Gwiazdy

Sylwia Bomba skończyła 36 lat. Pokazała, co myśli o swoim wieku

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Sylwia Bomba skończyła 36 lat

Sylwia Bomba obchodzi 36. urodziny. Bohaterka show "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała, jaki ma stosunek do swojego wieku. Zamieściła na Instagramie filmik, na którym ma nietęgą minę. Fani pośpieszyli z urodzinowymi życzeniami i pocieszyli Sylwię Bombę.

Sylwia Bomba jest znana z programów TTV. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. L. Schillera w Łodzi. Po studiach została fotografką, ale rozwinęła swoją karierę w mediach społecznościowych. Cztery lata temu urodziła córkę Antosię. Ojciec dziewczynki zmarł w lipcu 2022. Był nim były partner Sylwii Bomby - Jacek Ochman.

Paulina Krupińska-Karpiel skończyła 35 lat. Czy czuje się spełnioną kobieta?
Paulina Krupińska-Karpiel skończyła 35 lat. Czy czuje się spełnioną kobieta? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Sylwia Bomba skończyła 36 lat. Co sądzi o swoim wieku?

Sylwia Bomba napisała post z okazji swoich 36. urodzin. Opublikowała na Instagramie filmik, na którym zdmuchuje świeczkę i popija szampana. Nie ma na nim jednak radosnej miny. Bohaterka "Goggleboxa" słynie z dystansu i poczucia humoru. W taki sposób świętuje więc wejście w nowy wiek.

Witam liczbę 36 na pokładzie. Są takie urodziny, że nawet przestawianie cyferek na torcie nie pomoże (63?) Moja Bombo! Życzę Ci abyś spełniała swoje marzenia, ale nie była przy tym taka surowa dla siebie, ok? A Wy czego życzycie podwójnej osiemnastce?

Joanna Koroniewska, Jacek Jeschke, Ewa Mrozowska, Lili Antoniak, Anna Renusz, Michał Koterski przesłali jej życzenia. Dołączyli się do tego fani.

"Pani Sylwio za miesiąc kończę 50 lat i ani troszeczkę się tym nie przejmuję. To tylko cyfry ważne jest to, jak i na ile się czujemy" - pocieszyła fanka.  

Sylwia Bomba rozpoczyna nowy etap w życiu

Dwa miesiące temu Sylwia Bomba pochwaliła się, że kupiła dom dla siebie i córki. Pokazała na Instagramie zdjęcia budowy. Zabrała się za projektowanie wnętrz, co okazało się dla niej sporym wyzwaniem.

"Pewnej nocy się obudziłam i sobie pomyślałam: Matko Boska, po co ja to sobie zrobiłam? Miałam jakby pieniądze odłożone na koncie, czułam się bezpiecznie, ten dom zaistniał. Jak ja go zobaczyłam, to sobie pomyślałam: 'Matko Boża, to jest moje miejsce na ziemi'" - mówiła w rozmowie z Pomponikiem.

Sylwia Bomba chciałaby zamieszkać w nowym domu wiosną. Jest podekscytowana i jednocześnie wzruszona przygotowaniami do przeprowadzki.

Zawsze sobie mówiłam: nie poddawaj się, nawet jeśli czasem wydaje Ci się, że Twoje marzenia są nierealne. Uwierz w siebie i uwierz, że możesz to osiągnąć sama

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości