Wydarzenia

Monika Miller u boku dziadka na aukcji "Lepsze jutro dla Ukrainy". Postawiła na elegancką czerń

Wydarzenia

Autor:
Dominika
Kowalewska
Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy"

W czwartek 23 czerwca w Warszawie odbył się wernisaż oraz aukcja fotografii przygotowanych w ramach akcji charytatywnej "Lepsze jutro dla Ukrainy". Na wydarzeniu pojawiły się liczne gwiazdy, w tym Majka Jeżowska, Alicja Majewska oraz Monika Miller wraz z dziadkiem.

Pomysłodawcą aukcji charytatywnej na rzecz Ukrainy był fryzjer gwiazd Łukasz Urbański. Wernisaż prac wraz z aukcją został zorganizowany w Warszawie, w przestrzeni twórczej pomysłodawcy. Na ściance zjawiły się gwiazdy, które brały czynny udział w tworzeniu fotografii oraz zaproszeni goście.

Gwiazdy na rzecz Ukrainy

Akcja charytatywna polegała na stworzeniu wyjątkowej sesji fotograficznej, w której udział wzięli uchodźcy z Ukrainy oraz gwiazdy: Alicja Majewska, Majka, Jeżowska, Patrycja Markowska, Natalia Kukulska, Kasia Moś, Anita Lipnicka, Joanna Ruda Lazer, Halina Mlynkova, Viki Gabor, Bryska, Michał Mikołajczak, Edyta Zając, Maja Hirsch, Katarzyna Maciąg, Michalina Sosna, Agnieszka Grochowska, Marta Manowska, Klaudia Antos, Monika Miller, Aleksandra Gintrowska, Stanisław Obolewicz i Łukasz Urbański. Artystyczne fotografie zostały wystawione na sprzedaż, a uzyskany dochód zostanie przekazany na wsparcie dzieci i rodzin uchodźców z Ukrainy, mieszkających bezpłatnie w Domu Ronalda McDonalda w trakcie pobytu w szpitalu UCK WUM.

Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza"
Julia Wieniawa nie chce być nazywana "celebrytką". "Trochę mi to umniejsza" Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do określania jej mianem "celebrytki", czego bardzo nie lubi. "Wrzucają mnie w jeden worek z ludźmi, którzy zupełnie nic nie robią" - powiedziała.

Gwiazdy na wernisażu "Lepsze jutro dla Ukrainy"

Na wernisażu aukcji charytatywnej zjawiły się zarówno gwiazdy, które wzięły w niej czynny udział, jak i zaproszeni goście. Największą uwagę przykuł strój wnuczki premiera Leszka Miller. Monika Miller brylowała na ściance u boku dziadka. Tym razem nie wybrała charakterystycznej dla siebie odważnej stylizacji. Postawiła na elegancką czerń - top odsłaniający ramiona, dzięki któremu celebrytka mogła zaprezentować tatuaże w pełnej krasie. Do tego Monika Miller założyła spodnie z szerokimi nogawkami, które są hitem sezonu. Dopełnieniem stylizacji była czarna torebka na łańcuszku. Leszek Miller wybrał na ten wieczór męską klasykę - elegancki garnitur i koszulę, jednak pozbawioną krawata i rozpiętą nonszalancko w okolicach kołnierzyka.

Jak prezentowały się pozostałe gwiazdy? Zdjęcia poniżej.

1. Monika Miller i Leszek Miller

Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy"
Monika Miller i Leszek Miller Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy" Źródło: MWMEDIA
Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy"
Monika Miller Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy" Źródło: MWMEDIA

2. Alicja Majewska

Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy"
Alicja Majewska Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy" Źródło: MWMEDIA

3. Katarzyna Moś

Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy"
Katarzyna Moś Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy" Źródło: MWMEDIA

4. Aleksandra Gintrowska

Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy"
Aleksandra Gintrowska Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy" Źródło: MWMEDIA

5. Michalina Sosna

Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy"
Michalina Sosna Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy" Źródło: MWMEDIA

6. Majka Jeżowska

Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy"
Majka Jeżowska Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy" Źródło: MWMEDIA

7. Joanna Lazar

Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy"
Joanna Lazar Aukcja charytatywna "Lepsze jutro dla Ukrainy" Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości