Top of the Top Sopot Festival 2023. Kto otrzymał Bursztynowego Słowika?

Bovska, Rubens Kwiat Jabłoni
Top of the Top Sopot Festival 2023. Kto został laureatem Bursztynowego Słowika?
Źródło: MWMEDIA
W Operze Leśnej w Sopocie trwa właśnie tegoroczny Top of the Top Sopot Festival. W trakcie wspomnianego wydarzenia tradycyjnie artyści walczyli o Bursztynowego Słowika. Kto w tym roku otrzymał nagrodę?

Top of the Top Sopot Festival jest wyjątkowym muzycznym wydarzeniem, które od wielu lat przyciąga najbardziej znanych artystów na sopocką scenę. W tym roku na festiwalu również możemy zobaczyć wielu znanych i cenionych artystów.

Resztę artykułów przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Liszowska wystąpi na festiwalu w Sopocie
Aktorka opowiedziała o nowym projekcie muzycznym
Źródło: "Co Za Tydzień"

Top of the Top Sopot Festival 2023. Kto zdobył Bursztynowego Słowika?

Podczas tegorocznego Top of the Top Sopot Festival klasycznie uzdolnieni artyści wzięli udział w walce o Bursztynowego Słowika. Wśród tych, którzy w tym roku zawalczyli o statuetkę byli m.in. Rubens, Kwiat Jabłoni czy Bovska. Muzycy, jak zwykle zapewnili zarówno widzom, którzy oglądali show w Operze Leśnej w Sopocie, jak i tym zgromadzonym przed telewizorami niezapomniane emocje.

W walce o Bursztynowego Słowika publiczność mogła usłyszeć następujące piosenki: "Gambino" Darii ze Śląska, "Nie broń mi" w wykonaniu Effy, "Od nowa" Kwiatu Jabłoni, "Ziemia mi się pali" Bovskiej. Rubens wystąpił z utworem "Pantera Disco", a Paula Roma zaśpiewała piosenkę "Śmiało".

Tradycyjnie zaraz po tym, jak na scenie zaprezentowali się wszyscy artyści, emocje sięgnęły zenitu, gdyż odbyło się głosowanie. Zdaniem widzów w tym roku na statuetkę Bursztynowego Słowika zasłużył duet Kwiat Jabłoni. Zespół oczywiście odebrał nagrodę na scenie.

Podczas pierwszego dnia festiwalu wystąpili również m.in. Michał Szpak i Beata Kozidrak, którzy zaskoczyli wspólnym wykonem, a także Agnieszka Chylińska, Margaret czy Katarzyna Nosowska. Na scenie pojawił się również zagraniczny artysta Aden Foyer. 

Kwiat Jabłoni
Zespół "Kwiat Jabłoni" odebrał statuetkę na scenie
Kwiat Jabłoni
Źródło: MWMEDIA

Co jeszcze wydarzy się podczas Top of the Top Sopot Festival?

Podczas kolejnych dni tegorocznego Top of the Top Sopot Festival zarówno na zgromadzoną w Operze Leśnej w Sopocie, jak i przed ekranami telewizorów widzów czeka wiele niezapomnianych chwil.

23 sierpnia, w trzecim dniu festiwalu, gospodarzami będą Agnieszka Woźniak-Starak, Dorota Wellman, Olivier Janiak i Marcin Prokop, czyli jedne z ulubionych postaci telewizji TVN.

24 sierpnia natomiast przyjdzie kolej na utalentowanego aktora i komika, Macieja Stuhra. Jego naturalna charyzma i poczucie humoru z pewnością sprawią, że wieczór upłynie w zabawnej atmosferze.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości