Gwiazdy

Roksana Węgiel w wakacyjnym wydaniu. Gwiazda udała się na późny urlop

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska

Roksana Węgiel ponownie zachwyciła internautów. Tym razem młoda gwiazda podzieliła się zdjęciem wykonanym podczas urlopu. Roksana Węgiel udała się na zasłużony odpoczynek do słonecznej Turcji.

Roksana Węgiel jest wschodzącą gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Pomimo młodego wieku cieszy się ogromną popularnością - jej profil na Instagramie obserwuje przeszło 1,3 miliona internautów. Wokalistka stawiała pierwsze kroki na polskim rynku muzycznym, mając zaledwie 13 lat. Rozpoczęcie kariery w tak młodym wieku to nie tylko wspaniała okazja do wejścia na szczyt wcześniej niż inni. Roksana Węgiel dorastała w blasku fleszy, czego konsekwencje odczuwa na co dzień. Fanom zdarza się zapominać, że artystka niedługo skończy 18 lat i nie jest już dzieckiem. Zanim jednak osiągnie pełnoletność, wciąż musi się mierzyć z komentarzami, które nie są na miejscu.

Sara James zdecydowała się podbić Amerykę i wzięła udział w tamtejszej odsłonie "Mam Talent!". Zobacz, jak wspomina to niezwykłe show:

Sara James o udziale w amerykańskim "Mam talent!"
Sara James o udziale w amerykańskim "Mam talent!" Sara James o udziale w amerykańskim "Mam talent!"

Roksana Węgiel na wakacjach w Turcji

Na instagramowym profilu gwiazdy internauci mogą nie tylko śledzić karierę Roksany Węgiel, ale również dowiedzieć się czegoś więcej o jej życiu prywatnym. Wokalistka niekiedy dzieli się zdjęciami wykonanymi podczas dni wolnych. Tym razem opublikowała fotografię, na której uwieczniono artystkę w wakacyjnym wydaniu.

Roksana Węgiel może pochwalić się smukłą sylwetką, co oczywiście nie umknęło uwadze fanów. Niektórzy z nich poczynili kilka dość nachalnych komentarzy, w których chcieli dowiedzieć się m.in. w którym hotelu wokalistka się znajduje. To nie pierwszy raz, kiedy Roksana Węgiel musi mierzyć się z wścibskimi fanami. W jednym z wywiadów opowiedziała, do czego dochodzi podczas koncertów.

Dalsza część artykułu pod postem.

Roksana Węgiel o grupie starszych fanów

Roksana Węgiel stawiała pierwsze kroki w show-biznesie wyjątkowo wcześnie. Wiele gwiazd po latach przyznaje, że decyzja o karierze w młodym wieku niesie ze sobą liczne konsekwencje. Przekonała się o tym m.in. Julia Wróblewska.

Roksana Węgiel w jednym z wywiadów przyznała, że niepokoi ją zachowanie części fanów. Dotyczy to grupy starszych mężczyzn, którzy przychodzą na jej koncerty, a ich zachowanie jest dosyć nachalne.

"Patrząc na to, w jakim wieku teraz jestem, to też zauważam, że jest więcej takich starszych panów, którzy przychodzą na moje koncerty. Nie ukrywam, że czasami to jest takie mocno przytłaczające, kiedy starsi mężczyźni za bardzo próbują dążyć do kontaktu fizycznego. Czasami zdarzało się tak na koncertach [...]. Wyczuwam takie sytuacje. Trzeba na nie uważać, ale 'face to face' rzadko się zdarza, żebym miała przykre sytuacje" - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Przeczytaj więcej o Roksanie Węgiel na stronie cozatydzien.tvn.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości