Sharon Stone o poronieniach. "Straciłam dziewięcioro dzieci". Poruszający apel gwiazdy

Sharon Stone o poronieniach. Straciła wiele ciąż
Sharon Stone o poronieniach. Straciła wiele ciąż
Źródło: Getty Images
Sharon Stone nie ma biologicznych dzieci, jednak jest matką. Gwiazda "Nagiego instynktu" adoptowała trzech synów. W ostatnim wpisie przyznała, że kilka razy straciła ciążę. Poroniła aż dziewięć ciąż. Aktorka podzieliła się swoją historią, aby uświadomić ludziom, z czym muszą zmagać się kobiety, które zetknęły się z taką tragedią.

Sharon Stone marzyła o dzieciach, ale los nie pozwolił jej na posiadanie własnych pociech. Jednak gwiazda spełnia się w roli matki. Dziś jej adoptowani synowie mają 21, 17 i 15 lat. Aktorka poruszyła fanów swoją traumatyczną historią. Podzieliła się emocjami, jakie wiążą się z jej poronieniami.

Sharon Stone wielokrotnie poroniła. Opowiedziała swoją historię

Sharon Stone postanowiła uczestniczyć w dyskusji, którą rozpoczął na Instagramie magazyn "People". Gwiazda skomentowała post, w którym redakcja zapowiedziała wywiad z żoną Maksima Chmerkovskiego, ukraińskiego tancerza. Jego ukochana opowiedziała o utracie ciąży. Pod wpisem, Sharon Stone wyznała, że również doświadczyła takiej straty. Jednak w jej przypadku mierzyła się z bólem aż dziewięć razy.

"My, jako kobiety, nie mamy forum, gdzie można by dyskutować o głębi tej straty. Przez poronienia straciłam dziewięcioro dzieci. To nie jest błahostka, ani fizycznie, ani emocjonalnie, ale czujemy, że jest to coś, co można znieść samotnie i potajemnie z jakimś poczuciem porażki. Zamiast otrzymywać tak potrzebne współczucie, empatię i uzdrowienie, których tak bardzo potrzebujemy" - napisała aktorka.

Słowa Sharon Stone dały do myślenia internautom, którzy wyrazili współczucie i okazali wsparcie aktorce.

"Zgadza się. Nagłaśnianie doświadczeń kobiet jest pierwszym krokiem do wprowadzenia koniecznych zmian" - ktoś poparł słowa aktorki.

"Jestem wdzięczna, że możemy dzielić się stratą w tym pokoleniu, mając nadzieję, że zmienimy narrację dla przyszłych pokoleń!" - dodał ktoś inny.

"Sama straciłam pięcioro dzieci i nie miałam wspierającego partnera. Miałam wielkie szczęście, że ostatecznie mam dwie piękne córki" - wyznała pewna internautka.

Marika z "Hotelu Paradise" o poronieniu, ojcu dziecka i terapii
Marika z "Hotelu Paradise" o poronieniu, ojcu dziecka i terapii
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Życie prywatne Sharon Stone. Macierzyństwo i małżeństwa

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Sharon Stone miała dwóch mężów: Michaela Greenburga i Phila Bronsteina. Pierwszy jest scenarzystą i producentem, a drugi dziennikarzem. Z Bronsteinem adoptowała pierwszego syna. Kilka lat później Stone została mamą dla jeszcze dwóch chłopców, Lairda i Quinna. Decyzję o adopcji podjęła po dwóch poronieniach.

"Kocham być ich matką, opiekować się nimi, stawiać ich szczęście na pierwszym miejscu" - powiedziała kiedyś o synach.

Gwiazda cierpiała nie tylko z powodu utraty ciąż, ale i chorób, które ją dotknęły. Aktorka przeszła udar i zmaga się z endometriozą. Jednak nigdy się nie poddała.

"Zawiodłam się na najważniejszych aspektach życia, ale przetrwałam, aby to opowiedzieć i spojrzeć prawdzie w oczy: zawiodłam się na zdrowiu i w miłości... I wiecie co? Zebrałam się w sobie i ruszyłam dalej" - powiedziała z przekonaniem.

Sharon Stone ze swoimi adoptowanymi synami w 2018 roku.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości