Paulina Krupińska pokazała nagranie z mężem. To rzadki widok

Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka wybrali się do Turcji
Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka wybrali się do Turcji
Źródło: MWMEDIA
Paulina Krupińska-Karpiel pochwaliła się rodzinnymi wakacjami w Turcji. Na jej instagramowym profilu pojawił się uroczy filmik, na którym widać, że Karpielowie intensywnie ładują baterie. Co niespotykane, na nagraniu pojawiają się nie tylko dzieci, ale i mąż prezenterki.

Paulina Krupińska-Karpiel często dzieli się z internautami informacjami dotyczącymi swojego życia prywatnego i zawodowego na Instagramie. Niemniej z profilu prowadzącej program "Dzień dobry TVN" można wywnioskować, że unika publikowania materiałów związanych z mężem. Teraz jednak w krótkim nagraniu z wakacji, pojawił się Sebastian Karpiel-Bułecka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo
Paulina Krupińska-Karpiel o rozłące z dziećmi. Zdradziła, czy "Azja Express" wpłynęła na jej małżeństwo

Paulina Krupińska-Karpiel na rodzinnych wakacjach w Turcji

Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka są parą od ponad ośmiu lat. Poznali się, gdy prezenterka była jeszcze w poprzednim związku. Początkowo nie było widać między nimi żadnych romantycznych uczuć, ale z biegiem czasu ich relacja mocno się rozwinęła. Po czterech latach związku para stanęła na ślubnym kobiercu i od tamtej pory są razem. Mają dwoje dzieci — siedmioletnią Antoninę i pięcioletniego Jędrzeja. Ostatnio zdecydowali się na rodzinne wakacje w malowniczej Turcji, a wspomnieniami pokrótce podzielili się na Instagramie.

Krótkie nagranie z wakacji Pauliny Krupińskiej-Karpiel wywołało natychmiastową reakcję fanów, którzy zasypali ją pozytywnymi komentarzami. Zdaniem internautów, najbardziej docenili fakt, że prezenterka spędza czas z rodziną, co dodaje jej sił do dalszego działania. Po ciężkiej pracy taki wypoczynek na pewno pozwala naładować baterie i odpocząć nieco od codzienności.

"Miło was widzieć tak rodzinnie"

"Cudowne miejsce, jak w raju Paulinko. Piękna, krystaliczna woda, widoki, plaża z niezwykłym piaskiem - po prostu żyć nie umierać, moja droga. Cudownego wypoczynku (...). Niech radość i szczęście będzie z wami"

"Taki rodzinny wypoczynek to ja rozumiem. Piękne miejsce i relacja. Dużo słońca wam życzę"

Paulina Krupińska-Karpiel o związku z Sebastianem Karpiel-Bułecką

Niedawno Paulina Krupińska-Karpiel podzieliła się spostrzeżeniem, w jaki sposób mąż wpływa na jej życie. Sebastian Karpiel-Bułecka, lider zespołu Zakopower, ma zupełnie inny charakter i podejście do ludzi niż jego wybranka. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" przyznała, że mąż nauczył ją, jak mniej mówić o sobie. Wyznała, że ona sama jest bardzo otwarta i zawsze mówi o jedno zdanie za dużo. Jej mąż natomiast cieszy się, gdy idą do znajomych, bo wtedy ona mówi, a on może odpocząć.

- To chyba jest domeną kobiet, że my tak po prostu lubimy sobie pogadać, jesteśmy emocjonalne [...] I Sebastian nauczył mnie tego, żeby nie kalkulować wszystkiego [...] Jest osobą, która bardzo często rozładowuje atmosferę i gasi moje wewnętrzne rozterki - stwierdziła w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z cozatydzień.tvn.pl.

Wyznała też, że wzajemne wsparcie jest podstawą jej związku. Mąż często przypomina jej, że w domu czeka na nią bezpieczna przystań, pozbawiona oceniania i plotek.

- Uważam, że dużo dobrego w jego życiu zrobiłam. On też dużo dobrego w moim życiu zrobił, jest idealnym buforem na wszystkie emocje, które są w show-biznesie. Gdy wracam do domu i opowiadam: "a to się stało, coś napisali", to on mówi: "Paulinko, jeżeli ja ci nic nie mówię, że coś robisz źle albo twoi rodzice, to jest wszystko okej, a innymi rzeczami się nie przejmuj" - zdradziła gwiazda w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości