Lili Antoniak pokazała filmik z córeczką. Opowiedziała, jak zniosła poród. "Druga cesarka"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
lili.antoniak

Agnieszka "Lili" Antoniak z "Gogglebox" urodziła swoje drugie dziecko. Uczestniczka show TTV znów ma córeczkę. Kobieta opowiedziała o porodzie. Jej córki przyszły na świat przez cesarskie cięcie. Lili Antoniak pokazała filmik z nowo narodzoną córką.

Lili Antoniak to influencerka, uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz przyjaciółka Sylwii Bomby. Bohaterki show mają córki, Lili dwie, a Sylwia Bomba swoją ukochaną Tosię. Ich dzieci często się spotykają, a kobiety są dla siebie wsparciem. Druga córka Lili Antoniak urodziła się 1 grudnia 2022.

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" o swoim wnuku. Czy lubi słowo "babcia"?
Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" o swoim wnuku. Czy lubi słowo "babcia"? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Lili Antoniak z "Gogglebox" pokazała pierwszy filmik z drugą córką

Lili Antoniak udostępniła na Instagramie pierwszy filmik z córeczką. Ma teraz u swojego boku dwie urocze dziewczynki. Porównała uczucie, gdy urodziła się jej pierwsza pociecha do tego, co czuje teraz.

Nic dwa razy się nie zdarza, a jednak mam na rękach Alenkę 2.0. To niesamowite jak bardzo są podobne!

Pierworodna córka Lili Antoniak nie mogła się doczekać, aż pozna swoją siostrzyczkę. Dziewczynka uczestniczyła w przygotowaniach do przyjścia na świat siostry. Ma też dużo pamiątek w postaci sesji zdjęciowych, na których pozuje i przytula się do brzuszka swojej mamy.

"Twoja siostra mówi o Tobie codziennie i nie może się doczekać, kiedy Cię pozna! Patrzę na to i mam wzrusza - jestem (będę) mamą dwóch wspaniałych dziewczynek. Tak, tak, wiem - z biegiem lat na bank będą miały etap dramy i wzajemnego 'mamo nie lubię jej', ale jaram się tym, że na razie jest cudnie" - pisała Lili Antoniak jakiś czas temu.

Lili Antoniak o porodzie i pierwszych chwilach jej drugiego dziecka

Lili Antoniak opowiedziała, jak czuje się po porodzie. Czuwał przy niej mąż i świetny lekarz, który odbierał również Henia - synka Małgorzaty Rozenek-Majdan.

"Druga cesarka. Wczoraj w trakcie operacji były małe komplikacje, ale wszystko jest dobrze. Pan doktor w sumie sobie poradził cudownie, mega się cieszę, że byłam pod jego opieką. A ja po raz kolejny (pierwszy raz było 5 lat temu, gdy pan doktor był przy porodzie Alenki) chciałabym oficjalnie wyznać miłość. Nie dość, że mówi do mnie 'pani Agusiu', to do tego jest wspaniałym specjalistą. Kocham go i Stary o tym wie i kocha spokój pana doktora" - wyznała, żartując na Instagramie.

A kolejną niesamowitą rzeczą, która nas zaskoczyła, to serio jak dużo zależy od spokojnego porodu. Alena miała ciężkie przyjście na świat i biedna cały czas płakała od momentu, jak się urodziła. A Mia - cały czas śpi i jest spokojna. No jesteśmy ze Starym w szoku. Oby tak zostało

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @lili.antoniak

Pozostałe wiadomości