Roksana Węgiel powiedziała rodzicom, że jej partner ma dziecko. Jak zareagowali?

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Roksana Węgiel i Kevin Mglej są parą

Roksana Węgiel jakiś czas temu powiedziała, że jest w związku z Kevinem Mglejem. Starszy o osiem lat partner zawrócił w głowie młodej wokalistce, która nie ukrywa, że jest szaleńczo zakochana. 18-latka w najnowszym wywiadzie zdradziła, że od razu powiedziała swoim rodzicom o tym, że jej ukochany ma już trzyletniego syna. Opowiedziała też o kontaktach z chłopcem.

Roksana Węgiel w dniu swoich 18. urodzin zdradziła fanom, że od pewnego czasu nie jest już singielką. Gwiazda w rozmowie z Plejadą wyznała wówczas, że spotyka się z o osiem lat starszym Kevinem Mglejem, z którym pracowała nad swoimi piosenkami. Piosenkarka zapewniła, że to ten jedyny i nigdy nikomu tak nie ufała, jak właśnie jemu. Niedługo potem do mediów trafiła informacja, że muzyk był już raz zaręczony, a ze swoją byłą partnerką ma nawet dziecko.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Anna Świątczak o buncie córek. "Niektóre rzeczy nie docierają do mnie"
Anna Świątczak o buncie córek. "Niektóre rzeczy nie docierają do mnie" Anna Świątczak w rozmowie z nami opowiedziała, jak jej córki znoszą wiek nastoletni. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Roksana Węgiel o kontakcie z trzyletnim synem jej partnera

Roksana Węgiel niedawno gościła w podcaście Żurnalisty i podczas rozmowy opowiedziała o swoim związku z Kevinem Mglejem. 18-latka wyjawiła, że od razu powiedziała swoim rodzicom o tym, że jej partner ma trzyletniego syna. Okazuje się, że podeszli do tego na spokojnie.

"Mój tata go [Kevina - przyp. red.] znał, zanim zaczęliśmy kręcić, więc wiedział, o kogo chodzi. Powiedziałam wprost o wszystkim, stawialiśmy od początku na szczerość. O wszystkim powiedzieliśmy moim rodzicom, mój tata miał rozmowę z Kevinem. Wszystko było jasne od początku. Nie mieli nic przeciwko. Docenili tę szczerość - opowiedziała wokalistka.

Roksana Węgiel została zapytana także o relacje z maluchem. Młoda gwiazda przyznała bez ogródek, że na początku nie była pewna, jak sprawdzi się w roli "macochy", jednak potem się okazało, że potrafi stworzyć dobrą atmosferę z synem ukochanego. Wokalistka podkreśliła, że ma w domu dwóch młodszych braci i to jej bardzo pomogło.

"Ja się zastanawiałam, jak ja sobie z tym poradzę. To fakt. To nie był dla mnie od początku pewnik, czy ja będę dobra w tej relacji. [...] Finalnie okazało się, że William, syn Kevina, jest cudownym dzieckiem. Mam wrażenie, że mamy super relację. W ogóle mi to nie przeszkadza. Jest cudownym człowieczkiem i zupełnie to nam nie przeszkadza. Na początku, wiadomo... To wszystko zadziało się bardzo spontanicznie. Oczywiście, że nie wiedziałam, czy od razu będę w stanie to sobie poukładać, ale naprawdę pierwszy raz w życiu mogę stwierdzić, że jestem tak prawdziwie zakochana" - podsumowała.

Kevin Mglej ma trzyletnie dziecko. Kiedyś był już zaręczony

Kevin Mglej jest młodym ojcem i trzy lata temu powitał na świecie swoje pierwsze dziecko. 26-latek był wówczas w związku z aktorką Malwiną Dubowską, której się oświadczył. Para po czasie się rozstała, jednak do dziś starają się utrzymywać ze sobą dobre relacje. Niedawno świętowali trzecie urodziny ich syna, co chętnie relacjonowali w sieci. Na imprezie urodzinowej chłopca prawdopodobnie nie było mimo wszystko Roksany Węgiel.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej poznali się, gdy pracowali razem nad nową płytą wokalistki. Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia, jednak długo nie opowiadali o swoim uczuciu. Gwiazda po raz pierwszy wspomniała o swojej wielkiej miłości, gdy skończyła 18 lat. Udzieliła wówczas wywiadu, w którym porównała swoją sytuację do zakochania się w sobie jej rodziców. Państwo Węgiel są ze sobą bowiem od wielu długich lat, a poznali się, gdy byli bardzo młodzi.

"Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają fale show-biznesu (...) To bardzo ciekawe, ponieważ historia zatacza koło. Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami — moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem" - powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości