Księżna Kate wykonała operację powiększania pośladków? Media trafiły na zaskakujący trop

Księżna Kate na nagłówkach
Księżna Kate na nagłówkach
Źródło: Getty Images
Zagadkowe zniknięcie Kate Middleton wzbudziło lawinę spekulacji, a nawet dowcipów i memów w mediach społecznościowych. Księżna nie pojawiła się publicznie od Bożego Narodzenia, co skłoniło internautów do snucia rozmaitych teorii spiskowych. Niektóre z nich wprawiają w osłupienie, inne wydają się bardzo prawdopodobne.

Księżna Kate w połowie stycznia przeszła operację jamy brzusznej. Ta informacja zaskoczyła poddanych, ponieważ do tej pory żona księcia Williama wydawała się być okazem zdrowia. Milczenie dworu królewskiego w tej sprawie sprawiło, że wokół choroby i zniknięcia żony księcia Wiliama narosło wiele spekulacji. Fani monarchii zauważyli szybko, że nawet brytyjskie tabloidy nie były w stanie uchwycić Kate Middleton od czasu jej pobytu w szpitalu. To wydało im się szczególnie dziwne, bo nawet chory na raka król Karol III pokazuje się publicznie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Teorie spiskowe na temat zniknięcia księżnej Kate

Kate Middleton nie pokazywała się publicznie aż od grudnia 2023 roku, co sprawiało, że na jej temat pojawiło się wiele plotek. Jeden z komentatorów na Reedicie zauważył, jak nietypowy jest brak jakichkolwiek zdjęć Kate Middleton.

"To ta sama kobieta, która po każdym porodzie pojawiała się publicznie w pełnym makijażu, trzymając noworodka" - napisał, zauważając, że nawet król Karol, który niedawno otrzymał diagnozę raka, nie zniknął z życia publicznego.

Początkowo brytyjscy lekarze sądzili, że przyszła królowa mogła przejść operację usunięcia macicy, po której proces rekonwalescencji jest właśnie tak długi. Potem internauci doszli do wniosku, że księżna być może jest w kolejnej ciąży i ukrywa swój stan.

Plotki zaczęły nabierać tempa po tym, jak hiszpańska prezenterka telewizyjna Concha Calleja stwierdziła, że księżna wprowadzona została w śpiączkę farmakologiczną z powodu powikłań po operacji, powołując się na anonimowe źródło na królewskim dworze. Pałac stanowczo zdementował te doniesienia, nazywając historię o śpiączce "całkowitą bzdurą".

To jednak nie powstrzymało internautów przed zainteresowaniem się sprawą i rozwijaniem teorii spiskowych na temat stanu księżnej Kate. Od dramatycznych po bardziej absurdalne spekulacje - media społecznościowe rozgrzane są do czerwoności. Na TikToku króluje trend "Kate is Missing".

Według niektórych internautów powodem nieobecności Kate Middleton są kłopoty małżeńskie. Według doniesień książę William ma mieć romans. Niektórzy nawet sugerują przemoc domową, powołując się na plotki o "krótkim temperamencie" księcia Williama (stwierdzenie to pojawiło się w autobiografii księcia Harry'ego "Spare", gdzie było napisane, że doszło do fizycznego starcia między nim a bratem). Co więcej, niektórzy twierdzą, że Kate i Wiliam są już nawet po rozwodzie!

Jeden z komentatorów twierdzi, że księżna Kate przeszła załamanie i trafiła na leczenie do specjalnego zakładu. Powodem takiego zamknięcia może być też fakt, że walczy z anoreksją

W miarę upływu czasu internauci zaczęli snuć coraz bardziej absurdalne teorie, a ostatecznie żartować z całej sytuacji. Niektórzy komentatorzy zasugerowali, że Kate Middleton przechodzi rekonwalescencję po operacji plastycznej. Według niektórych przeszła brazylijski lifting pośladków (BBL). Kate miała także ściąć za krótko włosy, dlatego potrzebuje czasu, aby mogły odrosnąć.

Internauci żartowali też, że Kate Middleton uciekła z pałacu z Pete'em Davidsonem, czy nawet.... została zamknięta w fabryce Willy'ego Wonki.

Pałac Kensington wydał oświadczenie w sprawie księżnej Kate

Księżna Kate spędziła w szpitalu po operacji aż dwa tygodnie. Potem żona księcia Williama przez kilka tygodni poddawała się rehabilitacji i była izolowana od reszty rodziny. W końcu jednak niedawno wróciła do najbliższych i obecnie przebywa w rodzinnej rezydencji Anmer Hall. To właśnie tam nabiera sił po zabiegu.

Pałac Kensington do tej pory nie komentował tych doniesień. Co jakiś czas jednak królewscy rzecznicy zapewniali, że księżna "ma się dobrze" i wraca do zdrowia. To jednak nie uciszyło licznych spekulacji, które w ostatnim czasie znacznie się nasiliły. Rzecznicy książęcej pary przerwali milczenie i przesłali krótkie oświadczenie w sprawie Kate Middleton amerykańskiemu magazynowi "Page Six".

Pałac Kensington przedstawił w styczniu dokładny harmonogram powrotu księżniczki do pełnienia obowiązków. Będziemy przekazywać jedynie istotne informacje
- czytamy.

Pałac Kensington tuż po tym, jak księżna Kate opuściła szpital, wyjaśnił, że żona księcia Williama wróci do wykonywania obowiązków publicznych dopiero w okolicach Wielkanocy.

Księżna Kate
Księżna Kate
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości