Paulina Krupińska dojrzewała na oczach całej Polski. Z nieśmiałej miss stała się salonową lwicą

Paulina Krupińska przeszła metamorfozę
Paulina Krupińska przeszła metamorfozę
Źródło: MWMEDIA
#METAMORFOZYGWIAZD Paulina Krupińska-Karpiel jest wymieniana w gronie najbardziej stylowych polskich gwiazd. Zawsze z odwagą patrzy w stronę kamery i dobrze zna swoją wartość. Wiele lat temu wchodziła jednak do show-biznesu jako nieśmiała i nieco zagubiona miss. Pamiętacie jeszcze, jak Paulina Krupińska-Karpiel wyglądała na początku kariery?

Paulina Krupińska-Karpiel w polskim show-biznesie pojawiła się jako piękna i obiecująca modelka. W 2012 zdobyła tytuł Miss Mazowsza, a później wygrała wybory Miss Polonia, dzięki czemu rok później reprezentowała Polskę na wyborach Miss Universe. Chociaż jej zjawiskowa uroda powalała na kolana, Paulina Krupińska-Karpiel na początku kariery nieśmiało kroczyła po branżowych salonach. Sprawdzamy, jak zmieniała się na przestrzeni lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Paulina Krupińska o sławie. "Na pewno bym już się na to nie zdecydowała"

Paulina Krupińska-Karpiel kiedyś nieśmiało patrzyła w stronę fotoreporterów

Paulina Krupińska-Karpiel zaczynała karierę, gdy była młodą dwudziestokilkuletnią kobietą, która tak naprawdę dopiero wchodziła w dorosłe życie. Chociaż jej prezencja na wybiegach zapierała dech w piersiach, trudno nie odnieść wrażenia, że była miss była lekko skonsternowana tym, co się wkoło niej dzieje. Nieśmiało patrzyła w stronę fotoreporterów, jakby była lekko zagubiona.

Paulina Krupińska w 2011 roku
Paulina Krupińska w 2011 roku
Paulina Krupińska w 2011 roku
Źródło: MWMEDIA

W 2012 roku Paulina Krupińska-Karpiel otrzymała tytuł Miss Polonia. Jej bardzo dziewczęce i delikatne rysy twarzy rozkochały w sobie nie tylko jurorów, ale także widzów popularnego konkursu. Wówczas jej kariera zaczęła nabierać tempa. Paulina Krupińska-Karpiel była zapraszana na coraz więcej wydarzeń branżowych i często zmieniała swój image, szczególnie w kontekście fryzury.

Paulina Krupińska w 2012 roku
Paulina Krupińska w 2012 roku
Paulina Krupińska w 2012 roku
Źródło: MWMEDIA

Lata mijały, a Paulina Krupińska-Karpiel powoli coraz lepiej odnajdywała się w nowym dla niej świecie, jakim był show-biznes. Podczas popularnych "ścianek" nie chciała się jednak zbytnio rzucać w oczy. Wybierała bezpieczne stylizacje i lekkie makijaże. Nikt wówczas nawet nie pomyślałby, że kilkanaście lat później będzie uważana za salonową lwicę.

Paulina Krupińska w 2013 roku
Paulina Krupińska w 2013 roku
Paulina Krupińska w 2013 roku
Źródło: MWMEDIA

Paulina Krupińska-Karpiel dziś jest prawdziwą salonową lwicą

Dziś Paulina Krupińska-Karpiel z odwagą spogląda w stronę obiektywów i nigdy nie udaje kogoś, kim naprawdę nie jest. Gdy ma ochotę na luźniejszą stylizację, bez krępacji występuje w niej podczas "Dzień Dobry TVN". Gwiazda bawi się modą i widać, że kocha najnowsze trendy. Warto podkreślić, że jest to miłość z wzajemnością.

Paulina Krupińska w 2021 roku
Paulina Krupińska w 2021 roku
Paulina Krupińska w 2021 roku
Źródło: MWMEDIA

Chociaż Paulina Krupińska-Karpiel nie stroni od jeansów i wygodnych swetrów, są takie momenty, gdy przeobraża się w prawdziwą boginię. Od kilku lat prezenterka jest wymieniana jednym tchem w gronie najlepiej ubranych Polek. Swoje stylizacje, nieważne czy wieczorowe, czy casualowe, zawsze uzupełnia delikatnym makijażem, który podkreśla jej urodę. Nie da się ukryć, że gwiazda jest niczym wino — z roku na rok po prostu coraz lepsza.

Paulina Krupińska w 2022 roku
Paulina Krupińska w 2022 roku
Paulina Krupińska w 2022 roku
Źródło: MWMEDIA

Paulina Krupińska-Karpiel już dawno zauważyła, że najlepszą biżuterią kobiety jest jej szczery uśmiech. Rzadko kiedy możemy więc zobaczyć ją w pochmurnym humorze. Pozytywną energię prezenterki widać nie tylko w jej zachowaniu i mimice, ale także w stylizacjach, które wybiera. Warto podkreślić, że Paulina Krupińska-Karpiel jest uważana za jedną z najbardziej sympatycznych gwiazd polskiego show-biznesu. Nigdy nie owija w bawełnę, jest szczera, ale jednocześnie bardzo empatyczna. Chociaż jak sama przyznaje, drugi raz nie weszłaby do tego środowiska, tak trudno sobie dziś wyobrazić tworzenie telewizji bez jej udziału.

Paulina Krupińska w 2023 roku
Paulina Krupińska w 2023 roku
Paulina Krupińska w 2023 roku
Źródło: MWMEDIA

#METAMORFOZYGWIAZD to cykl tekstów, w których przyglądamy się przemianom największych polskich sław. Jak wyglądały na początku kariery, a jak prezentują się teraz? Często gwiazdy jeszcze kilkanaście lat temu sięgały po inne stylizacje, nosiły inne fryzury, czy nawet inaczej się malowały. Wszystko to sprawia, że dziś oglądając ich stare zdjęcia, często mamy wrażenie, że patrzymy na kogoś zupełnie innego. Jak zmieniali się celebryci na przestrzeni lat? Tego dowiecie się, czytając nasz serwis.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości