Gwiazdy

Nietypowe imiona dzieci gwiazd. Ci celebryci postanowili oryginalnie nazwać pociechy

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Katarzyna Skrzynecka nadała dzieciom nietypowe imiona

Wiele gwiazd nadaje dzieciom bardzo oryginalne i nietuzinkowe imiona. Na taki krok zdecydowali się m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Figura, Michał Wiśniewski, Aleksandra Domańska, Zofia Zborowska czy Lara Gessler. Jak nazywają się ich pociechy?

Niedawno Lara Gessler urodziła synka, któremu nadała nietypowe imię Bernard. To jednak niejedyna gwiazda, które zaskoczyła fanów nietypowym imieniem dziecka. Kto jeszcze oryginalnie nazwał pociechę? Zobaczcie nasze zestawienie!

Katarzyna Skrzynecka - imię dziecka

Katarzyna Skrzynecka została mamą w 2011 roku. Jej córka otrzymała imiona Alikia Ilia, które oznaczają "krystaliczna, szczera, szlachetna". Tatą dziewczynki jest trener - Marcin Łopucki. Katarzyna Skrzynecka jest macochą dwójki jego dzieci: bliźniaków Pauli i Dawida, które mężczyzna wychowywał samotnie.

Michał Wiśniewski - imiona dzieci

Michał Wiśniewski ma za sobą cztery małżeństwa. Jego pierwszą żoną była Magda Femme, a następnie Marta Mandrykiewicz, czyli Mandaryna, Anna Świątczak oraz Dominika Tajner. Aktualną wybranką jest Pola Wiśniewska. Muzyk doczekał się piątki potomstwa: Xaviera, Fabienne, Etienette, Vivienne i Falco Amadeusa. 

Lara Gessler - imiona dzieci

Lara Gessler związana jest z Piotrem Szelągiem. W 2020 roku na świat przyszła ich córka Nena. Wkrótce potem para ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Ich synek nazywa się Bernard Gessler-Szeląg.

Katarzyna Figura - imiona dzieci

Katarzyna Figura ma dwie córki. Ich imiona to Koko i Kaszmir. Dziewczynki są owocem drugiego małżeństwa aktorki z Kaiem Schoenhalsem. Pierwszą córkę urodziła w wieku 40 lat, zaś drugą już trzy lata później. Katarzyna Figura ma też najstarszego syna Aleksandra. Jego ojcem jest Jan Chmielewski - pierwszy mąż gwiazdy.

Krzesimir Dębski - imiona dzieci

Krzesimir Dębski jest jednym z najbardziej znanych polskich kompozytorów. Muzyk związany był z wokalistką Anną Jurksztowicz. Doczekał się z nią dwójki dzieci o staropoliskich imionach: syna Radzimira i córki Marii. Z pierwszego małżeństwa ma jeszcze dwoje dzieci: Dobromiłę i Tolisława.

Zofia Zborowska - imię dziecka

Zofia Zborowska jest żoną siatkarza Andrzeja Wrony. Para doczekała się córeczki Nadziei. Gwiazda na Instagramie wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na takie imię. Okazuje się, że tak miała na imię babcia aktorki.

Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza"
Magda Gessler o roli babci. "Moja córka nie pozwala mi być nią do końca. Jest bardzo zaborcza" Źródło: "Co Za Tydzień"

Aleksandra Domańska - imię dziecka

Aleksandra Domańska jest mamą synka Ariela. Aktorka przyznała na Instagramie, że dla swojego dziecka wybrała imię neutralne płciowo. Gwiazda nie podała, kto jest ojcem dziecka.

Antek Królikowski i Joanna Opozda - imię dziecka

Joanna Opozda i Antoni Królikowski są rodzicami syna Vincenta. Co ciekawe, takie samo imię nosi syn Krzysztofa Ibisza.

Wojciech Szczęsny - imię dziecka

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny nadali swojemu synkowi imię Liam.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości