Sieć obiegło zdjęcie księżnej Kate i księcia Wiliama w samochodzie. Fotograf ujawnił prawdę

Para książęca Kate i William
Para książęca Kate i William
Źródło: Getty Images
Do sieci trafiło nowe zdjęcie niewidzianej od kilku miesięcy księżnej Kate. Fotoreporterzy uchwycili ją oraz księcia Williama jadących autem. Na fotografii nie widać dokładnie twarzy jego żony, co podsyciło tylko różne teorie spiskowe.

Nieobecność Kate Middleton, która przyzwyczaiła poddanych do regularnego uczestniczenia w życiu publicznym, wywołuje wiele skrajnych emocji. Przyszła królowa nie pokazała się publicznie od grudnia 2023 roku. Jedyny oficjalny komunikat dworu królewskiego mówił, że przeszła ona operację jamy brzusznej. Fani nie ufają zdjęciom zrobionym przez paparazzich. a fotografia z dziećmi, która ukazała się na Instagramie z okazji Dnia Matki, została sfabrykowana. To sprawia, że każdego dnia mnożą się teorie spiskowe.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Zdjęcie księżnej Kate i księcia Wiliama w samochodzie kolejną przeróbką?

W poniedziałek 11 marca 2024 r. światło dzienne ujrzało zdjęcie, które wywołało burzę w mediach społecznościowych. Księżna Kate i książę William zostali sfotografowani w samochodzie - to było pierwsze takie ujęcie po skandalu z retuszem zdjęcia księżnej Kate, który rozgorzał wcześniej.

Photoshopowane zdjęcie żony następcy brytyjskiego tronu wywołało lawinę spekulacji, ale nowa fotografia także stała się przyczyną kolejnych teorii spiskowych.

Książę Wiliam wybierał się na nabożeństwo w Opactwie Westminsterskim, zorganizowanym z okazji Wspólnoty Narodów. Dlaczego Kate towarzyszyła mężowi w podróży, ale nie pojawiła się na miejscu? Gdzie zniknęła po drodze? W mediach społecznościowych pojawiły się zarzuty dotyczące autentyczności ujęcia.

Niektórzy twierdzili, że zdjęcie było odpowiednio "podrasowane", aby wyglądało na zdjęcie z marca, podczas gdy w rzeczywistości zostało zrobione już w grudniu. Dodatkowo uwagę internautów zwróciły drobne niespójności w szczegółach - różnice w cegłach widocznych w oknie samochodu, w porównaniu do tych widocznych na dachu.

Niektórzy sugerowali też, że obok księcia Williama w aucie siedzi nie Kate, ale Rose Hanbury - rzekoma kochanka następcy tronu i przyjaciółka jego żony.

Fotograf o najnowszym zdjęciu Kate Middleton

Jak podaje "Daily Mail", Pałac Kensington nie wydał oficjalnego komentarza na temat fotografii, ale źródła bliskie dworowi królewskiemu zasugerowały, że zdjęcie zostało wykonane przez "nieautoryzowanych przez pałac" fotoreporterów. Te informacje zostały później potwierdzone przez dziennikarzy "The Telegraph", którzy ujawnili, że mężczyźni, którzy wykonali zdjęcie, to "niezależni fotografowie".

Z najnowszych ustaleń wynika, że mężczyźni ci prawdopodobnie koczowali na ulicach okolic zamku w Windsorze, mając nadzieję na sfotografowanie członków rodziny królewskiej. Tego dnia książę William miał jechać do Opactwa Westminsterskiego. Obstawa następcy tronu wydawała się zaskoczeniem dla fotoreporterów.

Jeden z fotografów, którym udało się zrobić to pamiętne zdjęcie w rozmowie z "The Telegraph" opowiedział o tym, jak do tego doszło.

"Było około 13:50, kiedy zobaczyliśmy konwój zbliżający się do nas i udało nam się zrobić szybkie zdjęcie. Nie mieliśmy pojęcia, że Kate była z nim w samochodzie, dopóki na niego nie spojrzeliśmy. To był prawdziwy fart" - wyznał fotoreporter.

Nowe zdjęcie księżnej Kate trafiło do sieci
Nowe zdjęcie księżnej Kate trafiło do sieci
Źródło: GettyImages / Samir Hussein / Contributor

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości