Były mąż Joanny Liszowskiej o kulisach rozstania z żoną. "Nie powinniśmy się kłócić"

Joanna Liszowska, Ola Serneke
Były mąż Joanny Liszowskiej o kulisach rozstania z żoną. "Nie powinniśmy się kłócić"
Źródło: MWMEDIA/Jarosław Antoniak
Joanna Liszowska i Ola Serneke rozwiedli się w 2018 roku. W najnowszym wywiadzie były mąż aktorki nawiązał do rozpadu ich małżeństwa i wyjaśnił, dlaczego jego zdaniem ich relacja nie przetrwała.

Joanna Liszowska i Ola Serneke przez długi czas uchodzili za wyjątkowo zgodne małżeństwo. Pobrali się w 2010 roku, a ich życie przypominało bajkowe opowieści o małżeństwie. Cztery lata temu para jednak podjęła decyzję o rozwodzie, którą długo chcieli zachować tylko dla siebie. Ostatecznie jednak Joanna Liszowska poinformowała fanów o zmianach w życiu. Mimo że ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, aktorka i biznesmen wciąż utrzymują ciepłe relacje.

Joanna Liszowska - rozwód

Joanna Liszowska nie chciała informować całego świata o zakończeniu małżeństwa. Ze szwedzkim milionerem rozwodziła się z dala od blasku fleszy. Nie prała brudów, nie wyciągała prywatnych ustaleń. Wszystko zostało na sali sądowej. Udało jej się osiągnąć cel, czym zresztą później pochwaliła się w mediach społecznościowych.

"Oto naga prawda. Już blisko rok jestem po rozwodzie (w Szwecji) z daleka od wścibskich oczu i uszu. Z byłym mężem pozostajemy w bardzo przyjacielskiej, życzliwej relacji pełnej szacunku i troski o nasze córeczki. Życie dawno potoczyło się dalej" - napisała.

Przypomnijmy, że Joanna Liszowska i Ola Serneke wychowują dwie córki: Emmę i Stellę.

Teraz głos w sprawie rozpadu małżeństwa zabrał Ola Serneke. Co powiedział? Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem?
Źródło: Co za Tydzień

Ola Serneke wrócił wspomnieniami do małżeństwa z Joanną Liszowską

Joanna Liszowska od dawna nie komentuje już swojego rozstania i relacji z byłym mężem. Ola Serneke również nie zabierał głosu w tej sprawie. Ostatnio jednak udzielił wywiadu "Summer in P1", w którym powiedział o przyczynach rozstania.

"Głównym powodem rozwodu było to, że moja firma zajęła mi wiele czasu. Nie mogłem być tak obecny, jak chciałem. Ani z Joanną, ani z dziećmi. I to jest wysoka cena do zapłacenia, zarówno dla mnie, jak i dla nich" - powiedział.

Ola Serneke rozstanie z Joanną Liszowską skomentował również na łamach dziennika "Expressen".

"Mamy dobre relacje jako przyjaciele i rodzice naszych córek. Zdecydowaliśmy kilka lat temu, kiedy rozpoczął się rozwód, że należy się skupić na dzieciach i zdecydowanie nie powinniśmy się kłócić i być samolubni" - przyznał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Jarosław Antoniak

podziel się:

Pozostałe wiadomości