Syn znanego agenta gwiazd aresztowany. Zabił żonę i teściów? Niepokojące wideo obiegło media

 Sam Haskell IV,  Sam Haskell
Sam Haskell IV, Sam Haskell
Źródło: Getty Images, Facebook
Tragiczne wieści napływają z Hollywood. 8 listopada jeden z bezdomnych przeszukujących lokalne śmietniki natrafił na worek, w którym znajdował się kobiecy tors. Wiele śladów wskazuje na to, że zabójcą jest syn znanego agenta gwiazd, który współpracował między innymi z Dolly Parton, czy Georgem Clooneyem. Sam Haskell IV prawdopodobnie zamordował żonę. Zaginęli również rodzice kobiety.

Sam Haskell to znany producent i agent gwiazd. Jego żoną od 1982 roku jest aktorka Mary Donnelly-Haskell. Para doczekała się dwójki dzieci. Syna Sama Haskella IV, oraz córki Marry Lane Haskell.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Zagraniczne osobistości i artyści, którzy zmarli w 2023 roku
Zagraniczne osobistości i artyści, którzy zmarli w 2022 roku

Syn agenta hollywoodzkich gwiazd zostanie oskarżony o zabójstwo?

W środę 8 listopada, tuż przed wschodem słońca, mężczyzna przeglądający kosz na śmieci powiadomił służby, że odnalazł w nim rozczłonkowane ciało kobiety. 35-letni Sam Haskell IV został aresztowany w swojej posiadłości zaledwie kilka godzin później. Śledczy prawdopodobnie trafili na niego po tym, jak miejscowe kamery zarejestrowały, jak swoim białym autem podjeżdża pod śmietniki, a następnie z widocznym trudem wyciąga z nich czarny worek i wrzuca do kontenera.

Obecnie trwa identyfikacja torsu odnalezionego w śmietniku. Jeden z funkcjonariuszy pracujący nad sprawą powiedział w materiale dla telewizji CNN, że to prawdopodobnie żona podejrzanego, 37-letnia Mei Li Haskell. Para mieszkała pod jednym dachem z trójką własnych dzieci i rodzicami kobiety.

Pociechy pary przebywają pod opieką rodziny. Mei Li Haskel, 71-letni Gaoshan Li (ojciec kobiety) i 64-letnia Yanxiang Wang (matka kobiety) oficjalnie są uznani za zaginionych.

W komunikacie Departamentu Policji w Los Angeles podano, że na terenie posiadłości syna agenta gwiazd odnaleziono przedmioty należące do zaginionych i wiele śladów krwi.

Sam Haskell IV - co o nim wiemy?

Sam Haskell IV jest synem laureata nagrody Emmy, producenta i hollywoodzkiego agenta Sama Haskella, który współpracował z takimi sławami jak Kathie Lee Gifford, Whoopi Goldberg, Dolly Parton, czy George Clooney

Syn agenta gwiazd został już oskarżony o morderstwo. O jego winie mają świadczyć ślady krwi znalezione w domu, brak możliwości skontaktowania się z jego żoną i teściami, którzy zwykle przebywali niemal cały czas w posiadłości oraz nagranie z kamer, które ukazuje jak mężczyzna podjeżdża białym autem do miejsca, w którym znaleziono zwłoki, a następnie wyciąga ciemną torbę z bagażnika auta i wrzuca do kontenera.

Zobaczcie nagranie z monitoringu:

Ojciec podejrzanego o zabójstwo nie zabrał jeszcze publicznie głosu w sprawie. Sam Haskell IV od niedzieli przebywa w areszcie w oczekiwaniu na proces i wyniki badań mających potwierdzić, iż odnaleziony fragment ciała należał do jego żony.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas także znaleźć na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images, Facebook

podziel się:

Pozostałe wiadomości