Ujawniono, gdzie obecnie przebywa księżna Kate! Nowe wieści w sprawie żony księcia Williama

Księżna Kate
Księżna Kate
Źródło: Getty Images Europe
Księżna Kate nie pokazuje się publicznie aż od grudnia 2023 roku, co bardzo niepokoi poddanych. Nikt nie wie, jak czuje się przyszła królowa, która kilka miesięcy temu przeszła operację jamy brzusznej. Pałac Buckingham i książę William milczą w tej kwestii. Teraz głos zabrał były kamerdyner księżnej Diany, który zdradził, gdzie obecnie przebywa Kate Middleton.

Księżna Kate ostatni raz była widziana publicznie w grudniu 2023 roku. Zaledwie miesiąc później Pałac Kensington poinformował, że Kate Middleton przeszła "planowaną operację jamy brzusznej". Zapewniono, że żona księcia Williama czuje się dobrze i że wróci do pracy w okolicach Wielkanocy. Królewscy rzecznicy nic jednak więcej nie zdradzili.

To zaczęło niepokoić poddanych. Fani rodziny królewskiej zaczęli snuć teorie na temat tego, że księżna Walii być może jest ciężko chora. Niektórzy twierdzili, że arystokratka przebywa w śpiączce po nieudanej operacji. Inni natomiast sugerowali, że Kate Middleton ukrywa się z powodu kolejnej ciąży. W ostatnim czasie świat okrążyły także plotki na temat tego, że żona księcia Williama jest załamana po tym, jak dowiedziała się o kolejnej rzekomej zdradzie męża.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Były kamerdyner księżnej Diany zdradził, gdzie obecnie przebywa księżna Kate

Teorie spiskowe na temat księżnej Kate nasiliły się po tym, jak Pałac Kensington opublikował z okazji Dnia Matki zdjęcie Kate Middleton z dziećmi. Szybko jednak okazało się, że fotografia jest zmanipulowana. Niedługo potem w specjalnym oświadczeniu żona księcia Williama przyznała się do edytowania kadru. Oryginału nigdy nie opublikowano.

Do sytuacji i narastającego niepokoju na Wyspach odniósł się Paul Burrell, były kamerdyner księżnej Diany. Mężczyzna w rozmowie z "News Nation" wyjaśnił, gdzie według stanu jego obecnej wiedzy, aktualnie przebywa księżna Kate. Nawiązał przy tym do ostatnich plotek na temat tajemniczego zniknięcia przyszłej królowej.

"Nie jest 'pochowana' pod patio ani pod kwitnącym drzewem w ogrodzieObecnie przebywa w Norfolk, gdzie wypoczywa otoczona rodziną, dziećmi i zamierza tam zostać aż do Wielkanocy" - mówił.

Dlaczego książę William milczy w sprawie zdrowia księżnej Kate?

Były kamerdyner Diany Spencer wyjaśnił także, dlaczego rodzina królewska nie chce zabierać głosu w sprawie zdrowia księżnej Kate. Warto w tym miejscu dodać, że Kate Middleton została odseparowana także od personelu Pałacu Kensington, by nikt nie doniósł prasie, w jakim jest stanie. Pracownicy nie widzieli jej od czasu operacji.

"William zaciekle chroni swoją rodzinę, żonę i dzieci, i dlatego nie otrzymujecie wielu odpowiedzi. Nie widzi potrzeby, dlaczego miałby odpowiadać przed światową prasą" - wyjaśniał były lokaj.

Paul Burrell dodał, że książę William jest bardzo ostrożny z uwagi na to, co kiedyś spotkało jego matkę, księżną Dianę. Jednocześnie mężczyzna zauważył, że taka taktyka, chociaż chroni prywatność rodziny, przyczynia się do powstawania różnych teorii spiskowych.

"Spójrzcie, co stało się z księżną Dianą. William próbuje więc trzymać wszystko w tajemnicy, jednak ukrywając to, tworzą się spekulacje" - dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images Europe

podziel się:

Pozostałe wiadomości