Sandra Kubicka pokazała figurę kilka dni po porodzie. "Niesamowite, do czego zdolne jest kobiece ciało"

Sandra Kubicka
Sandra Kubicka
Źródło: MWMEDIA
Sandra Kubicka podzieliła się z fanami nagraniem, obrazującym to, jak prezentuje się jej sylwetka niedługo po porodzie. Efekt robi wrażenie. Przy okazji gwiazda podzieliła się swoją refleksją na temat tego, jak zmieniło się jej ciało.

Sandra Kubicka wraz z Aleksandrem Milwiw-Baronem do niedawna oczekiwali przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka — synka Leonarda. Gwiazda w połowie maja zaskoczyła fanów informacją, że pociecha urodziła się przed planowanym terminem. Na całe szczęście synek zakochanych dochodzi do zdrowia i ma niebawem opuścić szpital.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

kubicka modeling
Sandra Kubicka radzi młodym modelkom. "Skończcie najpierw szkołę"
Sandra Kubicka w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o ciemnych stronach modelingu oraz o tym, jak na przestrzeni lat zmieniła się branża. Przy okazji gwiazda zwróciła się do młodych dziewczyn, które marzą o zrobieniu kariery na wybiegu.

Sandra Kubicka pokazała imponującą metamorfozę

Sandra Kubicka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda niemalże do samego porodu dzieliła się ze swoimi fanami przeżyciami z cudownego okresu swojego życia, jakim bez wątpienia była dla niej ciąża. Teraz, już po urodzeniu synka modelka równie ochoczo prezentuje w sieci proces powrotu do figury sprzed miesięcy.

Sandra Kubicka jednym z najnowszych nagrań, które zamieściła na swoim instagramowym koncie, zaskoczyła fanów, gdy zaprezentowała figurę zaledwie 19 dni po porodzie. Gwiazda w podpisie pod wspomnianym wideo wyjaśniła, że nie mogła uwierzyć, jak bardzo jej ciało zmieniło po narodzinach Leonarda.

"Niesamowite, do czego zdolne jest kobiece ciało. Jeszcze trzy tygodnie temu nosiłam naszego synka w brzuszku, a dziś przymierzam nowe stroje kąpielowe" - wyznała.

Sandra Kubicka o tym, jak dowiedziała się o ciąży

Sandra Kubicka bardzo dba o bliską relację ze swoimi fanami, regularnie odpowiadając również na ich pytania. Gwiazda jeszcze przed urodzeniem synka za pośrednictwem swojego instagramowego konta wyznała, że ciążę odkryła w dość niecodziennych okolicznościach.

Modelka w jednej z relacji na InstalStories opowiedziała o tym, że związana z tym faktem historia rozpoczęła się, gdy udała się do apteki, aby odebrać leki przygotowawcze do procedury In Vitro. Podjęła tam również decyzję o zakupie testu ciążowego.

Niedługo później w łazience swojego biura zdecydowała się na sprawdzenie, czy jest w ciąży. Wtedy też gwiazda zauważyła, iż wynik testu był pozytywny. Jak sama przyznała, z powodu silnych emocji zaczęła płakać i krzyczeć ze szczęścia.

"Staraliśmy się długo i już traciłam nadzieję. Robiliśmy wszystko tak, jak lekarz mówił [...] To był ten miesiąc, kiedy powiedzieliśmy wszyscy sobie, że ostatni raz próbujmy naturalnie, a jak nie to In Vitro [...] Miałam leki odebrać po drodze przygotowawcze. Pojechałam do apteki z receptą i odbieram leki taka struta i do pani powiedziałam "a poproszę test ciążowy" [...] Poszłam do biura, poszłam do łazienki. Tak stałam i mam nawet filmik z tego, bo nagrywałam każdy test [...]. I nagle patrzę, kreski się zmieniają i dostałam zawału w pracy [...] Zaczęłam płakać i krzyczeć ze szczęścia" - wyznała uradowana gwiazda.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości