Paulina Krupińska zadzwoniła do męża. Sebastian Karpiel-Bułecka odebrał w nietypowym miejscu

Paulina Krupińska-Karpiel
Paulina Krupińska zadzwoniła do męża, a ten odebrał w trakcie koncertu
Źródło: MWMEDIA
Paulina Krupińska-Karpiel jest jedną z prowadzących, która wystąpiła na scenie Top of the Top Sopot Festival. Gdy przed samym wydarzeniem dotarła do Sopotu, wraz z Damianem Michałowskim postanowili zadzwonić do ukochanych i poinformować o stawieniu się na miejscu. Sebastian Karpiel-Bułecka zaskoczył ukochaną i odebrał telefon w dosyć nietypowym miejscu.

Paulina Krupińska-Karpiel jest polską modelką, laureatką konkursu Miss Polonia oraz prezenterką telewizyjną. Od jakiegoś czasu w parze z Damianem Michałowskim współprowadzi poranne pasmo stacji TVN "Dzień Dobry TVN". W 2018 roku poślubiła lidera grupy Zakopower Sebastiana Karpiela-Bułeckę, z którym doczekała się dwójki dzieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Top Model". Joanna Krupa o miłości. Czy da szansę nowemu uczuciu?
Joanna Krupa ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Rozstała się z mężem Douglasem Nunesem, z którym doczekała się ukochanej córki. Mimo to modelka nie przekreśla szansy na kolejną miłość. Jak przyznaje w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, nie postrzega ostatnich wydarzeń w kategorii porażki i z odwagą patrzy w przyszłość.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Paulina Krupińska-Karpiel zadzwoniła do męża. Tego się nie spodziewała!

Paulina Krupińska-Karpiel jest jedną z prowadzących, którą będzie można oglądać na scenie Opery Leśnej podczas Top of the Top Sopot Festival. Za nami pierwszy dzień święta muzyki, podczas którego zaprezentowali się m.in. Sylwia Grzeszczak, zespół LemON, a także Natalia Przybysz i Margaret. Nieodłączną częścią koncertowania są przerwy, w trakcie których prowadzący robią wszystko, by umilić widzom czas oczekiwania na kolejnego wybitnego artystę.

Zanim jednak rozpoczęło się najważniejsze muzyczne wydarzenie tego roku, gwiazdy musiały przybyć do Sopotu, by uczestniczyć w niezbędnych próbach. Również prowadzący byli w nie czynnie zaangażowani. Paulina Krupińska-Karpiel podróżowała z ekranowym partnerem Damianem Michałowskim. Gdy duet dotarł do Sopotu, prezenterka postanowiła zadzwonić do męża i poinformować o zakończeniu podróży.

I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie okoliczności, w których Sebastian Karpiel-Bułecka odebrał telefon. Okazuje się, że muzyk był w trakcie koncertu, jednak to nie przeszkadzało mu w tym, by krótko porozmawiać z żoną.

"Dojechaliśmy. Meldujemy się drugim połówkom z Sopotu, a tu proszę, Sebastian Karpiel-Bułecka odbiera ze sceny. Koncert Zakopower w samochodzie" - relacjonował Damian Michałowski.

Paulina Krupińska-Karpiel
Paulina Krupińska zadzwoniła do męża, a ten odebrał w nietypowym momencie
Paulina Krupińska-Karpiel
Źródło: Instagram @pkrupinska

Paulina Krupińska-Karpiel o byciu ideałem dla partnera i kryzysach w związku. Ma przepis na udany związek?

Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka stanęli na ślubnym kobiercu w 2018 roku, a ceremonia była wówczas jednym z najszerzej komentowanych wydarzeń. Para postawiła na elementy nawiązujące do góralskiej tradycji — w końcu wokalista Zakopower to góral z krwi i kości. Od lat wraz z modelką i prezenterką tworzą zgrany duet, który rzadko opowiada o prywatności. W ostatnim czasie zrobili jednak wyjątek i zarówno Paulina Krupińska-Karpiel, jak i Sebastian Karpiel-Bułecka uchylili rąbka tajemnicy.

Prezenterka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą skomentowała niegdyś wpis, który poczyniła przy okazji urodzin syna Jędrzeja. Przyznała wówczas, że jest to jej "mężczyzna idealny". Co na to mąż?

- On dla niego też jest idealny, więc absolutnie się z tym zgadza (śmiech). To jest prawda. Wiadomo, że mężczyzna, którego bierzemy za ojca swoim dzieci, na pewno ma dużo niedoskonałości i każdy zdaje sobie z tego sprawę, ja pewnie również mam wiele niedoskonałości dla Sebastiana. Ale te dzieci nasze to takie idealne są. Jesteśmy rodzicami i niestety jesteśmy bezkrytyczni, co jest bardzo złe, ale już tak rodzice mają — mówiła rozbawiona.

Prezenterka odniosła się także do pojawiających się co jakiś czas w sieci plotek o kryzysie w jej małżeństwie.

- Często śmieję się z moim mężem i mówię: "Boże, jak świetnie, że chociaż nazwiska nie mylą w tych nagłówkach" (śmiech). Zastanawiam się, jakim tokiem myślenia idzie ktoś, kto to tworzy. Oczywiście, czy kryzysy, czy kłótnie w każdym związku są normalne, ale nie było nic takiego, co by zburzyło nasz świat. Podchodzimy więc do tego z dużym dystansem i śmiejemy się z tych wszystkich plotek na nasz temat — wyjaśniła.

Czy Paulina Krupińska-Karpiel ma przepis na udany związek?

- Chciałabym go poznać (śmiech). Na razie jesteśmy osiem lat razem i bardzo bym chciała poznać taki przepis. Pytam oczywiście moich rodziców i ludzi, którzy są bardziej doświadczeni stażem. Wydaje mi się, że to jest kompromis. Mój tata zawsze mówi: "Albo masz rację, albo masz święty spokój" (śmiech), więc mam nadzieję, że kiedyś Sebastian przyjmie te słowa do serca i będzie chciał mieć zawsze święty spokój, a ja zawsze będę miała rację — śmiała się Paulina Krupińska.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości