Nagła śmierć córki Elvisa zastanawia fanów. Sekcja zwłok ujawniła nowe fakty

Lisa Marie Presley przed śmiercią wróciła do nałogu
Lisa Marie Presley przed śmiercią wróciła do nałogu
Źródło: WireImage
Lisa Marie Presley odeszła nagle. Oficjalną przyczyną jej śmierci było zatrzymanie akcji serca. Sekcja zwłok wykazała, że córka Elvisa Presleya wróciła do nałogu i drastycznie schudła. Portal TMZ podaje, że zdecydowała się również na operację plastyczną.

Lisa Marie Presley przyszła na świat 1 lutego 1968 w Memphis - słynnym mieście w stanie Tennessee, zwanym ojczyzną bluesa i miejscem narodzin rock and rolla. Córka Priscilli i Elvisa Presleyów od momentu przyjścia na świat była obiektem zainteresowania mediów i fanów jej popularnego ojca. Dziewczynka otrzymała przydomek: "księżniczki rock and rolla". Miała burzliwe życie miłosne i nie stroniła od używek.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Daria Ładocha po premierze "Elvisa". "Takie filmy są potrzebne"
Daria Ładocha była jedną z gwiazd, która zjawiła się na uroczystej prapremierze filmu "Elvis" w warszawskim kinie Helios. Gwiazda nie ukrywała, że najnowsza produkcja wytwórni Warner Bros. Pictures wywołała u niej ogromne emocje, a nawet płacz.

Śmierć Lisy Marie Presley. Nowe fakty

Lisa Marie Presley odeszła 12 stycznia 2023 wskutek zatrzymania akcji serca. Miała 54 lata. Dwa dni przed śmiercią wzięła udział w 80. ceremonii wręczenia Złotych Globów. Była bardzo zaangażowana w promowanie filmu pt. "Elvis". Występowała na czerwonym dywanie u boku reżysera Baza Luhrmanna i Austina Butlera, grającego tytułową rolę. Amerykański portal TMZ podał do wiadomości, że córka Elvisa Presleya z myślą o promocji filmu zdecydowała się na operację plastyczną. Krótko przed śmiercią miała zrzucić około 20 kg. To nie wszystko, sekcja zwłok wykazała, że Lisa Marie Presley zażywała opioidy (są to np. kodeina, morfina, heroina).

Ten sam portal przypomniał o długach Lisy Marie Presley. Na krótko przed śmiercią ujawniono jej kłopoty finansowe. Kobieta chciała wypłacić pieniądze z dwóch polis ubezpieczeniowych na życie, by spłacić długi o łącznej wartości 4 mln dol.

Elvis Presley i jego córka mają tę samą historię śmierci?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Ojciec Lisy Marie, Elvis Presley zmarł 16 sierpnia 1977 r. Jego ówczesna partnerka znalazła go nieprzytomnego w łazience. Wezwała karetkę i próbowała go reanimować. Gwiazdor został zabrany do szpitala, gdzie stwierdzono jego zgon. Elvis Presley w chwili śmierci miał 42 lata. Jako przyczynę zgonu podano zatrzymanie akcji serca.

Według serwisu TMZ Lisa Marie Presley również została odnaleziona, gdy była nieprzytomna. Leżała w sypialni, gdzie zastała ją gosposia. Mąż wokalistki próbował ją reanimować do czasu przybycia ekipy ratunkowej. Lisa Marie Presley trafiła na oddział intensywnej terapii, gdzie była poddawana reanimacji, a praca jej serca była wspomagana stymulatorem.

Elvis Presley był uzależniony od leków i narkotyków. Po śmierci w jego organizmie znaleziono 14 różnych substancji. Miał też problem z bezsennością, przez co zażywał kolejne leki. Jego organizm był zniszczony przez wiele chorób. Elvis i jego córka odeszli w podobnych okolicznościach. Problemy z sercem mogły być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Matka Elvisa również odeszła w młodym wieku z tego samego powodu.  

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości