Sebastian Fabijański stracił ważny kontrakt. Nie przedłużono z nim umowy

Sebastian Fabijański miał być reżyserem
Sebastian Fabijański miał być reżyserem
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Sebastian Fabijański miał zająć się reżyserią filmu "Eldorado", jednak nie przedłużono mu kontraktu. Autorka książki, na podstawie której miała powstać filmowa adaptacja, przyznała, że od dłuższego czasu nie mogła porozumieć się z aktorem, ponieważ "był z nim utrudniony kontakt".

Sebastian Fabijański jeszcze kilka miesięcy temu chwalił się sukcesem. Aktor dostał posadę reżysera i miał zająć się ekranizacją książki "Eldorado". Pozycja, napisana przez Lenę Katlik i Tomasza Zimocha, opowiada o ciemnej stronie polskiego footballu i towarzyszącym mu skandalach i aferach. Teraz dowiadujemy się, że kontrakt z Sebastianem Fabijańskim nie został przedłużony.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Sebastian Fabijański stracił posadę reżysera filmu "Eldorado"

Sebastian Fabijański miał nie dotrzymać zobowiązań wyznaczonych w umowie. Autorka książki zdecydowała więc, że nie przedłuży mu wygasającego kontraktu, a ekranizację "Eldorado" powierzy innej osobie. Jako pierwsza o sprawie poinformowała agencja public relations Dobre Media.

"Na wiosnę miał zacząć zdjęcia do produkcji. Niestety nie doszło do tego. Przez ten czas Sebastian zapewniał, że pracuje nad scenariuszem i szuka sponsorów. Umowa z Leną Katlik była zawarta na rok z możliwością przedłużenia na następne pół roku. W dniu 27 lipca minął termin ich współpracy" - czytamy na stronie awpress.pl.

W sprawie wypowiedziała się też sama autorka książki.

"W ostatnim czasie miałam utrudniony kontakt z Sebastianem. Ponad miesiąc temu poinformowałam go, że nie zamierzam czekać i biorę sprawy w swoje ręce. Jestem po rozmowach ze znanym producentem filmowym. Jest on żywo zainteresowany moim projektem. Wierzę, że razem zrobimy dobre kino, którego jeszcze nie było. Wkrótce podamy szczegóły" - powiedziała Lena Katlik.

"Apokawixa" z Sebastianem Fabijańskim
"Apokawixa" z Sebastianem Fabijańskim. Aktor wcieli się w postac zombie
Sebastian Fabijański zagrał główną rolę w najnowszym filmie Ksawerego Żuławskiego. Produkcja "Apokawixa" przedstawi losy wchodzących w życie nastolatków, którzy niczego nieświadomi podczas imprezy, doświadczają nagle apokalipsy zombie.

Sebastian Fabijański nie ma ostatnio najlepszego czasu

Sebastian Fabijański przeżywa trudny czas. Aktor w ostatnich tygodniach stał się bohaterem obyczajowego skandalu, o którym pisały wszystkie media. Wcześniej natomiast zdradził swoim fanom za pośrednictwem Instagrama, że jest szantażowany. Nie ujawnił jednak imienia i nazwiska osoby, o którą mu chodzi. Dodatkowo na początku lipca jego dotychczasowa partnerka i matka jego dziecka, Maffashion, potwierdziła, że rozstała się z Sebastianem Fabijańskim na początku czerwca.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości