Ralph Kaminski na gali razem z mamą. Fani: "Jaka piękna"

Ralph Kaminski
Ralph Kaminski z mamą na gali
Źródło: MWMEDIA
Odwaga, talent, upór i… nieograniczona wyobraźnia. Ralph Kaminski należy do tego wąskiego grona gwiazd, które nie powielają schematów i z podniesioną głową wytyczają nowe trendy. Muzyk podkreśla, że takie podejście odziedziczył po mamie. Uroczą parę na zdjęciu uchwyciła podczas gali rozdania paszportów polityki Monika Olejnik.

"Moja mama to skarb! Da się ucharakteryzować, zagra w teledysku swoje kompletne przeciwieństwo i jest w tym rewelacyjna ❤️ To moja gwiazda numer jeden!" - pisał Ralph Kaminski pod kadrem ze swojego teledysku, w którym mama chętnie wystąpiła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Ralph Kamiński zaprosił fanów na koncert w bajkowej scenerii
Ralph Kamiński porwał publiczność na festiwalu w Karkonoszach

Kim jest mama Ralpha Kaminskiego?

Po ukończeniu Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku i studiów na Wydziale Popu na Codarts University for the Arts w Rotterdamie, Ralph Kaminski nadal z wdzięcznością wspomina Dom Kultury w Jaśle, z którego pochodzi. Muzyk podkreśla, że na każdym etapie kariery jego największą fanką i prawdziwym wsparciem była mama. Nawet podczas pierwszych występów z dezodorantem w roli mikrofonu - śmieje się artysta.

"Miałem ogromne szczęście, że moja mama potrafiła zauważyć we mnie potencjał" - mówił Ralph Kaminski w wywiadzie na kanapie "Dzień Dobry TVN".

Dorota Kamińska-Kowalik jest z zawodu nauczycielką. Wspiera syna jak tylko może, również podczas eventów. Podczas rozdania Paszportów Polityki parę dostrzegła Monika Olejnik. Dziennikarka zrobiła im wspólne selfie. 

Ralph Kaminski z mamą i Moniką Olejnik- zdjęcie

Pod zdjęciem na Instagramie posypały się pozytywne komentarze: "piękną mamę ma Ralph Kaminski", "jaka piękna mama", "ach to ten pan od sympatycznych piosenek", "mamie Ralpha można pogratulować syna i wsparcia, jakie mu daje w jego karierze". Internauci komentują też podobieństwo muzyka do mamy: "Synek podobny do mamusi".

O przywiązaniu do rodzinnych relacji Ralpha Kaminskiego mogą też świadczyć tatuaże. Muzyk chwali się, że ma ich wiele, ale te najważniejsze to "mama" i "babcia". Przyznaje, że wychowały go kobiety.

"Tato, tato nie jesteś tatą"

O relacji z ojcem, a raczej jej braku, muzyk zdecydował się opowiedzieć w formie utworu. "Historia relacji z ojcem jest jedną z trudniejszych w moim życiu i opowiedzenie jej przez muzykę dużo mnie kosztowało, ale nie żałuję tego" - przyznaje muzyk w rozmowie z "Noizz".

Głośnym echem odbił się też teledysk do "Tato". Ralph Kamiński wcielił się w rolę drag queen. Koncepcja powstawała ponad rok, a w nagraniach wzięła udział najstarsza polska grupa drag queen Lulla la Polaca . "Bardzo chciałem zobaczyć, jak to jest być drag queen. Polecam wszystkim spróbować!" - przekonuje artysta.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości