Wielki sukces Sanah. Jest pierwszą polską artystką, która wyprzedała bilety na Stadion Narodowy

Sanah
Wielki sukces Sanah. Jest pierwszą polską artystka, która wyprzedała bilety na Stadion Narodowy
Źródło: MWMEDIA
Wielki sukces Sanah! Stała się ona pierwszą polską artystką, której udało się wyprzedać całość biletów na koncert na PGE Narodowym. Tym samym, dołączyła do grona polskich artystów takich jak Dawid Podsiadło i Taco Hemingway, którzy wcześniej osiągnęli taki sukces.

Sanah, prawdziwe imię Zuzanna Grabowska, to jedna z najpopularniejszych polskich artystek młodego pokolenia. Podbiła serca słuchaczy swoją niepowtarzalną barwą głosu i autorskimi tekstami. Gwiazda skradła serca fanów, śpiewając delikatne i bardzo poetyckie piosenki o miłości i relacjach międzyludzkich.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Sanah o śpiewaniu wierszy. "To było na wariata robione wszystko"
Źródło: "Co Za Tydzień"

Wielki sukces Sanah

Sanah właśnie wyprzedała bilety na swoją nową trasę koncertową "Uczta nad Ucztami" na Stadionie Narodowym. Koncert odbędzie się 22 września w Warszawie. Występ młodej artystki przyciągnął prawdziwe tłumy.

Warto dodać, że to kolejny stadionowy koncert artystki, gdzie na bilety było tak wielkie zapotrzebowanie, że przewyższyło ich dostępność. W tym roku artystka wystąpi na aż 3 koncertach stadionowych. Pierwszy odbędzie się na Stadionie Śląskim 15 sierpnia, następnie pojawi się w Gdańsku 8 września – który również został wyprzedany, a dwa tygodnie później da koncert na PGE Narodowym w Warszawie. Łącznie wystąpi dla ponad 170-tysięcznej publiczności.

Artystka ma na swoim koniec wiele sukcesów. Zdobywa wyróżnienia w plebiscytach muzycznych, a każdy kolejny wydawany przez nią album osiąga rekordową sprzedaż. Sukces Sanah to dowód na to, że polska muzyka ma się świetnie, a młode pokolenie artystów jest w stanie przyciągnąć tłumy na stadiony.

Sanah dorastała w wielodzietnej rodzinie

Sanah niedawno udzielała wywiadu dla "Wysokich Obcasów". Dziennikarka zadała jej pytanie o to, jak wyglądała jej ścieżka do sukcesu. Z informacji przekazanych przez artystkę wynika, że już jako dziecko miała zamiłowanie do sztuki i chodziła do szkoły muzycznej. Mimo to nie przypuszczała, że kiedyś stanie się jedną z najbardziej znanych piosenkarek. Przyznała także, że w przeszłości była bardzo nieśmiała.

"Z cichej dziewczynki ze szkoły muzycznej, której wtedy nikt do końca nie znał, nikt nie zwracał na nią uwagi. Byłam i właściwie wciąż jestem bardzo introwertyczna. Miałam z tym problem. Kiedy poczułam, że mogę pisać o tym piosenki, trochę mi to pomagało. Zamykałam się w małej sali lekcyjnej, grałam na pianinie i komponowałam. Muzyka mnie chroniła i dodawała mi pewności siebie. Miałam coś swojego, wyjątkowego, z czego się cieszyłam. Czułam, że chcę to robić przez radość, jaką mi to sprawiało. To mi pomagało" - opowiedziała.

Sanah dorastała w wielodzietnej rodzinie wraz z sześciorgiem rodzeństwa.

"Mam czterech braci i dwie siostry i było nam razem bardzo zabawnie. Ciągle zresztą tak jest. Kochałam to i trochę tęsknię za gwarem w kuchni, kiedy wszyscy hałasowali, śmiali się, cały czas coś się działo. Wciąż jesteśmy bardzo blisko" - mówiła.

Bywało, że musiała walczyć o swoje.

"Na pewno musiałam szybciej jeść, bo jedzenie bardzo szybko znikało ze stołu. Każdy z nas jest trochę inny i znalazł swoją własną ścieżkę. Śmieszne, że nikt z mojego rodzeństwa nie kontynuuje już drogi muzycznej. [...] Na pewno nauczyłam się dzielić z ludźmi. Nie tylko jedzeniem (śmiech). Zwracaliśmy uwagę na potrzeby rodzeństwa, żeby nikt nie poczuł się wyobcowany. Bo jak jest tyle osób, to łatwo poczuć się odepchniętym. Musieliśmy myśleć o innych, pomagać sobie" - zdradziła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości