Marylin Manson oskarżany o napaść seksualną. Groził śmiercią 16-latce i jej rodzinie

Marilyn Manson oskarżany o napaść seksualną na 16-latkę

To kolejne tego typu oskarżenie wobec Marilyna Mansona. Muzyk dopiero co ogłosił ugodę z Esme Bianco, a w amerykańskich mediach głośno o kolejnych przestępstwach seksualnych amerykańskiej gwiazdy rockowej.

O ostatniej tego typu sprawie media informowały dwa lata temu. Marilyn Manson został oskarżony o znęcanie się nad kobietami. Wyznała to sama ofiara, była partnerka rockmena, aktorka Evan Rachel Wood. Wcześniej zeznawała znana z "Gry o Tron" Esme Bianco. Teraz padają kolejne zarzuty.

Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni"
Wojciech Mecwaldowski, Anna Smołowik o filmie "Niebezpieczni dżentelmeni" Źródło: "Co Za Tydzień"

Marilyn Manson - ofiary

Evan Rachel Wood jednoznacznie oskarżyła Marylina Masona o znęcanie się nad kobietami. Obrazowo i dobitnie opowiadała śledczym o więzieniu jej, biciu, kneblowaniu i wykorzystywaniu seksualnym. Muzyk groził też jej synowi.

Po nagłośnieniu sprawy pierwszej ofiary Marylina Mansona, swoje historie zdecydowały się opowiedzieć kolejne. Wśród nich znalazła się aktorka "Gry o Tron", Esmé Bianco. Kilka dni temu w mediach można było przeczytać informację o zawarciu ugody w tej sprawie.

Na początku 2022 roku muzyk pisał w swoich mediach społecznościowych o domniemanej zgodzie na tego typu zachowania. W oświadczeniu można było przeczytać o wyborze partnerek o podobnych preferencjach seksualnych i, że ostatnie zdarzenia to "okropne zniekształcenie rzeczywistości".

Kolejne poszkodowane przez Marilyna Mansona

Na tym jednak nie koniec, bo oto dziś dowiadujemy się o kolejnych, jeszcze niepotwierdzonych, przestępstwach, których miał się dopuścić wokalista. Wiemy już, że tym razem anonimowa ofiara wniosła już oficjalne oskarżenie. Zagraniczne media nazywają ją Jane Doe. Tak nazywa się poszkodowane, które mają życzenie pozostać anonimowe lub gdy ich ciała nie da się zidentyfikować.

"Page Six" pisze, że pierwsze spotkanie "Jane Doe" z Marilynem Mansonem miało odbyć się w 1995 roku. Ofiara miała wtedy 16 lat i bawiła się na koncercie w Dallas. Po nim piosenkarz miał zaprosić dziewczynę do garderoby w autokarze, gdzie, jak twierdzi, wykorzystał ją seksualnie. Po wszystkim muzyk miał powiedzieć, że "jeśli komukolwiek o tym powie, zabije ją i jej rodzinę". Niedługo po tym Marilyn Manson nękał dziewczynę telefonami z prośbami o "wysyłanie zdjęć o wyraźnym charakterze seksualnym".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

Pozostałe wiadomości