościach z Natanem, a niedługo potem podsłucha rozmowę chłopaka z jego matka. Iga i Michał dostaną tajemniczy list. Przeczytaj opis odcinka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Waldemar Obłoza o roli w "Na Wspólnej"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Na Wspólnej", odcinek 3819. Niezręczna sytuacja w domu Hoffera

W 3819. odcinku "Na Wspólnej" widzowie będą obserwować zaskakującą sytuację w domu Hoffera.. Kamil nieoczekiwanie stanie się świadkiem namiętnej sceny pomiędzy Ulą a Natanem, gdy wcześniej wróci z pracy. Hoffer po tej niezręcznej sytuacji zdecyduje się podjąć rozmowę z córką, próbując wyjaśnić jej relacje z chłopakiem.

Niedługo potem Kamila zaskoczy informacja, że Natan jest synem Alicji. Sprawy jeszcze bardziej skomplikują się, gdy Hoffer, zupełnie przypadkowo, staje się świadkiem rozmowy kobiety z Natanem. W trakcie tajemniczej konwersacji Alicja nakazuje swojemu synowi, aby ten wyznał całą prawdę Uli.

Jednak to nie koniec niespodziewanych sytuacji. W wyniku kolejnych zdarzeń wieczorem, gdy Natan odprowadza Ulę do domu, na dziedzińcu pojawia się niespodziewany gość — żona Natana.

Jak to się skończy?

ZOBACZ, CO WYDARZYŁO SIĘ W "NA WSPÓLNEJ"

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"? Iga otrzymuje zaskakującą propozycje

W 3819. odcinku serialu "Na Wspólnej" widzowie będą mieli okazję śledzić rozmowę Igi i Michała na temat atrakcyjnej propozycji sprzedaży domu, jaką otrzymali. Oferta zadziwia — kwota za nieruchomość jest znacznie wygórowana.

Iga jest jednak sceptyczna. Przybysz będzie podejrzewać, że za ceną kryje się pewne oszustwo i deklaruje, że nie ma zamiaru sprzedawać nieruchomości. Michał jednak nie daje za wygraną. Jest zdecydowany przekonać Igę, że to jest szansa, której nie mogą przepuścić.

W związku z powyższym decyduje się umówić na spotkanie z prawnikiem reprezentującym bardzo bogatego, starszego mężczyznę, który złożył im ofertę.

Co się za nią kryje?

Odcinek 3819. "Na Wspólnej" obejrzysz już w środę 15.05.2024 r. o godzinie 20.15 w telewizji TVN.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości