Sandra Kubicka opublikowała wpis z okazji 29. urodzin. Ma tylko jedno życzenie

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka
Źródło: MWMEDIA
Sandra Kubicka uczciła 29. urodziny w wyjątkowy sposób. Modelka postanowiła podzielić się w tym dniu głębokimi przemyśleniami na temat tego, co dla niej naprawdę ma znaczenie w życiu. Opublikowała wzruszający wpis na Instagramie.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron to gorąca para w polskim show-biznesie. Mimo wcześniejszych plotek o kryzysie i nawet rozstaniu okazało się, że są bardziej zakochani niż kiedykolwiek. Para w grudniu 2023 roku wyjawiła swoje plany. Ogłosili, że się zaręczyli i spodziewają się narodzin dziecka.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Sandra Kubicka jest zmęczona sławą. "Wręcz mnie to dręczy"

Sandra Kubicka opublikowała wpis z okazji 29. urodzin

W urodzinowym poście opublikowanym na Instagramie Sandra Kubicka wyznała, że od dawna nie zależy jej na rzeczach materialnych. Zamiast tego, najważniejszym prezentem dla niej jest wspólnie spędzony czas z najbliższymi. Podkreśliła, że obecnie życzy sobie tylko zdrowia, bo resztę już ma.

"Mówiłam w głowie: 'Chcę być zdrowa. Chcę być mamą. Chcę mieć rodzinę. Chcę, aby moja rodzina była zdrowa' i tak rok w rok nad świeczkami. Te urodziny są wyjątkowe, bo czuję, że wszystko się spełnia" - wyznała Sandra Kubicka.

Modelka zaznaczyła też, że nawet gdyby w jej życiu pojawiły się trudności, jest pewna, że sobie z nimi poradzi. Podkreśliła, że chce przekazać swojemu synowi siłę ducha i motywację do radzenia sobie z wyzwaniami życiowymi.

"Chcę być zdrowa, bo bez zdrowia nie mam nic. Chcę, aby nasz syn urodził się zdrowy. Chcę, aby Alek i nasza rodzina była zdrowa, żebyśmy mogli wszyscy cieszyć się sobą jak najdłużej. Oby ten spokój, o którym długo marzyłam, trwał dalej" - napisała Sandra Kubicka.

Pod postem posypały się życzenia od fanów i najbliższych.

"Spełnienia marzeń Córciu Miłości i radości każdego dnia. No i oczywiście pociechy z naszego małego bąbla" - napisała mama jubilatki Grace Kubicka.

"Jesteś moją najlepszą teraźniejszością i moją najlepszą przyszłością. Bądź zdrowa, wyjątkowa i piękna Jestem z Ciebie dumny" - dodał ukochany gwiazdy Aleksander Milwiw-Baron.

Sandra Kubicka jest w ciąży

W święta Bożego Narodzenia Sandra Kubicka podzieliła się z fanami radosną nowiną – gwiazda wraz ze swoim ukochanym Aleksandrem Baronem spodziewają się dziecka! Modelka zdradziła tę piękną tajemnicę na Instagramie.

Odkąd prawda o ciąży wyszła na jaw, Sandra Kubicka aktywnie relacjonuje ten wyjątkowy czas w swoim życiu w mediach społecznościowych. Na swoim profilu regularnie dzieli się z fanami swoimi odczuciami, radościami i przygotowaniami do nowego etapu życia. Jej posty wzbudzają pozytywne emocje wśród obserwatorów.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne relacje z tego wyjątkowego okresu w życiu Sandry Kubickiej oraz życzymy przyszłej mamie dużo zdrowia i radości w nadchodzących miesiącach!

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości