Natalia Kukulska zadedykowała 19-letniej córce teledysk. Pokazała prywatne i nieznane wcześniej kadry

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska
Źródło: MWMEDIA
Natalia Kukulska chroni życie prywatne swoich dzieci. Tym razem zaskoczyła fanów i przygotowała teledysk do autorskiej wersji Etiudy As-dur Fryderyka Chopina. Klip wideo zadedykowała 19-letniej córce - Annie Dąbrówce. Piosenkarka pokazała wiele kadrów z rodzinnego albumu, które dopiero teraz ujrzały światło dzienne.

Natalia Kukulska z małżeństwa z perkusistą Michałem Dąbrówką ma trójkę dzieci. Najstarszą pociechą jest syn Jan, który pojawił się na świecie w 2000 roku. Pięć lat później do rodziny dołączyła córka Anna, a w 2017 roku urodziła się Laura. Dwójka najstarszych dzieci zadebiutowała już w show-biznesie i od czasu do czasu towarzyszy znanej mamie podczas imprez branżowych.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Aleksandra Czajkowska i Zuzanna Bernat
Zuzanna Bernat w ogniu pytań w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natalia Kukulska zadedykowała córce teledysk

Natalia Kukulska udostępniała wcześniej w mediach społecznościowych zdjęcia z dziećmi, ale starała się nie zdradzać zbyt wielu rodzinnych tajemnic. Tym razem zdecydowała się opowiedzieć za pośrednictwem muzyki oraz obrazu o relacji z córką Anną. Piosenkarka poinformowała fanów o teledysku na Instagramie. Ujawniła, że przygotowała wzruszający klip do utworu "Ktoś całkiem nowy", opracowanego na postawie Etiudy As-dur Fryderyka Chopina. Chciała, aby teledysk pojawił się jeszcze przed 19-urodzinami córki, które będzie świętowała 4 maja. Okazało się, że artystka marzyła o tym, aby zadedykować Annie Dąbrówce ten utwór już rok temu, gdy córka stała się pełnoletnia. Ostatecznie udało się go opublikować dopiero teraz.

"Przepiękne słowa, które napisała Gaba Kulka, o relacji matki i dorastającej córki, skłoniły mnie, by tworząc pamiątkowe video, zadedykować ten utwór mojej córce — Ani na jej 18. urodziny. Udało się, by premiera obrazu odbyła się tydzień przed jej 19. urodzinami… No właśnie, o tym też jest ten utwór. O ulotności, pędzącym czasie, o niedosycie i więzi, która jest niepodważalna, ale wystawiona na wiele prób. Przeglądanie archiwalnych filmów z 18 lat naszej historii było dla mnie podróżą pełną wzruszeń. Choć filmowo to jest nasza opowieść, myślę, że wiele z was odnajdzie tu cząstkę siebie albo w relacji ze swoją mamą, albo w kontekście własnej córki. Zdecydowanie jest to dla mnie jedna z najpiękniejszych odsłon czułości na tym albumie" - przekazała fanom Natalia Kukulska na Instagramie.

Natalia Kukulska w klipie wideo pokazała, jak jej córka zmieniała się od momentu przyjścia na świat do 19 urodzin. Zobaczcie teledysk.

Czy starsza córka Natalii Kukulskiej pójdzie w jej ślady?

Dzieci Natalii Kukulskiej są uzdolnione artystycznie. Syn gwiazdy gra na instrumentach perkusyjnych i często występuje na scenie z rodzicami oraz z własnym zespołem. Chłopak uczy się fachu w Akademii Muzycznej w Katowicach. Natomiast jego siostra, Anna Dąbrówka, zdała maturę i wyjechała na studia do Wielkiej Brytanii. Dziewczyna podjęła edukację w Londynie. Wcześniej uczyła się w Warszawskiej Akademii Musicalowej i, jak zdradziła jej mama, ma zamiar kontynuować edukację musicalową poza granicami Polski.

"Wrzesień — rodzice odprowadzają dzieci do szkoły! W tym roku stawiamy z córką na kontakt telefoniczny" - napisała piosenkarka pod wspólnym zdjęciem z córką we wrześniu 2023.

Anna Dąbrówka udzieliła wywiadu dla portalu viva.pl, w którym zdradziła, czy chce w przyszłości pójść w ślady mamy.

"Czy chcę być częścią mediów? I nie chcę być, i trochę chcę. Jest mi to obojętne. Bo ja nie oddzielam swojego świata i świata mediów. […] Co stanie się potem? Zobaczymy, bo to na razie początek. Chcę jak najbardziej poznać cały świat, ale przede wszystkim moją pasją jest muzyka. Wydaje mi się jednak, że odchodzę od tego, co robi mama. Chcę iść w kierunku musicalu. Ale też mam ochotę spróbować innych rzeczy np. nauki filozofii" - powiedziała Rafałowi Kowalskiemu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości