Nowe informacje o gwiazdach. Niespodziewany ślub, cała prawda o związku i skutki wypadku sprzed lat

Co się działo w show-biznesie?
Podsumowanie dnia - 18.09.2023
Źródło: MW MEDIA
Podsumowanie dnia w show-biznesie z poniedziałku 18 września 2023. Iza Kuna i Maja Ostaszewska zdradziły kulisy filmu "Teściowie 2". Konflikt Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka przybiera na sile. Pojawiło się stanowisko prawnika. Gwiazda "Top Model" wyjawiła całą prawdę na temat związku Kuby Wojewódzkiego.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze o tym, co dzieje się w świecie show-biznesu w Polsce oraz za granicą. Sprawdźcie, jakie informacje dla was przygotowaliśmy, a co mogliście przegapić. Takie zestawienia newsów tylko u nas.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Aktorzy o filmie "Teściowie 2"
"Teściowie" to film, którzy pokochali Polacy. Zwaśnione rodziny usilnie próbowały dogodzić pobierającym się dzieciom i radzić sobie z szeregiem niepowodzeń i niefortunnych zrządzeń losu. Obecnie do kin trafiła druga część tej wyjątkowej historii. Olivier Janiak na uroczystej premierze rozmawiał z twórcami i aktorami, którzy wyjawili, dlaczego produkcja okazała się takim sukcesem.

Nie żyje Billy Miller

William "Billy" Miller był amerykańskim aktorem znanym z występów w operach mydlanych. Zasłynął jako Billy Abbott w "Żarze młodości". Grał także w serialach takich jak "Szpital miejski", "Wszystkie moje dzieci", "Castle" czy "W garniturach". Billy Miller odszedł w wieku zaledwie 43 lat. Informacje o jego śmierci jako pierwszy podał portal michaelfairmantv.com, co szybko zostało potwierdzone przez przedstawicieli lokalu "The Belmont" w Los Angeles, którego był współwłaścicielem. Jak podaje serwis Variety w chwili śmierci Billy Miller zmagał się z depresją maniakalną

Więcej na temat śmierci i kariery aktora przeczytacie tutaj.

Kinga Dębska wyjawiła kulisy rozstania z mężem

Kinga Dębska w najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat rozwodu. Reżyserka dwukrotnie stawała na ślubnym kobiercu, po raz pierwszy jako młoda kobieta, dopiero wkraczająca w dorosłość. Z ojcem Marii Dębskiej rozstała się po kilku latach i wtedy poczuła, że znowu zaczyna żyć.

"Postanowiłam, że jeśli w tym czasie nic mi nie kliknie z powrotem, to odchodzę. Nie kliknęło, chociaż po drodze przeszliśmy różne terapie, u Jacka Santorskiego włącznie. Dokładnie w dniu, w którym minęły dwa lata od mojego postanowienia, zostawiłam na stole obrączkę i wyszłam z domu z Marysią za rękę. Do mamy i taty. Pracowałam jako dziennikarka, miałam z czego żyć. Przez chwilę mieszkałam z rodzicami, ale potem wynajęłam mieszkanie" - wyznała.

Wywiad przeczytacie tutaj.

Kinga Dębska, Maria Dębska
Kinga Dębska o końcu małżeństwa
Kinga Dębska, Maria Dębska
Źródło: MWMEDIA

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w tarapatach

Grupa policjantów musiała wyciągnąć Małgorzatę Ostrowską-Królikowską z niemałej opresji. Tak można przynajmniej wywnioskować z podziękowań, jakie skierowała do nich za pomocą mediów społecznościowych.

"Serdecznie chciałam podziękować panom policjantom, którzy pomogli mi dzisiaj na trasie z Przemyśla do Rzeszowa. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim panom policjantom i bardzo, bardzo pozdrawiam" - zrelacjonowała na Instagramie.

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat tej sprawy? Kliknijcie tutaj.

Piotr Adamczyk odpowiada Weronice Rosati. Chodzi o wypadek sprzed lat

Nie milkną echa po wpisie Weroniki Rosati, który dotyczył głośnego wypadku sprzed lat. Aktorka podróżowała wtedy autem z Piotrem Adamczykiem. To właśnie do niego postanowiła skierować swój apel i poprosiła o zaprzestanie wykonywania zawodowych i innych działań przeciwko niej. Artysta postanowił odnieść się do tych słów.

"Wolałbym odesłać tylko do podobnych publikacji — chyba z 10 lat temu były podobne zarzuty. Tam wtedy w moim imieniu mecenas Granecki dał oświadczenie" - powiedział i opublikował treść oświadczenia swojego pełnomocnika.

Treść tego dokumentu przeczytacie tutaj.

Anna Lewandowska o trudnym porodzie. Trwał niespełna 30 godzin

Niedawno Anna Lewandowska była gościnią w Catalunya Radio. Poza promowaniem nowej aplikacji trenerka postanowiła opowiedzieć o trudach porodu. Porównała momenty, kiedy to na świat przychodziły Klara i Laura. Okazuje się, że pierwszy poród trwał 28 godzin.

"Rodziłam 28 godzin, pierwsze dziecko, Klarę, a Laurę 28 minut. Generalnie pierwszy poród był bardzo, bardzo, bardzo, bardzo ciężki - "muy dificil". To jest prawda, że dzięki wytrenowaniu, dzięki temu, że dobry stan ciała miałam, przez to, że miałam dobrą dietę, aktywność fizyczną, to udało mi się urodzić do końca naturalnie" - wyznała.

Więcej wypowiedzi gwiazdy z nowego wywiadu znajdziecie tutaj.

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska o trudnym porodzie
Anna Lewandowska
Źródło: Getty Images

Joanna Jabłczyńska otworzyła się na temat zdrady

Joanna Jabłczyńska w jednym z najnowszych wywiadów otworzyła się na temat swojego prywatnego życia. W emocjonalnej rozmowie wyznała, że doświadczyła zdrady ze strony partnera, co było dla niej bolesnym doświadczeniem. Pomimo sukcesów zawodowych jej życie prywatne nie było zawsze takie kolorowe. Jak sama przyznaje, zdrada ze strony partnera była jednym z mocnych ciosów, które przyniósł jej los. Joanna Jabłczyńska w rozmowie z Żurnalistą otworzyła się na temat zdrady, której doświadczyła. Gwiazda nie była w stanie uwierzyć, że jej partner mógł wobec niej tak postąpić.

"Ja byłam tak zaskakiwana… Bo ja nie widzę takich rzeczy. Nawet mówię na przykład o zdradzie. Byłam zdradzona absolutnie. Ale ja nie wierzyłam, że tak jest. Nie wierzyłam, że to może się zdarzyć. Bo dlaczego? Jeżeli ktoś nie będzie chciał ze mną być, to przecież może mi o tym powiedzieć. Tam nie ma żadnego przymusu. Naprawdę tak rozkminiałam" - wyznała.

Całą wypowiedź aktorki znajdziecie tutaj.

Joanna Jabłczyńska
Joanna Jabłczyńska przyznała, że doświadczyła zdrady. Nie ukrywa, że było to bolesne przeżycie
Joanna Jabłczyńska
Źródło: MWMEDIA

Sylwia Bomba o trudnych relacji córki z jej babcią

Sylwia Bomba w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o relacji ukochanej córki z drugą babcią, mamą przedwcześnie zmarłego taty dziecka. Jak się okazało, kontakt ten jest wyjątkowo ograniczony.

"Odblokowałam ją na Instagramie, bo poprosiła mnie, żeby mogła oglądać Tosię, bo Tosia jest taka fajna i by chciała ją oglądać" - wyznała.

Ich realny kontakt ograniczył się jednak tylko do życzeń na Dzień Babci. Później ani jedna, ani druga strona nie zabiegała o jakiekolwiek wzmocnienie relacji.

"Dla mnie by było super pomocne, gdyby Tosia miała drugą babcię. Babcia mieszka blisko i mogłabym czasem ją po prostu podrzucić do niej, a ja mogłabym wtedy zrobić więcej pracy, wyjść z papierów albo pójść do fryzjera. Natomiast jeżeli ktoś nie wyraża żadnej, nawet znikomej chęci kontaktu, to ja też mam taką zasadę, że się w życiu nie narzucam. Nic nie robię na siłę. Gdybym dostała tylko jeden malutki sygnał to na pewno bym o to dbała i pielęgnowała" - podsumowała

Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba o relacji córki z jej babcią
Sylwia Bomba
Źródło: MWMEDIA

Monika i Robert Janowscy ponownie powiedzieli sobie "tak"

Monika i Robert Janowscy w wielkim stylu świętowali 10. rocznicę ślubu. Jak wcześniej zapowiadali w wywiadach, nie obyło się bez odnowienia przysięgi i hucznej zabawy do białego rana. Uroczystość ponownie zorganizowali w Janowcu tak jak w 2018 roku. 15 września 2023 roku ponownie odnowili przysięgę, tym razem w warszawskim Lasku Bielańskim. W tamtejszym kościele mszę odprawił zaprzyjaźniony kapłan pary, ks. Wojciech Drozdowicz. Po uroczystości para wypuściła białe gołębie jako symbol wiecznej miłości i zaprosiła gości na hucznej zabawy.

Monika Janowska postanowiła zabrać głos i podziękowała fanom za liczne życzenia i gratulacje. Przyznała:

"Zalało nas wino, kwiaty i morze gratulacji, ale już wracam do żywych i ciągle odliczam. W skrócie tylko dodam, że impreza udana" - napisała na Instagramie.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2"

"Teściowie" to film, którzy pokochali Polacy. Zwaśnione rodziny usilnie próbowały dogodzić pobierającym się dzieciom i radzić sobie z szeregiem niepowodzeń i niefortunnych zrządzeń losu. Obecnie do kin trafiła druga część tej wyjątkowej historii. Olivier Janiak na uroczystej premierze rozmawiał z twórcami i aktorami, którzy wyjawili, dlaczego produkcja okazała się takim sukcesem.

"Tutaj wszystko oczywiście zależało od tego, jaki będzie pomysł na tę drugą część. Impulsem było to, jak bardzo widzowie pokochali tę pierwszą. No i nie ukrywam, jak my dobrze czuliśmy się też w tej pracy. I wydało nam się, że tam jeszcze jest coś do pokombinowania. [...] Ta część jest taka bardzo kobieca, chociaż jest cudowny Adam Woronowicz i Eryk Kulm junior. Ale ona jest ciężarem w stronę tego co się dzieje z kobietami. Potrzebę zrzucenia masek, zrzucenia też tego wszystkiego, jakie klisze się na nas nakłada. Jakie powinnyśmy być, jak się zachowywać. I nawet w przypadku takiej Małgorzaty, która też bywa paskudna, powiedzmy sobie to. Bywa wyższościowa, despotyczna. Fajne jest to, że ona też potrafi się wyrwać. I że też gdzieś tęskni za takim zrzuceniem maski" — powiedziała Maja Ostaszewska, odtwórczyni roli Małgorzaty.

Zobaczcie co na temat swojej roli powiedziała Iza Kuna.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zuzanna Bernat szczerze o rodzinie. Wspomniała najsmutniejszy moment w życiu. "Jest mi bardzo ciężko" [TYLKO U NAS]

Zuzanna Bernat szczerze o rodzinie. Wspomniała najsmutniejszy moment w życiu. "Jest mi bardzo ciężko" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke ma na koncie rolę życia? Zdradziła, w czym nigdy nie zagra [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke ma na koncie rolę życia? Zdradziła, w czym nigdy nie zagra [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek o prezencie na 18. urodziny syna i jego wyprowadzce. "Trudny moment" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek o prezencie na 18. urodziny syna i jego wyprowadzce. "Trudny moment" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o wymarzonej roli. Wspomniał o "Ojcu Chrzestnym"  [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o wymarzonej roli. Wspomniał o "Ojcu Chrzestnym" [TYLKO U NAS]

Marta Wierzbicka o powrocie do "Na Wspólnej". Zdradziła kulisy nagrywania scen intymnych

Marta Wierzbicka o powrocie do "Na Wspólnej". Zdradziła kulisy nagrywania scen intymnych

Lidia Sadowa o rodzinie, pracy w czasie ciąży i roli w "Na Wspólnej". Co było największym wyzwaniem? [TYLKO U NAS]

Lidia Sadowa o rodzinie, pracy w czasie ciąży i roli w "Na Wspólnej". Co było największym wyzwaniem? [TYLKO U NAS]

Monika Miller wzięła ślub? Zdjęcia w białej sukni zaskoczyły internautów [TYLKO U NAS]

Monika Miller wzięła ślub? Zdjęcia w białej sukni zaskoczyły internautów [TYLKO U NAS]

Klaudia El Dursi o relacji z byłym partnerem. "Trzeba wiele rzeczy wybaczyć i zaakceptować"

Klaudia El Dursi o relacji z byłym partnerem. "Trzeba wiele rzeczy wybaczyć i zaakceptować"

Andrzej Kosmala o trudnych momentach i ostatnich słowach Krzysztofa Krawczyka [TYLKO U NAS]

Andrzej Kosmala o trudnych momentach i ostatnich słowach Krzysztofa Krawczyka [TYLKO U NAS]

Robert Motyka o rodzinie, karierze i związku. "Musiałem pokazać, że jestem pracowity" [TYLKO U NAS]

Robert Motyka o rodzinie, karierze i związku. "Musiałem pokazać, że jestem pracowity" [TYLKO U NAS]

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Z kim zmierzy się Małgorzata Rozenek-Majdan? Oto pierwsza trójka

"Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Z kim zmierzy się Małgorzata Rozenek-Majdan? Oto pierwsza trójka

Jakub Tofil o życiu prywatnym i trudnej roli w "Na Wspólnej". "Nadal się obawiam" [TYLKO U NAS]

Jakub Tofil o życiu prywatnym i trudnej roli w "Na Wspólnej". "Nadal się obawiam" [TYLKO U NAS]

Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie zaskoczyli wiadomością o rozwodzie. "Życie ma się jedno" [TYLKO U NAS]

Andrzej i Katarzyna Gąsienicowie zaskoczyli wiadomością o rozwodzie. "Życie ma się jedno" [TYLKO U NAS]

Michał Koterski ujawnił, że jest osobą w spektrum autyzmu. "Źle o sobie przez to myślałem"

Michał Koterski ujawnił, że jest osobą w spektrum autyzmu. "Źle o sobie przez to myślałem"

Księżna Kate i król Karol odbyli tajne spotkanie? Na jaw wychodzą szczegóły

Księżna Kate i król Karol odbyli tajne spotkanie? Na jaw wychodzą szczegóły

Katarzyna Warnke o macierzyństwie i relacji z rodzicami. "Nie było kumplowania się" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o macierzyństwie i relacji z rodzicami. "Nie było kumplowania się" [TYLKO U NAS]

Izabela Kuna o pogoni za doskonałością. "Wydawało mi się, że nie jestem wystarczająco dobra"

Izabela Kuna o pogoni za doskonałością. "Wydawało mi się, że nie jestem wystarczająco dobra"

Anna Guzik o krytyce, rodzinie i planach na przyszłość. "Najbliżsi są lustrem tego, co udało się zrobić"

Anna Guzik o krytyce, rodzinie i planach na przyszłość. "Najbliżsi są lustrem tego, co udało się zrobić"

Monika Goździalska o show-biznesie i hejcie. "Przypłaciłam to ciężką depresją"

Monika Goździalska o show-biznesie i hejcie. "Przypłaciłam to ciężką depresją"

Zuzanna Bernat o radzeniu sobie z hejtem, aktorstwie, relacji z mamą i budowaniu pewności siebie. "Nie miałam jej" [WYWIAD]

Zuzanna Bernat o radzeniu sobie z hejtem, aktorstwie, relacji z mamą i budowaniu pewności siebie. "Nie miałam jej" [WYWIAD]

Daria Widawska o tremie przed spektaklami i wymarzonej roli. "Muszę czuć trochę adrenaliny"

Daria Widawska o tremie przed spektaklami i wymarzonej roli. "Muszę czuć trochę adrenaliny"

Waldemar Obłoza o roli Romana w "Na Wspólnej". "Nawet ciotka czasami się myliła" [TYLKO U NAS]

Waldemar Obłoza o roli Romana w "Na Wspólnej". "Nawet ciotka czasami się myliła" [TYLKO U NAS]

Joanna Brodzik szczerze o aktorstwie, marzeniach i wieku. "Wciąż jeszcze słyszę, że wyglądam za młodo"

Joanna Brodzik szczerze o aktorstwie, marzeniach i wieku. "Wciąż jeszcze słyszę, że wyglądam za młodo"

Radosław Pazura o podtrzymaniu ognia w związku. Ma na to przepis? [TYLKO U NAS]

Radosław Pazura o podtrzymaniu ognia w związku. Ma na to przepis? [TYLKO U NAS]

Przemysław Klima nowym jurorem "MasterChefa". Co wiemy o 13. sezonie programu?

Przemysław Klima nowym jurorem "MasterChefa". Co wiemy o 13. sezonie programu?

Tomasz Jakubiak marzy o powiększeniu rodziny. Co na to jego żona? Zobaczcie wideo [TYLKO U NAS]

Tomasz Jakubiak marzy o powiększeniu rodziny. Co na to jego żona? Zobaczcie wideo [TYLKO U NAS]

Agata Kulesza na studiach była szefową fuksówki. "Starała się być groźną, surową"

Agata Kulesza na studiach była szefową fuksówki. "Starała się być groźną, surową"

Julia Wieniawa zdradza, jak zareagowała na propozycję dołączenia do "Mam talent!". "Zastanawiałam się" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa zdradza, jak zareagowała na propozycję dołączenia do "Mam talent!". "Zastanawiałam się" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Jankiem Pirowskim i "Mam Talent". "W końcu mam mocno trafioną parę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Jankiem Pirowskim i "Mam Talent". "W końcu mam mocno trafioną parę" [TYLKO U NAS]

2. urodziny serwisu Co za Tydzień TVN Online. Poznaj naszą redakcję!

2. urodziny serwisu Co za Tydzień TVN Online. Poznaj naszą redakcję!

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Mówię Wam" – nowy program w TVN7. Mateusz Hładki zaprasza na show-biznesowy przegląd wydarzeń

"Mówię Wam" – nowy program w TVN7. Mateusz Hładki zaprasza na show-biznesowy przegląd wydarzeń

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Dzieci Małgorzaty Sochy nie zostają z babcią. Aktorka wyjaśniła, dlaczego nie powierza ich mamie

Dzieci Małgorzaty Sochy nie zostają z babcią. Aktorka wyjaśniła, dlaczego nie powierza ich mamie

Chwile grozy w "The Traitors. Zdrajcy". Uczestniczki miały wypadek. "Pomyślałyśmy, że to była kula"

Chwile grozy w "The Traitors. Zdrajcy". Uczestniczki miały wypadek. "Pomyślałyśmy, że to była kula"

Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje

Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje