Nowe informacje o gwiazdach. Niespodziewany ślub, cała prawda o związku i skutki wypadku sprzed lat

Autor:
Dagmara
Olszewska
Co się działo w show-biznesie?

Podsumowanie dnia w show-biznesie z poniedziałku 18 września 2023. Iza Kuna i Maja Ostaszewska zdradziły kulisy filmu "Teściowie 2". Konflikt Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka przybiera na sile. Pojawiło się stanowisko prawnika. Gwiazda "Top Model" wyjawiła całą prawdę na temat związku Kuby Wojewódzkiego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze o tym, co dzieje się w świecie show-biznesu w Polsce oraz za granicą. Sprawdźcie, jakie informacje dla was przygotowaliśmy, a co mogliście przegapić. Takie zestawienia newsów tylko u nas.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Aktorzy o filmie "Teściowie 2"
Aktorzy o filmie "Teściowie 2" "Teściowie" to film, którzy pokochali Polacy. Zwaśnione rodziny usilnie próbowały dogodzić pobierającym się dzieciom i radzić sobie z szeregiem niepowodzeń i niefortunnych zrządzeń losu. Obecnie do kin trafiła druga część tej wyjątkowej historii. Olivier Janiak na uroczystej premierze rozmawiał z twórcami i aktorami, którzy wyjawili, dlaczego produkcja okazała się takim sukcesem.

Nie żyje Billy Miller

William "Billy" Miller był amerykańskim aktorem znanym z występów w operach mydlanych. Zasłynął jako Billy Abbott w "Żarze młodości". Grał także w serialach takich jak "Szpital miejski", "Wszystkie moje dzieci", "Castle" czy "W garniturach". Billy Miller odszedł w wieku zaledwie 43 lat. Informacje o jego śmierci jako pierwszy podał portal michaelfairmantv.com, co szybko zostało potwierdzone przez przedstawicieli lokalu "The Belmont" w Los Angeles, którego był współwłaścicielem. Jak podaje serwis Variety w chwili śmierci Billy Miller zmagał się z depresją maniakalną

Więcej na temat śmierci i kariery aktora przeczytacie tutaj.

Kinga Dębska wyjawiła kulisy rozstania z mężem

Kinga Dębska w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat rozwodu. Reżyserka dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu, po raz pierwszy jako młoda kobieta, dopiero wkraczająca w dorosłość. Z ojcem Marii Dębskiej rozstała się po kilku latach i wtedy poczuła, że znowu zaczyna żyć.

"Postanowiłam, że jeśli w tym czasie nic mi nie kliknie z powrotem, to odchodzę. Nie kliknęło, chociaż po drodze przeszliśmy różne terapie, u Jacka Santorskiego włącznie. Dokładnie w dniu, w którym minęły dwa lata od mojego postanowienia, zostawiłam na stole obrączkę i wyszłam z domu z Marysią za rękę. Do mamy i taty. Pracowałam jako dziennikarka, miałam z czego żyć. Przez chwilę mieszkałam z rodzicami, ale potem wynajęłam mieszkanie" - wyznała.

Wywiad przeczytacie tutaj.

Kinga Dębska, Maria Dębska
Kinga Dębska o końcu małżeństwa Kinga Dębska, Maria Dębska Źródło: MWMEDIA

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w tarapatach

Grupa policjantów musiała wyciągnąć Małgorzatę Ostrowską-Królikowską z niemałej opresji. Tak można przynajmniej wywnioskować z podziękowań, jakie skierowała do nich za pomocą mediów społecznościowych.

"Serdecznie chciałam podziękować panom policjantom, którzy pomogli mi dzisiaj na trasie z Przemyśla do Rzeszowa. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim panom policjantom i bardzo, bardzo pozdrawiam" - zrelacjonowała na Instagramie.

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat tej sprawy? Kliknijcie tutaj.

Piotr Adamczyk odpowiada Weronice Rosati. Chodzi o wypadek sprzed lat

Nie milkną echa po wpisie Weroniki Rosati, który dotyczył głośnego wypadku sprzed lat. Aktorka podróżowała wtedy autem z Piotrem Adamczykiem. To właśnie do niego postanowiła skierować swój apel i poprosiła o zaprzestanie wykonywania zawodowych i innych działań przeciwko niej. Artysta postanowił odnieść się do tych słów.

"Wolałbym odesłać tylko do podobnych publikacji — chyba z 10 lat temu były podobne zarzuty. Tam wtedy w moim imieniu mecenas Granecki dał oświadczenie" - powiedział i opublikował treść oświadczenia swojego pełnomocnika.

Treść tego dokumentu przeczytacie tutaj.

Anna Lewandowska o trudnym porodzie. Trwał niespełna 30 godzin

Niedawno Anna Lewandowska była gościnią w Catalunya Radio. Poza promowaniem nowej aplikacji trenerka postanowiła opowiedzieć o trudach porodu. Porównała momenty, kiedy to na świat przychodziły Klara i Laura. Okazuje się, że pierwszy poród trwał 28 godzin.

"Rodziłam 28 godzin, pierwsze dziecko, Klarę, a Laurę 28 minut. Generalnie pierwszy poród był bardzo, bardzo, bardzo, bardzo ciężki - "muy dificil". To jest prawda, że dzięki wytrenowaniu, dzięki temu, że dobry stan ciała miałam, przez to, że miałam dobrą dietę, aktywność fizyczną, to udało mi się urodzić do końca naturalnie" - wyznała.

Więcej wypowiedzi gwiazdy z nowego wywiadu znajdziecie tutaj.

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska o trudnym porodzie Anna Lewandowska Źródło: Getty Images

Joanna Jabłczyńska otworzyła się na temat zdrady

Joanna Jabłczyńska w jednym z najnowszych wywiadów otworzyła się na temat swojego prywatnego życia. W emocjonalnej rozmowie wyznała, że doświadczyła zdrady ze strony partnera, co było dla niej bolesnym doświadczeniem. Pomimo sukcesów zawodowych jej życie prywatne nie było zawsze takie kolorowe. Jak sama przyznaje, zdrada ze strony partnera była jednym z mocnych ciosów, które przyniósł jej los. Joanna Jabłczyńska w rozmowie z Żurnalistą otworzyła się na temat zdrady, której doświadczyła. Gwiazda nie była w stanie uwierzyć, że jej partner mógł wobec niej tak postąpić.

"Ja byłam tak zaskakiwana… Bo ja nie widzę takich rzeczy. Nawet mówię na przykład o zdradzie. Byłam zdradzona absolutnie. Ale ja nie wierzyłam, że tak jest. Nie wierzyłam, że to może się zdarzyć. Bo dlaczego? Jeżeli ktoś nie będzie chciał ze mną być, to przecież może mi o tym powiedzieć. Tam nie ma żadnego przymusu. Naprawdę tak rozkminiałam" - wyznała.

Całą wypowiedź aktorki znajdziecie tutaj.

Joanna Jabłczyńska
Joanna Jabłczyńska przyznała, że doświadczyła zdrady. Nie ukrywa, że było to bolesne przeżycie Joanna Jabłczyńska Źródło: MWMEDIA

Sylwia Bomba o trudnych relacji córki z jej babcią

Sylwia Bomba w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o relacji ukochanej córki z drugą babcią, mamą przedwcześnie zmarłego taty dziecka. Jak się okazało, kontakt ten jest wyjątkowo ograniczony.

"Odblokowałam ją na Instagramie, bo poprosiła mnie, żeby mogła oglądać Tosię, bo Tosia jest taka fajna i by chciała ją oglądać" - wyznała.

Ich realny kontakt ograniczył się jednak tylko do życzeń na Dzień Babci. Później ani jedna, ani druga strona nie zabiegała o jakiekolwiek wzmocnienie relacji.

"Dla mnie by było super pomocne, gdyby Tosia miała drugą babcię. Babcia mieszka blisko i mogłabym czasem ją po prostu podrzucić do niej, a ja mogłabym wtedy zrobić więcej pracy, wyjść z papierów albo pójść do fryzjera. Natomiast jeżeli ktoś nie wyraża żadnej, nawet znikomej chęci kontaktu, to ja też mam taką zasadę, że się w życiu nie narzucam. Nic nie robię na siłę. Gdybym dostała tylko jeden malutki sygnał to na pewno bym o to dbała i pielęgnowała" - podsumowała

Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba o relacji córki z jej babcią Sylwia Bomba Źródło: MWMEDIA

Monika i Robert Janowscy ponownie powiedzieli sobie "tak"

Monika i Robert Janowscy w wielkim stylu świętowali 10. rocznicę ślubu. Jak wcześniej zapowiadali w wywiadach, nie obyło się bez odnowienia przysięgi i hucznej zabawy do białego rana. Uroczystość ponownie zorganizowali w Janowcu tak jak w 2018 roku. 15 września 2023 roku ponownie odnowili przysięgę, tym razem w warszawskim Lasku Bielańskim. W tamtejszym kościele mszę odprawił zaprzyjaźniony kapłan pary, ks. Wojciech Drozdowicz. Po uroczystości para wypuściła białe gołębie jako symbol wiecznej miłości i zaprosiła gości na hucznej zabawy.

Monika Janowska postanowiła zabrać głos i podziękowała fanom za liczne życzenia i gratulacje. Przyznała:

"Zalało nas wino, kwiaty i morze gratulacji, ale już wracam do żywych i ciągle odliczam. W skrócie tylko dodam, że impreza udana" - napisała na Instagramie.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2"

"Teściowie" to film, którzy pokochali Polacy. Zwaśnione rodziny usilnie próbowały dogodzić pobierającym się dzieciom i radzić sobie z szeregiem niepowodzeń i niefortunnych zrządzeń losu. Obecnie do kin trafiła druga część tej wyjątkowej historii. Olivier Janiak na uroczystej premierze rozmawiał z twórcami i aktorami, którzy wyjawili, dlaczego produkcja okazała się takim sukcesem.

"Tutaj wszystko oczywiście zależało od tego, jaki będzie pomysł na tę drugą część. Impulsem było to, jak bardzo widzowie pokochali tę pierwszą. No i nie ukrywam, jak my dobrze czuliśmy się też w tej pracy. I wydało nam się, że tam jeszcze jest coś do pokombinowania. [...] Ta część jest taka bardzo kobieca, chociaż jest cudowny Adam Woronowicz i Eryk Kulm junior. Ale ona jest ciężarem w stronę tego co się dzieje z kobietami. Potrzebę zrzucenia masek, zrzucenia też tego wszystkiego, jakie klisze się na nas nakłada. Jakie powinnyśmy być, jak się zachowywać. I nawet w przypadku takiej Małgorzaty, która też bywa paskudna, powiedzmy sobie to. Bywa wyższościowa, despotyczna. Fajne jest to, że ona też potrafi się wyrwać. I że też gdzieś tęskni za takim zrzuceniem maski" — powiedziała Maja Ostaszewska, odtwórczyni roli Małgorzaty.

Zobaczcie co na temat swojej roli powiedziała Iza Kuna.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości