Izabela i Bogusz Zeiske o sekrecie udanego małżeństwa i kłótniach. "Łóżko godzi"

Izabela Zeiske z "Gogglebox" o małżeństwie i kłótniach
Izabela Zeiske z "Gogglebox" o małżeństwie i kłótniach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
W programie "Gogglebox. Przed telewizorem" poznaliśmy część rodziny Zeiske. Izabela i jej syn Joachim reprezentują swoją familię. Uczestniczka show coraz częściej chwali się swoim zaradnym mężem. Ostatnio wzięli razem udział w "99 - Gra o wszystko". W rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedzieli o sekretach swojego małżeństwa.

Bogusz Zeiske nie pojawia się w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". W show męskiego członka rodziny reprezentuje jego syn Joachim, który niedawno wystąpił również w formacie "Nasi w mundurach". Pan Bogusz zyskał popularność dzięki filmikom, które zamieszcza jego ukochana żona na TikToku. Ich wspólne nagrania podbijają sieć! Zobacz TUTAJ.

Izabela Zeiske z "Gogglebox" o małżeństwie i kłótniach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Izabela i Bogusz Zeiske o małżeństwie. Kto rządzi w ich związku?

Dagmara Olszewska z cozatydzien.tvn.pl zapytała małżeństwo o to, które z nich rządzi w związku. Odpowiedź była jednoznaczna. Iza od razu znacząco spojrzała na męża i podpowiedziała: "no kto?". Pan Bogusz odparł pokornie: "to raczej Izunia". Czym więc objawiają się jej rządy?

"Objawia to się tym, że dom jest zadbany, prowadzony i pieniądze są zawsze w kasie" - odparła uczestniczka "Goggleboxa".

Mąż Izy Zeiske dodał, że on również ma ważną rolę w ich domostwie.

"Ja przynoszę pieniądze i dbam o wszystkie gospodarcze sprawy, też techniczne" - wyznał.

Mimo tego, że bohaterka show podkreśla, że kobiety potrafią zrobić w domu różne rzeczy, to jednak woli utrzymywać tradycyjny podział.

U nas jest taki podział jeszcze stereotypowy. Żona trzyma garnki w ręku, a mąż młotek. Powiedziałam, że dopóki jest mężczyzna w tym domku, to ja gwoździa nie przybijam
- wyjaśniła Iza Zeiske.

"Gogglebox". Izabela i Bogusz Zeiske o sekrecie udanego związku

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

"Miłość i wzajemne zrozumienie" - odpowiedzieli zgodnie małżonkowie na pytanie, co jest sekretem ich związku. Żona Bogusza Zeiske wyjaśniła, że w ich małżeństwie szczególnie ważny jest ten drugi składnik oraz okazywanie sobie czułości.

"Nie można nic narzucać drugiej osobie. Przez lata to jest wypracowane, wiesz, na ile sobie możesz pozwolić. Nie można zaogniać sytuacji. Zawsze można pogładzić, przytulić i wszystko się jako załatwi" - stwierdziła.

Jak w każdej relacji zdarzają się u nich kłótnie, ale są one szybko łagodzone.

Wybuchy są o byle co. To jest po prostu życie [...] Ale bez obrazy. My nigdy nie uznawaliśmy cichych dni. To jest najgorsza rzecz, jaka może być
- powiedziała Izabela Zeiske.

"Pokłócimy się, a za chwilę jest tak, jak gdyby nigdy nic" - dodał ukochany naszej bohaterki.

Na koniec dowiedzieliśmy się o sekrecie tego małżeństwa.

Łóżko godzi. Małżeństwa nie powinny spać osobno. Żeby była harmonia i zgoda w domu, to zawsze musi być wspólne łóżko. Może dwie kołdry, bo mamy dwie, ale nóżki zawsze się łączą
 - dodała Iza ze śmiechem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości